WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
cacy

Od piątku festiwal TVP w Opolu. Krzysztof Krawczyk "pojawi się" i "zaśpiewa" dzięki nowoczesnej technologii

cacy Czw Wrz 02, 2021 9:00 am

Gwiazd tyle, co kot napłakał. Od kilku już lat "Opole" zaczyna przypominać jeden wielki skansen. Festiwal nie ma nic wspólnego z tym, co aktualnie dzieje się na rynku muzycznym. TVP "kreuje" swoich szansonistów w programach talent-show, a później zapełnia nimi program festiwalu. Zamiast uznanych nazwisk, serialowi aktorzy. Kpiną z widzów jest Scena Alternatywna, gdzie wystąpi dwóch wykonawców sprzed roku i debiutanci. A z szumnych zapowiedzi wynikało, że usłyszymy Króla, Vito Bambino, Rosalie i Clock Machine... Porażka
Awatar użytkownika
Leksik

Re: Od piątku festiwal TVP w Opolu. Krzysztof Krawczyk "pojawi się" i "zaśpiewa" dzięki nowoczesnej technologii

Leksik Czw Wrz 02, 2021 9:27 am

Wolę Opole niż Sopot.
Awatar użytkownika
Terier

Re: Od piątku festiwal TVP w Opolu. Krzysztof Krawczyk "pojawi się" i "zaśpiewa" dzięki nowoczesnej technologii

Terier Czw Wrz 02, 2021 11:09 am

Co to się stało, że Żenka nie ma? Jacuś, tak traktuje się swojego idola?
Awatar użytkownika
Opolanka

Opolanka Czw Wrz 02, 2021 11:19 am

Ja oddałam bilety
jak widziałam że znowu
ta Zastępa tam będzie
nie trawię jakoś dziewczyny
Denerwuje mnie.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Czw Wrz 02, 2021 11:35 am

Juz rezerwuje czas na FPP Opole 21.Zapowiada sie ciekawie niektorym przed telewizorem .Wszystkim uczestnikom zycze wspanialych wystepow a publicznosci milych wrazen.Mam nadzieje,ze pogoda w amfiteatrze dopisze.
Awatar użytkownika
marek

marek Czw Wrz 02, 2021 2:36 pm

Bardzo dużo wykonawców, każdy znajdzie coś dla siebie. Scena alternatywna też w porządku.
Awatar użytkownika
Fresh

Fresh Czw Wrz 02, 2021 5:21 pm

A dlaczego po prostu nie zaprosili Krawczyka?
Awatar użytkownika
Nadalfanka

Nadalfanka Sob Wrz 04, 2021 4:21 pm

Pierwszy dzień Festiwalu - wysoki poziom.
Gwiazdy jak i debiutanci- wspaniałe występy.
Awatar użytkownika
Filip

Filip Pon Wrz 06, 2021 2:06 am

Już widzę tu łapę Knura, który siedzi i liczy ile ludzi oglądało programy organizowane przez tę Stację, która zeszła już dawno na psy pod Jego wodzą.. Obleśny, chamski typ znienawidzony przez setki tysięcy ludzi
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości