[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nowy program Agnieszki Szulim w TVN Style dopiero wiosną. „Mam kilka pomysłów”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Nowy program Agnieszki Szulim w TVN Style dopiero wiosną. „Mam kilka pomysłów”

pavv Sob Sie 06, 2016 10:27 am

Czego się ta Pani Ładna nie tknie to po 2-3 odcinkach okazuje się klapą.
Awatar użytkownika
Adamo023

Re: Nowy program Agnieszki Szulim w TVN Style dopiero wiosną. „Mam kilka pomysłów”

Adamo023 Sob Sie 06, 2016 1:55 pm

Zastanawiam się w sumie jaki autorytet ma Szulim? Rozenkowa chociaż w perfekcyjnej dawała się lubić, ale teraz obie wyskakują z każdego sprzętu domowego.
Awatar użytkownika
123

Re: Nowy program Agnieszki Szulim w TVN Style dopiero wiosną. „Mam kilka pomysłów”

123 Sob Sie 06, 2016 4:31 pm

Mogłaby coś poprowadzić o operacjach plastycznych - na tym na pewno się zna, a i widać że ją to interesuje
Awatar użytkownika
Bez sugestii

Bez sugestii Sob Sie 06, 2016 11:33 pm

Krzykliwa dziunia, niestety. W każdym programie jakby czuła, że jest coraz bardziej na wylocie. I dlatego coraz głośniej mówiła. Coraz bardziej napastliwa była. A w końcu uciekła do Azji. To dobrze, że jej nie będzie, ciężko się ją oglądało
Awatar użytkownika
123

123 Śro Wrz 07, 2016 11:41 am

czekam z utęsknieniem az zniknie z TV! Sztywna, , spieta, nudna , beszczelna..........były już takie i się rozmyły. Na szczęście.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości