[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nowy „Przekrój” łączy stare z nowym, puszcza oko do inteligentnego czytelnika, ale do 20-latków nie trafi (opinie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
brakprzekroju

Nowy „Przekrój” łączy stare z nowym, puszcza oko do inteligentnego czytelnika, ale do 20-latków nie trafi (opinie)

brakprzekroju Pon Sty 02, 2017 11:46 am

gdzie ten dodruk.bo kupić chcę a nie mogę
Awatar użytkownika
Swój

Re: Nowy „Przekrój” łączy stare z nowym, puszcza oko do inteligentnego czytelnika, ale do 20-latków nie trafi (opinie)

Swój Pon Sty 02, 2017 12:05 pm

W kioskach dodruk ma pojawić się 9 stycznia...
Awatar użytkownika
j

Re: Nowy „Przekrój” łączy stare z nowym, puszcza oko do inteligentnego czytelnika, ale do 20-latków nie trafi (opinie)

j Pon Sty 02, 2017 1:55 pm

Jak dodaje, sposób powiązania tego co „stare”, „oldchoolowe”, „zapożyczone”, „przedrukowane z archiwum” z tym co „nowe” w tym magazynie wzbudza głęboki szacunek.

Nie potrafisz człowieku jednego właściwego słowa wybrać czy reprezentujesz wydawcę słownika synonimów?
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 02, 2017 1:57 pm

Wroński pobiegłeś i kupiłeś za te 15 złotych. Niesamowite. Ci wywaleni z Agory pewnie nie pobiegli bo muszą każdy grosz liczyć.
Awatar użytkownika
Nikt

Nikt Pon Sty 02, 2017 2:00 pm

Skoro Przekrojem najbardziej zainteresowali się jego dawni czytelnicy, to z szacunku dla ich oczu proponuję, by magazyn był drukowany większą czcionką. Tygodnik stosował 8 pkt.
Awatar użytkownika
wesoły romek

wesoły romek Pon Sty 02, 2017 2:32 pm

no i dobrze, że nie trafi do 20-latków, a co to wyrocznia jakaś? oni i tak nie potrafią czytać!
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 02, 2017 3:05 pm

"brakprzekroju" napisał(a): gdzie ten dodruk.bo kupić chcę a nie mogę

A google masz? W Ruchu możesz zamówić, możesz w Empiku zamówić.
Awatar użytkownika
Sykoraks

Sykoraks Pon Sty 02, 2017 3:14 pm

"kucać do ich poziomu", "bardziej świadomych trzydziestolatków ", jakich my mamy znakomitych wydawców i redaktorów, szkoda, że muszą się z taką ciemnotą męczyć. Powinni założyć jakiś kwartalnik, podobno tam nie trzeba kucać.
Awatar użytkownika
czytacz

czytacz Pon Sty 02, 2017 3:28 pm

Prawdziwym sprawdzianem nowego-starego czasopisma nie jest pierwszy numer, tylko drugi...
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 02, 2017 5:36 pm

Udało im się bardzo dobrze wystartować, do czego wydaje mi się częściowo przyczyniła się obecna sytuacja polityczna, w której inteligencja czuje się pod lekką presją

Od Platformy to biło wręcz intelektem.
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 02, 2017 5:43 pm

bo to że Polacy przestali czytać książki i gazety, to jest rzecz straszna i to będzie się nam odbijać czkawką w kolejnych pokoleniach – podkreśla Paweł Wroński.

Książki to ja czytam stale. Tylko Wyborczej nie czytam.
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 02, 2017 8:16 pm

Najśmieszniejsze, że przez cały 2016 rok kupiłem Wyborczą raz z okazji wydania redagowanego przez pisarzy.
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 02, 2017 8:41 pm

Jedynym zagrożeniem dla tego projektu w jego opinii jest on sam dla siebie. - Jeden numer wymaga od czytelnika prawie tyle wolnego czasu i skupienia, co średniej wielkości książka.

Nie wiem jakie to średniej wielkości książki mają po 148 stron i nie wiem również w jaki sposób można kwartalnik nawet z taką książeczką porównywać. A tym bardziej nie wiem jaki problem w tym żeby raz na kwartał skupić się na tekstach, które zdaje się nie dotykają wydarzeń bieżących i można je czytać właściwie pomiędzy jednym a drugim numerem.
Awatar użytkownika
swanno

swanno Pią Lut 10, 2017 3:26 pm

Dodruk jest dostępny, kupiłem dziś w księgarni Gandalf :)
Awatar użytkownika
swa

swa Pią Lut 10, 2017 3:30 pm

"brakprzekroju" napisał(a): gdzie ten dodruk.bo kupić chcę a nie mogę

można kupić w Gandalfie
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości