[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nowy program Bogusława Wołoszańskiego ogląda 90 tys. widzów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Vip

Nowy program Bogusława Wołoszańskiego ogląda 90 tys. widzów

Vip Śro Paź 31, 2012 2:01 am

Slabo ogladany program agenta
Awatar użytkownika
Marek24

Re: Nowy program Bogusława Wołoszańskiego ogląda 90 tys. widzów

Marek24 Śro Paź 31, 2012 11:56 am

Bardzo dobry program. Oglądam go, ale pory nie jest idealna. Wtedy zawsze są Megahity na Polsacie. Konkurencja jest spora.
Awatar użytkownika
vinci

vinci Śro Paź 31, 2012 1:00 pm

Wszyscy go mogą oglądać tylko oczywiście nie abonenci Vectry która nie wiedzieć czemu kanału Polsat Play nie chce włączyć do swojej oferty....
Awatar użytkownika
brrrrrr

brrrrrr Śro Paź 31, 2012 1:04 pm

co za pech, Megahity na Polsacie, jaki problem co wybrać, o jo joj, glowa boli. Mam ten sam problem, ale juz wiem, wezme dwa dekodery Polsatu, na jednym bede ogladał Megahit, a na drugim bede nagrywal program Wolosznskiego. Booooze jak jestem szczesliwy, taki mialem problem...
Awatar użytkownika
War

War Śro Paź 31, 2012 3:15 pm

Całkiem niezły program. Ja się wciagnalem w nowego wolosanskiego. I mam gdzieś czy był czy nie był TW.
Awatar użytkownika
dfsdfsdf

dfsdfsdf Śro Paź 31, 2012 11:34 pm

Ogląda jego żona, kuzynka i ich rodziny. :-) Brawo!
Awatar użytkownika
Godfryd

Godfryd Czw Lis 08, 2012 10:56 am

Osobiście program bardzo mi pasuje. Klasa Wołoszańskiego jak zawsze. Interesuję się tematyką III Rzeszy, więc program idealnie trafił w moje gusta. Fajnie, że Polsat Play postawił na inteligenty dokument.
Awatar użytkownika
polak

polak Czw Lis 22, 2012 11:01 pm

to skandal agent powraca jak on niema wstydu mlodzi zapoznajcie sie jego historja
Awatar użytkownika
maniek

maniek Pon Gru 31, 2012 4:30 pm

Fajny program powiem więcej bardzo fajny.A to że był agentem to mnie g..wno obchodzi.
Awatar użytkownika
KLOPS

KLOPS Sob Sty 05, 2013 3:11 pm

Vip napisał(a):Slabo ogladany program agenta

Ciernko pierdzisz nibypolaku ........
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości