[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - O 57 minut oglądaliśmy krócej telewizję w Wielkanoc. Koncert „Cud Życia - Andrea Bocelli” hitem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Poldek

O 57 minut oglądaliśmy krócej telewizję w Wielkanoc. Koncert „Cud Życia - Andrea Bocelli” hitem

Poldek Śro Kwi 07, 2021 6:11 am

Tragedia... Nadal średnio ponad 5 godzin oglądania pudła w święta. Święta to czas dla bliskich, czy to rodziny, czy to przyjaciół. Owszem czasem warto i coś razem obejrzeć, ale średnio 5 godzin dziennie? To 15 godzin w 3 dni wolne zazwyczaj od pracy.
Awatar użytkownika
Lolik

Re: O 57 minut oglądaliśmy krócej telewizję w Wielkanoc. Koncert „Cud Życia - Andrea Bocelli” hitem

Lolik Śro Kwi 07, 2021 6:42 am

Rok temu byl lockdown, ale w tym roku pogoda nie sprzyjała. Ciekawe jak wypadł streaming...
Awatar użytkownika
Olok

Re: O 57 minut oglądaliśmy krócej telewizję w Wielkanoc. Koncert „Cud Życia - Andrea Bocelli” hitem

Olok Śro Kwi 07, 2021 7:06 am

Hmmm. Ja przestałem praktycznie oglądać tv. Szczególnie kanały ogólnodostępne,a wiecie co jest najfajniejsze w tym wszystkim? Jestem zdrowy,od znajomych ,czy na ulicy dowiaduje się o tym co znowu wymyślili politycy cowidiotą...
Awatar użytkownika
Flądra

Flądra Śro Kwi 07, 2021 7:32 am

"Olok" napisał(a): Hmmm. Ja przestałem praktycznie oglądać tv. Szczególnie kanały ogólnodostępne,a wiecie co jest najfajniejsze w tym wszystkim? Jestem zdrowy,od znajomych ,czy na ulicy dowiaduje się o tym co znowu wymyślili politycy cowidiotą...

Jeszcze swoją gramatykę i interpunkcję doprowadzisz na mistrzowskie poziomy i będzie dobrze.
Awatar użytkownika
kolis

kolis Śro Kwi 07, 2021 8:06 am

Król Lew w kinach oglądała masa dorosłych. Jak widać to samo jest w telewizji.
Awatar użytkownika
Łokieć

Łokieć Śro Kwi 07, 2021 8:11 am

Skasowałem TVP. Żałuję, że nie jestem liczony.
Awatar użytkownika
hoho

hoho Śro Kwi 07, 2021 8:12 am

Brawo TVP! Na Polsacie był grajek discopolo przebrany za Bocelli.
Awatar użytkownika
PropagandaTV

PropagandaTV Śro Kwi 07, 2021 8:22 am

Przyzwoici nie oglądają TVP(iS).
Awatar użytkownika
Jener

Jener Śro Kwi 07, 2021 9:15 am

"Flądra" napisał(a):
"Olok" napisał(a): Hmmm. Ja przestałem praktycznie oglądać tv. Szczególnie kanały ogólnodostępne,a wiecie co jest najfajniejsze w tym wszystkim? Jestem zdrowy,od znajomych ,czy na ulicy dowiaduje się o tym co znowu wymyślili politycy cowidiotą...

Jeszcze swoją gramatykę i interpunkcję doprowadzisz na mistrzowskie poziomy i będzie dobrze.

Ha ha )
Awatar użytkownika
Aimednalp

Aimednalp Śro Kwi 07, 2021 9:20 am

Polacy mają dość koronapropagandy? Kto by pomyślał?!
Awatar użytkownika
Natka

Natka Śro Kwi 07, 2021 9:42 am

Ile pisiorów, chryste...
Awatar użytkownika
xlo

xlo Śro Kwi 07, 2021 10:15 am

Brawo Kurski
Tak trzymać
Awatar użytkownika
i tak i nie

i tak i nie Śro Kwi 07, 2021 10:22 am

Wniosek - TVP oglądają głównie osoby starsze, którym w telewizji serwuje się godziny reklam leków. I tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Śro Kwi 07, 2021 10:40 am

żenadaaa ciagle sie chwala ze nikt nie oglada TVP
Awatar użytkownika
hoho

hoho Śro Kwi 07, 2021 10:40 am

"i tak i nie" napisał(a): Wniosek - TVP oglądają głównie osoby starsze, którym w telewizji serwuje się godziny reklam leków. I tyle w temacie.

A i tak TVP1 przoduje w rankingach ogladalnosci xD
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości