[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Od soboty banki muszą udostępniać dane o rachunkach klientów innym podmiotom. "Zaostrzy się konkurencja"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Test
 

Od soboty banki muszą udostępniać dane o rachunkach klientów innym podmiotom. "Zaostrzy się konkurencja"

Test Nie Wrz 15, 2019 6:36 pm

Szczerze bardzo nie podoba mi się ta możliwość. Jak dobrze rozumiem to ja Ada firma, spółka z jakąś licencja będzie mogła nie tylko podglądać nasze rachunki- ile mam kasy, historię czy nawet obciążyć rachunek itd.? Jeśli tak jest to po prostu nie normalne. Czy jest moiwosc abym w banku w którym mam konto zastrzegł że nie wyrażam zgody aby jaka kolwiek firma czy spółka miała dostęp do mojego rachunku, nawet gdyby teoretycznie uzyskała moja zgodę?
Awatar użytkownika
Valdi
 

Re: Od soboty banki muszą udostępniać dane o rachunkach klientów innym podmiotom. "Zaostrzy się konkurencja"

Valdi Pon Wrz 16, 2019 9:37 am

"Test" napisał(a): Szczerze bardzo nie podoba mi się ta możliwość. Jak dobrze rozumiem to ja Ada firma, spółka z jakąś licencja będzie mogła nie tylko podglądać nasze rachunki- ile mam kasy, historię czy nawet obciążyć rachunek itd.? Jeśli tak jest to po prostu nie normalne. Czy jest moiwosc abym w banku w którym mam konto zastrzegł że nie wyrażam zgody aby jaka kolwiek firma czy spółka miała dostęp do mojego rachunku, nawet gdyby teoretycznie uzyskała moja zgodę?
Awatar użytkownika
Valdi
 

Re: Od soboty banki muszą udostępniać dane o rachunkach klientów innym podmiotom. "Zaostrzy się konkurencja"

Valdi Pon Wrz 16, 2019 9:41 am

Pozostaje w takim razie tylko gotówka. I nie chcąc być podglądanym przez podmioty trzecie, policję, urząd skarbowy itp. należy płacić gotówką. Wzmocni się zatem ponownie rola gotówki. Kto tego nie zrobi, sam sobie szkodzi :)
Awatar użytkownika
Janek
 

Re: Od soboty banki muszą udostępniać dane o rachunkach klientów innym podmiotom. "Zaostrzy się konkurencja"

Janek Czw Paź 03, 2019 1:46 am

Wyjątkowo zły pomysł. Mam konto w jakimś banku i nie chcę, żeby inne banki zaglądały mi na konto.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości