WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marlena Tereleoo

Nowy naczelny „Nowości” wycofał tekst krytykujący informacje w TVP. „Nie spotkałem się z taką sytuacją”

Marlena Tereleoo Pon Cze 21, 2021 6:03 am

Czy dla kogoś jest jeszcze szokujące że wszystko należy się jedynej partii??
Awatar użytkownika
Ajven

Re: Nowy naczelny „Nowości” wycofał tekst krytykujący informacje w TVP. „Nie spotkałem się z taką sytuacją”

Ajven Pon Cze 21, 2021 6:49 am

Lubię cię chłopie bardzo, jak masz na imię? Rysio? Wszystkie Ryśki to porządne chłopy. Rysiek więc przestań sie mazać, zmień pracę etc... W innych redakcjach na pewno Cię docenią. Może GW?
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Nowy naczelny „Nowości” wycofał tekst krytykujący informacje w TVP. „Nie spotkałem się z taką sytuacją”

Pawel Pon Cze 21, 2021 7:02 am

Panie Ryszardzie W. jak się nie podoba pracodawca to można go zmienić lub stać się nim samym.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pon Cze 21, 2021 7:04 am

No niestety mamy teraz czas pogardy, zemsty ludowej i czas dla motłochu wszelkiej maści. Nareszcie mogą poniżać, wywalać na zbity pysk i przede wszystkim mogą się nachapać - i pieniędzy i władzy. Tak bywa...
Awatar użytkownika
Arek

Arek Pon Cze 21, 2021 7:08 am

Prezes powiedział że obwodnica Rzeszowa, da szczęście mieszkańcom Szczecina. I to niezależnie czy chodzą w takich samych butach. To jest jedyną słuszna narracja.
Awatar użytkownika
switch

switch Pon Cze 21, 2021 7:09 am

Absolwenci szkółki medialnej geotermalnego Teda już zacierają ręce na wolne miejsce na łamach.
Awatar użytkownika
Sir

Sir Pon Cze 21, 2021 8:32 am

W Dzienniku Zachodnim też ciekawie. Naczelnym jest prezenter lokalnej TVP, chyba nadal tam dorabia. Wraz z zastępcą Lipskim, który chciał (i chce) być naczelnym. Jest śmiesznie. Dorota lubi to.
Awatar użytkownika
Dori

Dori Pon Cze 21, 2021 8:44 am

Wcale nie jestem zaskoczona. Węgierski patent na media od kilku lat jest implementowany w Polsce. Koledzy z regionów, zastanówcie się poważnie nad przeniesieniem działalności do internetu, np. własnych regionalnych portali. Kasy na początku będzie mniej, ale i koszt serwisu robionego w internecie jest dużo niższy. Macie dobre pióra, know-how i doświadczenie. A jak ludzie zobaczą, że Wasze obecne tytuły zamieniają się w partyjne biuletyny, zaczną czytać Was. A wtedy zarobicie na reklamach albo na zrzutkach w patronite. Poza tym nie w każdej gminie siedzi pisowski wójt, jest szansa na współpracę. Trzymam za Was kciuki, nie dajcie się!
Awatar użytkownika
Czupa czups

Czupa czups Pon Cze 21, 2021 8:49 am

Szybko. I to nie koniec pewnie. Ciekawym jak to łyknął toruński zastępca Mariuszek Z.? Słyszałem, że stara, sie o bardzo stara wejść w łaski nowego pana. Jak to mówią pieniążek nie śmierdzi, nawet propagandowy. Tylko jak on tę wolność mediów studentom wytłumaczy? Pan Ryszard pisał tyle lat i teraz okazuje się, że źle?
Awatar użytkownika
osiem gwiazd

osiem gwiazd Pon Cze 21, 2021 8:58 am

To chyba raczej nie była decyzja z góry, to raczej doły starają się nawilżać za bardzo.
Awatar użytkownika
Ada

Ada Pon Cze 21, 2021 9:53 am

Polska Trójka bis :)))))
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Cze 21, 2021 10:10 am

I czemu, q...a, mnie to nie dziwi? !
Awatar użytkownika
wonnn

wonnn Pon Cze 21, 2021 10:25 am

trzymanie się środka? czego? d*py prezesa w zamian za stołek?
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pon Cze 21, 2021 10:37 am

Narodowi socjaliści nie lubią krytycznych tekstów o TVP. Kiedyś przyjdzie czas denazyfikacji i tacy "naczelni" wrócą do swoich nor.
Awatar użytkownika
Wiedzą

Wiedzą Pon Cze 21, 2021 11:52 am

"Tom " napisał(a): Narodowi socjaliści nie lubią krytycznych tekstów o TVP. Kiedyś przyjdzie czas denazyfikacji i tacy "naczelni" wrócą do swoich nor.

Oni o tym doskonale wiedzą, dlatego są gotowi zrobić dosłownie wszystko, żeby tylko zarobić parę złotych.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości