WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
barnaba

„O tym się mówi!” - T-Mobile reklamuje tablety i smartfony za złotówkę (wideo)

barnaba Pią Sie 16, 2013 10:58 am

Kolejny raz Saatchi zawyża poziom polskiej reklamy...
Awatar użytkownika
inna

Re: „O tym się mówi!” - T-Mobile reklamuje tablety i smartfony za złotówkę (wideo)

inna Pią Sie 16, 2013 1:13 pm

skąd ja kojarzę tą blondynkę w lokach... ?
Awatar użytkownika
don

Re: „O tym się mówi!” - T-Mobile reklamuje tablety i smartfony za złotówkę (wideo)

don Pią Sie 16, 2013 1:42 pm

zajebiste rekamy
Awatar użytkownika
PM

PM Pią Sie 16, 2013 11:02 pm

"taka sytuacja" nie ma to jak wykorzystanie "popularnego" tekstu sprzed pol roku :D
kiedy reklama z "ale urwal"?
Awatar użytkownika
beznadziejna reklama

beznadziejna reklama Sob Sie 17, 2013 10:52 pm

ta blondynka w lokach jest taka głupia..........
Awatar użytkownika
Mac

Mac Pon Sie 19, 2013 1:55 am

@Barnaba - jaki ładny sarkazm
Awatar użytkownika
maciek

maciek Wto Sie 20, 2013 8:11 pm

skąd ja kojarzę tego dzieciaka :D
Awatar użytkownika
Tomas

Tomas Czw Sie 22, 2013 11:52 pm

cacy reklama, cacy,cacy.
Awatar użytkownika
29lat

29lat Nie Sie 25, 2013 4:05 pm

Nie wiem czy to beznadziejny scenariusz czy beznadziejna gra aktorska tej blondyny ale wcale do mnie nie dociera ta reklama, wręcz mnie denerwuje
Awatar użytkownika
ann

ann Pon Sie 26, 2013 4:42 pm

maciek napisał(a):skąd ja kojarzę tego dzieciaka :D

dzieciak jest ze Strykowa, syn nauczycielki ;)
Awatar użytkownika
Nataa;D

Nataa;D Wto Sie 27, 2013 11:13 pm

No proszę , proszę znajoma twarz tego chłopaka , na każdym przeglądzie teatralnym i na konkursach recytatorskich go widziałam :D I każdy zapamiętał : " Chłopak ze Strykowa " :D
Awatar użytkownika
anty tmobile

anty tmobile Śro Sie 28, 2013 12:36 pm

najbardziej rozwala mnie ta blond idiotka ktora sie smieje ze swojej glupoty ,bo chyba nie jest powodem do smiania sie ze ktos ma nowy telefon,glupia reklama z blond debilem!
Awatar użytkownika
SQN

SQN Śro Sie 28, 2013 3:36 pm

Te reklamy zresztą jak wszystkie są tak debilne ze tylko debilom mogą się podobać
Awatar użytkownika
Pastor

Pastor Nie Wrz 01, 2013 10:08 pm

Zuza bombka foczka.
Awatar użytkownika
slejter

slejter Wto Wrz 03, 2013 9:09 pm

inna napisał(a):skąd ja kojarzę tą blondynkę w lokach... ?

Witam, no i już wiesz kto to jest ta blondynka? grała w 170 odcinku Ukryta Prawda ale nie mogę znaleść jej imienia i nazwiska a też mnie męczy ta sprawa :)

mój adres jak by co: slejter22@interia.pl
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości