[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „O mnie się nie martw” bez Joanny Kulig straciło 290 tys. widzów, TVP2 wiceliderem rynku

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fan TV

„O mnie się nie martw” bez Joanny Kulig straciło 290 tys. widzów, TVP2 wiceliderem rynku

Fan TV Wto Cze 04, 2019 9:14 am

Serial ma coraz to gorsze wyniki, nie ma co go ciągnąć dalej. Zastąpić go "kocham cie polsko"
Awatar użytkownika
Kalemba

Re: „O mnie się nie martw” bez Joanny Kulig straciło 290 tys. widzów, TVP2 wiceliderem rynku

Kalemba Wto Cze 04, 2019 9:19 am

Fajny serial chociaż dzień emisji słaby
Awatar użytkownika
Józef Piłsudzki

Re: „O mnie się nie martw” bez Joanny Kulig straciło 290 tys. widzów, TVP2 wiceliderem rynku

Józef Piłsudzki Wto Cze 04, 2019 9:44 am

Po co zaznaczacie, że bez Kulik? Sugerujecie, że to jej brak jest przyczyną spadku widowni? 😂
Awatar użytkownika
omsnm

omsnm Wto Cze 04, 2019 10:43 am

"Józef Piłsudzki" napisał(a): Po co zaznaczacie, że bez Kulik? Sugerujecie, że to jej brak jest przyczyną spadku widowni? 😂

I co Cię tak dziwi? To chyba oczywiste, że odejście aktorki, którą się reklamowało ten serial (czołówka i podawanie jej jako odgrywającej główną rolę), może być istotne w odejściu części widowni. W dodatku to pierwszy sezon po rozwaleniu/uśmierceniu wątku, który od początku serialu był wątkiem głównym, a przez pierwsze 5 serii to totalnie dominującym. I nie da się ukryć, że spadek oglądalności z jej odejściem się zbiegł. Teraz średnia 1,4 mln w porównaniu do ok. 2 mln w trakcie sezonów, kiedy ona była obecna może dawać do myślenia. Fakty są takie, że jak ona była w serialu to nigdy nie było aż tak niskiej oglądalności.
Awatar użytkownika
Ja_2019

Ja_2019 Wto Cze 04, 2019 12:06 pm

Kulig od dawna pojawiała się marginalnie, a bywały w przeszłości już takie sezony, że pojawiła się w dwóch czy trzech odcinkach sezonu kiedy kręciła inne rzeczy więc nie ma co dzielić serial na z nią i bez niej.
Awatar użytkownika
omsnm

omsnm Wto Cze 04, 2019 12:22 pm

"Ja_2019" napisał(a): Kulig od dawna pojawiała się marginalnie, a bywały w przeszłości już takie sezony, że pojawiła się w dwóch czy trzech odcinkach sezonu kiedy kręciła inne rzeczy więc nie ma co dzielić serial na z nią i bez niej.

Tak, to prawda, że od 6 sezonu było jej coraz mniej. Tylko że część widzów mogła zasiadać przed tv licząc na to, że Joanna Kulig się w danym odcinku jednak pojawi i że jej wątek z mężem i dziećmi będzie kontynuowany. Produkcja przecież nie podawała przed seansem czy ona będzie czy nie. Zwłaszcza, że figurowała jako główna bohaterka. A teraz jak postać uśmiercili to już wiadomo, że nie ma na co czekać, więc może ta część widzów dała sobie z serialem spokój. To jest tak trudne do przyjęcia, że mogło mieć wpływ na oglądalność?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Cze 04, 2019 3:26 pm

Powinien zyskiwać bo Paweł Domagała.
Awatar użytkownika
Fan OMSNM

Fan OMSNM Śro Cze 05, 2019 12:18 pm

Serial super, jednak chciałoby się aby wróciła komediowość, której w ostatnim sezonie trochę brakowało.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości