WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maciej Kościelny

Re: Nowy serial "Leśniczówka" ma wszystkie składniki hitu. „TVP zamierza wygaszać 'Klan'"

Maciej Kościelny Sob Mar 10, 2018 7:18 am

Powyższy wpis nie jest moim wpisem. Napisał go lewacki podszywacz, który nie byłby sobą gdyby nie popełnił błędów, które ja z przyjemnością mu wytknę.

W czwartym zdaniu co drugi wyraz z przecikiem. Po co?
"Ile razy czytam o wynikach oglądalności poszczególnych programów czy seriali, tyle razy turlam siię pod stołem ze śmiechu. "Tutaj lewacki podszywacz napisał "siię", a powinno być "się".
Podwójna kompromitacja podszywacza daje mi siłę i wiem, że to co robię ma sens.
On potrafi tylko podrygiwać, a ja żyję żeby trwać i trwam żeby żyć!

Idę teraz turlać się pod stołem, bo cały się poplułem ze śmiechu.
Tyle w temacie!

"
Awatar użytkownika
Marlena

Re: Nowy serial "Leśniczówka" ma wszystkie składniki hitu. „TVP zamierza wygaszać 'Klan'"

Marlena Sob Mar 10, 2018 9:05 am

Do autora lub autorów wcześniejszych komentarzy: wy naprawdę nie macie ŻYCIA, całe poświęcacie na głupoty na .?
Awatar użytkownika
sd

sd Sob Mar 10, 2018 9:58 am

"Marlena" napisał(a): Do autora lub autorów wcześniejszych komentarzy: wy naprawdę nie macie ŻYCIA, całe poświęcacie na głupoty na .?

Pewnie nocna zmiana od Kurskiego za pieniądze podatników się nudzi i mamy efekt.
Awatar użytkownika
fan

fan Sob Mar 10, 2018 11:00 am

Wszystko wybaczę Kurskiemu, ale jezeli zlikwiduje KLAN to jest skończony.
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Sob Mar 10, 2018 11:08 am

Seriali mających zjeść Klan było już kilka (w tym Rezydencja). Na razie to mamy efekt świeżości i w ramach tego efektu utrzymany został widz Klanu, ale widzowie Polsatu i TVN nie interesują się - wspomniano w tekście, bez reklamy nowy widz nie będzie szukał w TVP fajnego serialu o tej porze.
Awatar użytkownika
Lalola

Lalola Sob Mar 10, 2018 11:15 am

Serial fajny, ale precz od "Klanu"!
Awatar użytkownika
pavv

pavv Sob Mar 10, 2018 11:54 am

2 mln. widzów, a TWN się cieszy jak ma 1 mln. i nazywa to jeszcze sukcesem!!!
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Sob Mar 10, 2018 12:39 pm

Jak ja czytam komentarze , nie dobrze mi się robi. No TVP musi coś czymś przyciągnąć nowego , a nie powtarzać 20 razy to samo i tyle. Jedyny minus jest taki , że boją się usunąć z ramówki serialu "Klan". Wolę żeby on zniknął , bo ostatnio na nerwy klan mi działa. Jeśli zobaczysz ujęcia z serialu na YouTube to zaraz wyrzucisz przez okno laptopa.
Awatar użytkownika
Maćko z Bogdańca

Maćko z Bogdańca Sob Mar 10, 2018 1:47 pm

A może by tak serial historic-fiction o mnie XD Też jestem Maciej.
Awatar użytkownika
winger

winger Sob Mar 10, 2018 3:51 pm

jeśli Kurski zdejmie klan to się wkur oj wkur się
Awatar użytkownika
OLO

OLO Sob Mar 10, 2018 5:10 pm

Prezesik zarżnie telewizję publiczną. w ostatnim odcinku Klanu wszyscy udadzą się na miesięcznice i podziękują wodzowi.
Awatar użytkownika
Ferki

Ferki Sob Mar 10, 2018 7:28 pm

Leśniczówka zostawiła Klan daleko w tyle...
Awatar użytkownika
Ada

Ada Nie Mar 11, 2018 9:03 am

"Ferki" napisał(a): Leśniczówka zostawiła Klan daleko w tyle...
Bredzisz
Awatar użytkownika
Bagatela

Bagatela Nie Mar 11, 2018 10:47 am

No to przypomnijmy jak sie robi seriale w TVP:

1) dobra zmiana! Na woronicza pojawia się Dyrektor H. Ogłasza, ze nie bedzie juz załatwiania spraw po znajomości - bedzie oficjalny program NOS - Nabór, Ocena, Selekcja. Projekty będą zgłaszane anonimowo, obiektywnie oceniane - wszystko transparentnie i uczciwie.

2) Projek NOS wygrywa Leśniczówka
- projekt firmy rockandrollproduction. Okazuje się, ze Dyrektor H. ma w owej firmie udziały. Uczciwy i transparenty konkurs wygrywa zatem projekt zewnętrznej firmy Pana Dyrektora.

3)Pan Dyrektor wraz z trójką kolegów ( w tym z legendarnym Kuzynem) zostaje wyrzucony z TVP.

4) Nie, jednak zarząd sie pomylił. Wszyscy zostają przywróceni do pracy w TVP, a serial kierowany jest do produkcji.

I to są wszystkie składniki hitu!
Awatar użytkownika
seba

seba Nie Mar 11, 2018 12:14 pm

za KLAN powinna się wziąć nowa ekipa i tchnąc w tego trupa życie tak jak udało się "unowocześnić" Na dobre i na złe, tudzież do TVP3 go przenieść
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości