WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dno

Od 15 września jesienna ramówka Polskiego Radia 24, większa korekta po wyborach

Dno Pią Wrz 13, 2019 7:15 am

Syf,kiła i mogiła to w skrócie.A w szczegółach zero wiarygodności,koszmarni prowadządzy pseudo dziennikarze,manipulacje,fake newsy,tragiczna oprawa i ramówka,szczucie na wszystko co nie pisowskie.I można by tak jeszcze długo,smutne ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
Graj

Re: Od 15 września jesienna ramówka Polskiego Radia 24, większa korekta po wyborach

Graj Pią Wrz 13, 2019 8:11 am

Szczególną uwagę przykładają do edukacji obywatelskiej, a zdejmują programy gospodarcze? Nie widzę w tym logiki.
Awatar użytkownika
kazio

Re: Od 15 września jesienna ramówka Polskiego Radia 24, większa korekta po wyborach

kazio Pią Wrz 13, 2019 9:44 am

Dobre, ciekawe kto to wymyślił?
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Pią Wrz 13, 2019 9:56 am

Co jest z programami gospodarczymi? Wyłączyli biznesowe Radio PIN i Polsat 2 Biznes. Ekonomię ograniczyli już w Tok FM i w TVN24 BiŚ, a teraz w PR24.
Awatar użytkownika
Kama

Kama Pią Wrz 13, 2019 10:51 am

A "Gociek wieczorową porą"...?
Awatar użytkownika
Kultura

Kultura Pią Wrz 13, 2019 5:50 pm

Irytuje mnie Pan Piotr Gociek. Jest on potwierdzeniem tezy, że człowiek od wszystkiego jest do niczego. Trochę o polityce, trochę o filmie, trochę o książkach. Gubię się. Domyślam się, że musi mieć duże ego. Dlaczego nie mógł od początku zająć się konkretną działką, bo nie było piniendzy? A może problem jest w tym, że pisowskie ławki są bardzo krótkie. Pani Dyrektor - przeczytałam, że zaczynała od researchu w Republice, z radiem nie miała nic wspólnego - zapytała się redaktorów, który tam się interesuje literaturą czy filmem? I Gociek odpowiada. Przeczytałam jego teksty w Do Rzeczy, obejrzałem jego program w Republice. Nuda. Brakuje mi w Republice programów Moroza, Kłopotowskiego, Matyszkowicza i Boruciaka. Wiadomo, ze większa część z nich poszła do TVP chyba poza Boruciakiem, ale za czasów Wildsteina można było coś obejrzeć. Chociaż linia polityczna mi nie odpowiada. Chociaż Boruciak miał chyba jedną audycję muzyczną w Polskim Radiu, ale go zdjęli, bo chyba chciał puszczać polski rap. PS Wymyśliłam nowy hashtag #gociekwieczorowąporą.
Awatar użytkownika
Nietotalny

Nietotalny Pią Wrz 13, 2019 6:29 pm

Opozycja twierdzi, że będzie więcej propagandy.
Awatar użytkownika
Romuś

Romuś Nie Wrz 15, 2019 5:28 pm

"Swordfish" napisał(a): Co jest z programami gospodarczymi? Wyłączyli biznesowe Radio PIN i Polsat 2 Biznes. Ekonomię ograniczyli już w Tok FM i w TVN24 BiŚ, a teraz w PR24.

No cóż, w czasach PRL programów ekonomicznych też nie było za wiele.
Zresztą wystarczyło pójść do sklepu i o sytuacji gospodarczej człowiek wiedział wszystko.
Teraz też tak będzie, pójdziesz w przyszłym roku do sklepu, a tam drożdżówka po 6 złotych, jak to już zapowiedział kandydat na posła z listy PiS Stanisław Kruczek.
I już wszystko wiesz o gospodarce.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości