WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
szum

Nowy portal „Rzeczpospolitej” konserwatywny i przejrzysty, irytujące wideo (opinie)

szum Czw Paź 19, 2017 7:14 am

Nadaje się jedynie do oglądania na smarkfonach. Gratulować biznesowego instynktu.
Awatar użytkownika
prawnik

Re: Nowy portal „Rzeczpospolitej” konserwatywny i przejrzysty, irytujące wideo (opinie)

prawnik Czw Paź 19, 2017 9:41 am

Przepraszam, Szanowni eksperci. Portal nie nadaje się do stosowania.
Treści przesuwają się w różnym tempie: inaczej środek ekranu, inaczej belki.
Co wywołuje u mnie wrażenie, jakbym za chwilę miał dostać ataku padaczki fotozależnej.

Wygląd strony jest surowy. W duchu świętowania Zaduszek. Tak koloruje się portale czcząc pamięć zmarłych.

No i do tego komentarze czytelników. Były one solą portalu. Prawie zawsze miały wyższy poziom, niż artykuły. Niestety, obecnie możliwe z poziomu fejsa. Dotychczasowi komentujący więc zrezygnowali.
Awatar użytkownika
marne

Re: Nowy portal „Rzeczpospolitej” konserwatywny i przejrzysty, irytujące wideo (opinie)

marne Czw Paź 19, 2017 9:44 am

Świecidełka i niewiele więcej. Poziom bloga sprzed 5 lat. Zero UX i optymalizacji. Plus karczemne błędy, kod się lubi wykrzaczać w nieoczekiwanym miejscu.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Paź 19, 2017 1:19 pm

"Piotrowi Kaczorowi nie podoba się mechanizm niezależnego przewijania się treści w sekcji „Tylko u nas” oraz „Opinie”. - Generować on może poczucie niepokoju - mnie osobiście drażni tak bardzo, że nie jestem w stanie skupić się na treści w tej sekcji"

Jest upiorny. Upiornie upiorny. Odczuwam w jego wyniku realne poczucie fizycznego dyskomfortu.
Z poświęceniem zajrzałem tam jeszcze raz - ach jaka ożywiona dyskusja internautrów. Około zera komentarzy. Tak naprawdę nie wiem, czy w ogóle tam są jakieś komentarze, czy przeglądarka nie chce mi ich pokazać. Czy może w ogóle nie ma takiej funkcji.
Awatar użytkownika
LOLdwik

LOLdwik Pią Paź 20, 2017 12:43 am

Obecna odsłona portalu RP jest ohydna ! naciepane, bez sensu i ładu, ........ wersja o 2 odsłony do tyłu chyba była genialna ! Nic tak nie WKOR... na RP jak Video wpiep.. się bez ładu i składu ... to co obecnie reprezentuje portal RP to amatorszczyzna bez krztyny polotu i pomysłu :( to smutne bo dziennikarze są ok. ale to tak jakby chcieć sprzedać ferrari (dziennikarze) w obudowie trabanta (portal RP). nie da rady za tą cenę.
Awatar użytkownika
videomaniak

videomaniak Pią Paź 20, 2017 10:00 am

Czy odpalajace sie automatycznie video jest gdzies zliczane? Czy rynek dlugo da sie tak oszukiwac, a uzytkownicy traktowac? Litosci - skonczcie z tym chamstwem!
Awatar użytkownika
Obiektywny

Obiektywny Pią Paź 20, 2017 10:51 am

Drogie media - nie pytajcie o ocenę serwisów mediowych jakiś grafików z firm, o których mało kto słyszał. To osoby, które robią pod dyktando klientów proste landing page, banery i mailingi.

TOTALNIE nie mają pojęcie co jest ważne, istotne dla użytkowników i konsumentów mediów.

Świadczy o tym:
- skupienie się w komentarzach na stronie głównej, zamiast stron artykułów
- ocena wersji desktopowej zamiast mobilnej
- znikome lub brak komentarza w sprawie umiejscowienia slotów reklamowych
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pią Paź 20, 2017 6:04 pm

Ta strona to jest taki syf!
Awatar użytkownika
Ja tylko pytam

Ja tylko pytam Sob Paź 21, 2017 10:42 am

Czy ludzie mediów nie używają AdBlock, uBlock, czy NoScript?
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Nie Paź 22, 2017 11:44 pm

"Galerie wymuszają na użytkowniku przeklikanie się przez cały szereg stron - to zrozumiałe." - niestety, to kompletnie niezrozumiałe! Kolejny wątpliwy trik aby zwiększyć ilość odsłon, a użytkownik niech się przeklikuje i marnuje czas na ładowanie kolejnych stron.
Awatar użytkownika
BSP

BSP Wto Paź 24, 2017 1:13 pm

Realizacja tego serwisu pozostawia wiele do życzenie, szkoda że nie ma możliwości oceny oryginalnego projektu
Awatar użytkownika
Mikołaj

Mikołaj Pon Paź 30, 2017 12:04 pm

Niebywałe. Cała ściana tekstu o... wyglądzie strony internetowej. Tuzin opinii jakichś wielkich znafcuff, jakichś head coach-adviser turbo-managerów, ekspertów od krojenia ryżu i administrowana spuścizną krzyżową. Niesamowite, że ktoś płaci ludziom za takie bezużyteczne głupoty.
Awatar użytkownika
tomasz andczak

tomasz andczak Pią Lis 03, 2017 12:26 am

Fb oraz portal również na fb obecny o nazwie Rzeczpospolita prowadzą cenzurę wpisów ..są niewidoczne lub dziwnie pozycjonowane a nawet blokowane .To jest kneblowanie ust ludzi jak za stanu wojennego.Bronmy naszej WOLNOŚCI SŁOWA.Dajcie znać czy widzicie ten wpis ..czy to tylko tam.. czy tu również..Można by to wkleić na bo mam blokadę dzieki...
Awatar użytkownika
tomasz andczak

tomasz andczak Pią Lis 03, 2017 12:28 am

Fb oraz portal również na fb obecny o nazwie Rzeczpospolita prowadzą cenzurę wpisów ..są niewidoczne lub dziwnie pozycjonowane a nawet blokowane .To jest kneblowanie ust ludzi jak za stanu wojennego.Bronmy naszej WOLNOŚCI SŁOWA.Dajcie znać czy widzicie ten wpis ..czy to tylko tam.. czy tu również..Można by to wkleić na bo mam blokadę dzieki...
Awatar użytkownika
alex

alex Pią Lis 03, 2017 4:49 pm

Odkad Rzepe przejal Hajdarowicz nie zagladam na jej strone. Hajdarowiczem powinna zainteresowac sie prokuratura.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości