WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Spike

„O mnie się nie martw 11” w poniedziałki po „M jak miłość”. Jacek Kurski: szansa na dużo lepszą oglądalność

Spike Pon Sie 12, 2019 8:00 am

W tym przypadku parafrazując tytuł „O mnie się ... martw”.
Awatar użytkownika
Jurek

Re: „O mnie się nie martw 11” w poniedziałki po „M jak miłość”. Jacek Kurski: szansa na dużo lepszą oglądalność

Jurek Pon Sie 12, 2019 8:37 am

Kiedyś jeden z lepszych seriali
Awatar użytkownika
Eurydyk

Re: „O mnie się nie martw 11” w poniedziałki po „M jak miłość”. Jacek Kurski: szansa na dużo lepszą oglądalność

Eurydyk Pon Sie 12, 2019 10:13 am

Jacek, tego gniota "O mnie się nie martw" powinieneś już dawno zdjąć z anteny. Od kilku sezonów poziom odcinków jest załosny.
Awatar użytkownika
CC

CC Pon Sie 12, 2019 10:57 am

To Kurski osobiście układa ramówkę i potem to ogłasza? Aha
Awatar użytkownika
Daniel

Daniel Pon Sie 12, 2019 11:55 am

Wg mnie, po 1) chyba czas tego serialu się kończy, słabe wyniki oglądalności, pora zakończyć emisję, po 2) 21:50 to trochę późno, Za marzenia były o tej porze i miały słabą oglądalność. No ale zobaczymy
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pon Sie 12, 2019 12:50 pm

"Nie lubię TVP " napisał(a): Nie oglądam TVP nie oglądam pajaca Kurskiego
a ja kocham TVP i bardzo lubię pana jacka kurskiego bo on tak jak Norbi nie jest żadnym pajacem
Awatar użytkownika
marek

marek Pon Sie 12, 2019 1:59 pm

a ja kocham TVP i bardzo lubię pana jacka kurskiego bo on tak jak Norbi nie jest żadnym pajacem
Rozumiem, że rodzina pana Jacka i pana Norbiego?
Wszystko jasne...
Awatar użytkownika
patryk

patryk Pon Sie 12, 2019 2:01 pm

Coś mi sie wydaje, że raczej ostatni sezon.
W poniedziałek jak poleci może podzielić los Za Marzenia gdzie oglądalność była kiepska.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pon Sie 12, 2019 2:05 pm

Ludzie jednak przyzwyczajeni byli do piątku kiedy leciały o 20,45 wszystkie sezony. Może być tak jak z Za Marzenia.
Nie wspomne o Rodzince co praktycznie mało kto bedzie oglądał w niedziele o 16,30.
Wtedy najwiecej ogląda powtórke Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pon Sie 12, 2019 4:17 pm

"marek" napisał(a): a ja kocham TVP i bardzo lubię pana jacka kurskiego bo on tak jak Norbi nie jest żadnym pajacem
Rozumiem, że rodzina pana Jacka i pana Norbiego?
Wszystko jasne...
no nie do końca rodzinę pana jacka trochę tylko lubię a pana jacka najbardziej
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pon Sie 12, 2019 7:02 pm

Podtrzymywania trupów przy życiu, ciąg dalszy... when ojtanazja?! 🙄😛
Awatar użytkownika
omsnm

omsnm Czw Paź 17, 2019 10:52 am

Wyświetlili już 5 odcinków w tvp a informacji o oglądalności nadal brak. Zawsze była podawana po 3 pierwszych odcinkach i potem podsumowanie na koniec sezonu, a teraz zero informacji. Czyżby ten serial szedł do skasowania, więc nawet oglądalności się nie mierzy?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości