[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Od dzisiaj znika roaming w Unii Europejskiej. „Jedno z największych osiągnięć UE”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Czy LycaMobile coś z tym zrobi?

Od dzisiaj znika roaming w Unii Europejskiej. „Jedno z największych osiągnięć UE”

Czy LycaMobile coś z tym zrobi? Czw Cze 15, 2017 1:04 am

u Vikingów jest 4gr/1MB w stawce podstawowej:-)
Awatar użytkownika
Rox

Re: Od dzisiaj znika roaming w Unii Europejskiej. „Jedno z największych osiągnięć UE”

Rox Czw Cze 15, 2017 7:50 pm

Jeśli to największy sukces Unii w ocenie jej kierownictwa to w zasadzie nie mam więcej nic do dodania
Awatar użytkownika
Marek

Re: Od dzisiaj znika roaming w Unii Europejskiej. „Jedno z największych osiągnięć UE”

Marek Sob Cze 17, 2017 7:45 pm

Plus też się w sumie dobrze odnalazł z tym roamingiem. Jest przyzwoicie, tego oczekiwałem.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Sob Cze 17, 2017 11:37 pm

Zaraz przyjdą podwyżki, bo będzie trzeba zrekompensować straty. Prawo zrobione pod niemieckich dziadków, wyborców Makreli, aby mogli dzwonić taniej z południa Europy, gdy są na wakacjach.
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Nie Cze 18, 2017 9:08 pm

Ja jeżdżę sporo po Europie i teraz już się nie muszę szczypać, że coś mnie będzie kosztować dodatkowo. Więc nie wiem, czy to kwestia tego, że Niemcy coś chcieli osiągnąć dla siebie. Nie jestem Niemcem, jestem Polakiem i jestem zadowolony. Przynajmniej z tego, jak z sytuacją poradził sobie polkomtel.
Awatar użytkownika
privat

privat Pon Cze 19, 2017 1:01 pm

@Mirek - nie dziwota, że jesteś zadowolony, wszak do Twoich rozmów będą dopłacać m.in. polscy emeryci, których nie stać na zagraniczne wojaże.
Awatar użytkownika
Lucek

Lucek Pon Cze 26, 2017 4:14 pm

Pokaż jakieś wyliczenia, kalkulacje, zapowiedzi itp., bo póki co to jest czysta propaganda. Bilans w sumie jest taki, że zagraniczni operatorzy będą Plusowi płacić dajmy na to za korzystanie z sieci w Polsce. Bo ich klienci tu przyjadą - jako turyści. I operator na tym zarobi, nie będzie musiał przerzucać kosztów na emerytów. Pozdrawiam.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości