WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

nSport+ po latach w ofercie UPC Polska

ekspert Czw Wrz 17, 2015 10:33 pm

TERAZ ten kanał nie ma już żadnego znaczenia
Awatar użytkownika
Max

Re: nSport+ po latach w ofercie UPC Polska

Max Czw Wrz 17, 2015 10:45 pm

Ma znaczenie bo jest Ekstraliga żużlowa
Awatar użytkownika
ass

ass Czw Wrz 17, 2015 11:02 pm

ale kto ogląda jeżdżenie w kółko ??????????? głupszej zabawy nie widziałem
Awatar użytkownika
lolik

lolik Czw Wrz 17, 2015 11:11 pm

Widac, że wreszcie UPC dogadał się sam ze sobą - udziałowiec nc+ nie miał ich kanału...
A teraz gdy z kanału zostały zgliszcza przyszedł czas na włączenie na oferty....WOW!
Można sobie przyznać premię
Awatar użytkownika
Cenowy

Cenowy Czw Wrz 17, 2015 11:18 pm

Małe porównanie.
Cena pakietu z tym kanałem w UPC - 90zł (w pakiecie 140 kanałów)
Cena pakietu z nSportem w NC+ - 39zł (w pakiecie 93 kanały).
Czyli info z d**y dla posiadaczy niższych pakietów. UPC udostępnia kanał współudziałowca w pakiecie za horrendalną kwotę (czyt. dla wybranych).
Owszem, jest też dorzucony do pakietu z Canal+. Tylko jak ktoś ma Canal+y to po co mu nSport?
Awatar użytkownika
andre

andre Pią Wrz 18, 2015 10:56 am

a może by tak UPC odkodowało go do bezpłatnego użytku! (nie zbiedniejecie,nie...)
Awatar użytkownika
michał

michał Pią Wrz 18, 2015 4:56 pm

"Cenowy" napisał(a): Tylko jak ktoś ma Canal+y to po co mu nSport?

Zawsze to jeden mecz Ligi Mistrzów więcej.
Awatar użytkownika
speedwayfum

speedwayfum Pią Wrz 18, 2015 5:03 pm

"ass" napisał(a): ale kto ogląda jeżdżenie w kółko ??????????? głupszej zabawy nie widziałem

A kto ogląda 22 gości latających przez 90 minut po boisku za piłką?
Awatar użytkownika
joe

joe Pią Wrz 18, 2015 6:23 pm

Super, wreszcie multiliga :)
Awatar użytkownika
djia

djia Sob Wrz 19, 2015 7:33 am

C+ rękami i nogami się broni przed stratą rynku, tylko, że n sport wchodzi dokładnie wtedy, jak już wiele z najciekawszych zdarzeń stracił. Do tego teraz pewnie będziemy czekać pięć lat zanim kanały eleven wejdą do UPC. Zresztą dodanie nsport wyłącznie do pakietu max to też fajne jaja, bo nie bardzo wiem co w nim jest takiego elitarnego skoro większość kablówek ma go w najtańszych pakietach.
Awatar użytkownika
UPC i kanał Nsport HD

UPC i kanał Nsport HD Sob Wrz 19, 2015 4:47 pm

"djia" napisał(a): C+ rękami i nogami się broni przed stratą rynku, tylko, że n sport wchodzi dokładnie wtedy, jak już wiele z najciekawszych zdarzeń stracił. Do tego teraz pewnie będziemy czekać pięć lat zanim kanały eleven wejdą do UPC. Zresztą dodanie nsport wyłącznie do pakietu max to też fajne jaja, bo nie bardzo wiem co w nim jest takiego elitarnego skoro większość kablówek ma go w najtańszych pakietach.

Może i tak:),ale dobrze że jest.Po za tym Canal Plus może odkupić prawa od Eleven bo będzie miał mało klientów którzy uwielbiaja lige chociażby Hiszpańską.Włoska dla mnie trochę przynudnawa,ale Hiszpańska miodzio.Mnie interesują 3 ligi: Angielska,Hiszpańska,oraz mimo tego,że nasza liga cieniutka również Polska-w końcu tu mieszkam i jestem obywatelem prawda?:).Reszty można nie nadawać spokojnie...A co do ceny....No może przesadzają,ale nie aż tak-na większość hitów w tej telewizji bilety na mecz,by dostać sie na stadion kosztują grube pieniądze,To samo z HBO,czy Cinemax.płaci się miesięcznie te 35,40 zł ale za to ma się coś fajnego do oglądania.Po co mam sie ruszać z domu wieczorem i płacić w kinie 15,20 zł bo np mnie interesuje kilka pozycji kinowych i tracić razem za te kilka pozycji dobrą stówkę,albo latać specjalnie na stadion,wydać 40 zł jednorazowo ,i słyszeć ten tumult jak moge sobie w domku w ciszy,spokoju przy piwku,kawce czy jedzonku domowym razem z kotem obejrzeć i się emocjonować:)
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Pon Wrz 21, 2015 8:08 am

A mi to wisi. Za 2 tygodnie kończy mi się umowa i żegnaj UPC.
Awatar użytkownika
port

port Pon Wrz 21, 2015 6:22 pm

kanal z odpadami i powtorkami
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość