WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pr

Od 1993 r. Danuta Holecka nieprzerwanie pracuje w TVP. Ale dopiero teraz jest tak wysoko. "Była szarą myszką"

pr Sob Cze 18, 2022 6:26 am

pracuje? niepotrzebny skład genetyczny
Awatar użytkownika
Teleman

Re: Od 1993 r. Danuta Holecka nieprzerwanie pracuje w TVP. Ale dopiero teraz jest tak wysoko. "Była szarą myszką"

Teleman Sob Cze 18, 2022 7:04 am

Pisowski czopek
Awatar użytkownika
Wartyl

Re: Od 1993 r. Danuta Holecka nieprzerwanie pracuje w TVP. Ale dopiero teraz jest tak wysoko. "Była szarą myszką"

Wartyl Sob Cze 18, 2022 7:37 am

Ona czerpie swoja wiedzę z zza wschodniej granicy. Dla niej wstyd i prawda nie istnieją - byleby za prezesem i rzeka pieniędzy. Nic innego się dla niej nie liczy.
Awatar użytkownika
Grzegorz

Grzegorz Sob Cze 18, 2022 8:18 am

Moja ulubiona prezenterka z ekranu telewizora. Kojarzy mi się z moim dzieciństwem przed telewizorem, gdy w oczekiwaniu na pasmo programów dla dzieci często włączałem telewizor wcześniej i trafiałem na poranne wydanie Wiadomości. Mówcie co chcecie, dla mnie mistrzostwo. Co istotne, nie jeździ bez uprawnień samochodem ;) Wiadomości to mój ulubiony program informacyjny. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Sob Cze 18, 2022 8:19 am

Tak odkąd nie ma postkomuny w TVP mogła rozwinąć skrzydła.DH tak trzymać.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Sob Cze 18, 2022 8:36 am

Lubię oglądać TVP za to że przynajmniej wywiady z zaproszonymi gośćmi są normalne w przeciwieństwie do TVN gdzie każda wypowiedź gościa jest przerywana lub prowadzona w sposób agresywny a jak ma POglądy inne niż funkcjonariusze TVN to od razu jest wyłączany
Awatar użytkownika
Marcin Wolski

Marcin Wolski Sob Cze 18, 2022 9:07 am

"Pawel" napisał(a): Tak odkąd nie ma postkomuny w TVP mogła rozwinąć skrzydła.DH tak trzymać.

Przecież PiS to największa postkomuna.
Awatar użytkownika
Mój nick

Mój nick Sob Cze 18, 2022 9:18 am

TVP jest przynajmniej cywilizowane nie to co POziom zdziczenia TVN gdzie wkłada się flagę Polski w sztuczne odchody lub wyśmiewa zawał serca poza tym TVP ma lepszą ofertę programową od koncertów po sport a co ma TVN ukrytą prawdę i nic więcej...i w ogóle rozmowy w programach publistycznych są prowadzone w sposób merytoryczny a jak słucham agresji ziejąca nienawiścią TVN to od razu mam ochotę przełączyć kanał
Awatar użytkownika
Do nory

Do nory Sob Cze 18, 2022 10:18 am

Nie mogła awansować bo od 60 lat w TVP rządziły kom. uchy. Awanse i kasa były tylko dla esbe. ków i ich bacho. rów
Awatar użytkownika
Tobek

Tobek Sob Cze 18, 2022 11:00 am

Pamiętajcie nic nie robi ona nawet nie pomaga
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy udanie jak nie wiem
Awatar użytkownika
Jamek

Jamek Sob Cze 18, 2022 11:00 am

Ona wszystko kłamie telewizji nawet monika olejnik wygrała TVP
Awatar użytkownika
Grochek

Grochek Sob Cze 18, 2022 11:01 am

Nie lubię tej baby oglądać smarowana olejem tylko FAKTY TVN
Awatar użytkownika
nina

nina Sob Cze 18, 2022 12:34 pm

była barzo dobrą dziennikarką , prowadziła super rozmowy z politykami ,pamiętam to z dawnych lat, bądzcie trochę obiektywni
Awatar użytkownika
TROLLU

TROLLU Sob Cze 18, 2022 12:51 pm

"Grochek" napisał(a): Nie lubię tej baby oglądać smarowana olejem tylko FAKTY TVN

Nudny jesteś z tym swoim ciągłym hejtowaniem TVP. Lepiej naucz się pisać po polsku poprawnie.
Awatar użytkownika
TYPIE

TYPIE Sob Cze 18, 2022 12:52 pm

"Teleman" napisał(a): Pisowski czopek

CZOPEK SOBIE WSADŹ WIESZ GDZIE
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 80 gości