[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Obroń emeryturę” – ruszyła kampania przeciw zmianom w OFE (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
offe

„Obroń emeryturę” – ruszyła kampania przeciw zmianom w OFE (wideo)

offe Czw Sty 20, 2011 10:29 am

OFE nie chcą stracić ogromnych zysków i tyle. Akcja jest kolejną obłudną grą.
Awatar użytkownika
WartyNurt

Re: „Obroń emeryturę” – ruszyła kampania przeciw zmianom w OFE (wideo)

WartyNurt Czw Sty 20, 2011 1:09 pm

Byłbym zdenerwowany tak jak klakierzy OFE gdybym obowiązkowo otrzymywał pokażne kwoty i nagle ten sam co stworzył taki system chciałby mi zmniejszyć strumień. Wystarczy popatrzeć kto jest w OFE, a zobaczymy tam tych co ten system wymyślili. Nie dajmy się zwariować klakierom OFE!
Awatar użytkownika
przyszły emeryt

przyszły emeryt Czw Sty 20, 2011 7:13 pm

Racja nie słuchajmy klakierów z OFE lepiej dajmy sie naciagać demagogom z PO . Ciekawe jak za kilka lat będą wyglądały Nasze wirtualnie waloryzowane emerytury ;)
Awatar użytkownika
mARK

mARK Czw Sty 20, 2011 9:18 pm

Widac obnizenie skladki bylo zasadne, skoro OFE marnuja pieniadze ubezpieczonych na tania propagande...
Awatar użytkownika
~obywatel polak

~obywatel polak Czw Sty 20, 2011 10:27 pm

przyszły emeryt napisał(a):Racja nie słuchajmy klakierów z OFE lepiej dajmy sie naciagać demagogom z PO . Ciekawe jak za kilka lat będą wyglądały Nasze wirtualnie waloryzowane emerytury ;)

Normalnie. Ustalona na podstawie zgromadzonego w ZUS kapitału emerytura corocznie waloryzowana będzie wypłacana z budżetu państwa. Budżet państwa to podatki, a jeśli brakuje w budżecie to państwo zadłuża się emitując obligacje. Teraz państwo nie ma pieniędzy na przekazywanie do OFE to emituje obligacje, które za przekazane pieniądze kupują dalej obligacje. Ale za to pośrednictwo liczą sobie dość sporo.
Awatar użytkownika
d'areq

d'areq Czw Sty 20, 2011 11:02 pm

Jedni warci drugich. Od lat jesteśmy oszukiwani przez złodziejstwo wspomagane mediami. Jedyne wyjście to opuścić ten zdziczały syf, gdzie więcej do powiedzenia ma prezes BCC niż przedsiębiorcy pracujęcy na 90% PKB. Tutaj Smoleńsk mierzy się z OFE a w marcu dojdzie In Vitro kontra aborcja. W maju: były trzy cudy czy tylko jeden?! Następnie: ' Budować drogi czy tory kolejowe na Euro 2012'. A ludziska płacący składki (ograbiani ze składek) będą czekać w kolejce do lekarza. Jak długo to jeszcze pociągnie?.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Czw Sty 20, 2011 11:19 pm

Złodzieje z OFE zaczynają trząść portkami.
Sk...syńskie obłudniki udają, że kierują się dobrem klientów.
Awatar użytkownika
adam

adam Pią Sty 21, 2011 6:54 pm

Co jeszcze wymyślą ciekawego złodzieje naszego Państwa-Rząd. My pracujemy na nich cięzko i płacimy podatki a oni sobie kabze nabijają i sie z nas nabijaja ,że siedzimy i nic nie robimy. Pozbywają nas pracy poprostu wszystkiego i w naszym kierunku nic nie robią tylko katastrofa Smoleńska to jest najważniejsze tylko dlaczego ze swoich funduszy nie opłacają ten spór tylko naszą kase przepuszczaja przez palce. Tusk igra sobie z całą Polską społecznością ,nie będziemy siedzieć cicho i przypatrywać się jak nasze dzieci będą umierać z głodu. Jak urzednika zaszczelili to afera, RZĄD POWIEDZIAŁ ,ŻE NIE DADZĄ SIĘ ZABIJAĆ,ale nas zabijać, pozbawiać nas wszystkiego to mogą są poprostu w błędzie. Tym bardziej nie zgadzam się by jeszcze okradali nas ze składek emerytalnych. Niech sobie obniżą pensje ,zmniejszą liczbę darmozjadow w rządzie i bedzie dziura budżetowa załatana!
Awatar użytkownika
mądry polak po szkodzie

mądry polak po szkodzie Sob Sty 22, 2011 12:26 pm

OFE chce nadal przejadać nasze składki, jeździć na narty w alpy i robić firmowe iventy, a po roku dostaniemy informacje, że przyrost składki wynosi -20%. Obroń swoją emeryture przed tymi dziadami. lepiej wpłać do banku, przynajmniej bedziesz miał zagwarantowany procent
Awatar użytkownika
kasza@lot

kasza@lot Sob Sty 22, 2011 1:48 pm

Dlaczego słuzba zasadnicza nie jes liczona tak jak w wijsku zawodowym czy tak jak w gurnictwie za1rok liczone1rok i6 miesięcy dlaczego jest liczone ruk za rok i jeszcze z najnizszej półki my słuzyliśmy Ku Hwale Ojczyzny a tera szeregowiec ma3 tysiące zł i co stopień 500 zł wzwyz dlaczego nie mozna zołniezom rezerwy te 2 iata do emerytury zaliczyc tak jak to sie liczy zawodowym zołniezom.strazakom policjantom gurnikom a teraz wszyscy się smieją gdziez był jak wszyscy pracowali czy ta Polska jest taka bogata ze musi kupic zołniezy i czy nie ma juz młodziezy wykształconej wysportowanej czy to są same kaleki sko jest kasa na zawodowstwo to dlaczego z czynnej słuzby obywatele są traktowani za te 2 lata słuzby jak ludzie3kategori
Awatar użytkownika
kiti

kiti Sob Sty 22, 2011 6:41 pm

pan donalt tusk i całe po robi tylko sobie jak najlepiej a nie do panstwa nie interesuje ich ze w polsce coraz wieksza bieda jeszcze nie doczekamy sie swoich ciezko zarobionych emerytur polska zostanie rozprzedana jak bedzie takie po
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Sob Sty 22, 2011 8:00 pm

Zastanowiło mnie kto zasponsorował reklamy "obronemeryture" w telewizji. Zadanie nie było jednak trudne, to OFE boją się, że stracą ciepłe posadki i widmo utraty łatwego koryta zagląda im w oczy. Gdyby przez 11 lat istnienia robili, co do nich należy nie musieliby teraz się martwić, bo ludzie stanęliby za nimi murem. Przez 11 lat zbytnio się nie wysilali, bez względu na wyniki kasa z prowizji, i to nie mała, im się należała. Oni są tyle warci, co ZUS, więc dla mnie jest bez znaczenia czy dzięki nim moja emerytura będzie wyższa o 10,00 złoty, bo w ich bezsensowne wyliczenia, że będzie wyższa o ok 570PLN nie wierzę.
Cała idea II filaru jest raczej bez sensu, bo dzielimy określoną pulę pieniędzy i każdą z tych części zarządza ktoś inny, inna firma, która ma swoich prezesów, wiceprezesów, sekretarki, siedziby, szeregowych pracowników i każdy z nich chce się upaść na naszych pieniądzach.
Awatar użytkownika
juzio

juzio Sob Sty 22, 2011 9:20 pm

elo elo wszystkim cfelom ........ emeryci i rencisci wszyscy niby sa tak czysci ale jednak ja wiem swoje wiem co mowie nie pierdole ... tralalala la bum parara niech ci leci jak ta lala hehe ... bum bum bum par par parara .... w to wsystko gra gitarra hahahahahhahaha... smiej sie smiej zobaczysz jednak twoj smiech urwie sie jak hejnal, nie wiesz tego chlopak nie wiesz co na blokach co to za ekipa kto sie z nimi wita niepotrzebna intryga dobrze ze sie juz zrywasz bywa......... znasz ten proces to proste mocje w noce wwa to docen wiesz ze gramy to dobrze wiec o to progres trzymaj reke na pulsie poki spac nie pojdziesz piona ziomy xD zanim zechcesz psioczyc na moja klike, moze od razu z dachu skoczysz na dynke, masz nieszczesliwe zycie a u innych widzisz wady ja rreprezentuje rym z bitem co morduje sklady super heros jwp tu ze typu serio daj minute rzuce nute uslysza ja na syberii, to cos jak milosc od pierwszego wejrzenia malolat moj rap doprowadza mu mozg do wrzenia, w konwencji rap postrzegam swiat i jestem jak te 1000 WAT oddaje chołd prostocie jego stylu to moje slowa wytloczone na winylu, jestem znow by nawinac swych kilka slow banie wpraw w ruch sluch wytez, dj puszcza winylowa plyte ktora niesie to co w sercu mam ukryte, szybkie zycie napedzane bitem, studio, koncerty nie konczace sie przed switem.. priorytet - byc faworytem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yo
Awatar użytkownika
marian

marian Nie Sty 23, 2011 9:56 am

nie zgadzam się na zabranie pieniędzy z OFE
niech Tusk szuka oszczędności u siebie i u swoich Ministrów
nie mówiąc już o sejmie i senacie który do niczego nam nie jest potrzebny.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Nie Sty 23, 2011 5:43 pm

Po raz kolejny mamy za coś płacić z własnych środków.A uzbierało się tego.Powódź,wybory,ogromne sumy wypłacone za katastrofę w Smoleńsku,pomnik za 2 miliony,autostrady,których nie ma i stadiony.A co robi władza? Pławi się w luksusach i zwiększa administrację.Przez lata nas okradali,robią to i teraz.A pieniędzy nie ma na nic,bo większość rozdysponowali sobie kolesie z prywatyzacji.Majątek narodowy poszedł na prywatne konta,ludzie dostali kopa i wypowiedzenia z upadłych zakładów.Prywatyzowali wszystko na wariata,byle się obłowić.Teraz Ci sami ludzie są w zapleczu rządu Tuska i za nic nie odpowiadają.Afery do tej pory nie rozliczone,kasy nie ma i nie będzie.A jeszcze w tym roku wybory parlamentarne,gigantyczne odprawy trzeba posłom wypłacić...oczywiście z naszych kieszeni....
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości