[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Odejście Magdy Malickiej z Burdy nie zaskoczyło. „Nie może być dwóch szefów”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wawak

Odejście Magdy Malickiej z Burdy nie zaskoczyło. „Nie może być dwóch szefów”

Wawak Wto Maj 20, 2014 3:33 am

Ta postać doprowadziła G+J do ruiny. Malicka kwitnie a firma zgniła. Oby nigdy więcej nikt nie popełnił błędu powierzając tej Pani zarządzanie jakąkolwiek firmą.
Awatar użytkownika
kate

Re: Odejście Magdy Malickiej z Burdy nie zaskoczyło. „Nie może być dwóch szefów”

kate Wto Maj 20, 2014 8:07 am

Też chętnie odeszłabym gdybym miała taką opcję...wcale się nie dziwię i zazdroszczę.
Awatar użytkownika
Troy

Re: Odejście Magdy Malickiej z Burdy nie zaskoczyło. „Nie może być dwóch szefów”

Troy Wto Maj 20, 2014 10:02 am

Na zdjęciu Demi Moore.
Awatar użytkownika
gosk

gosk Wto Maj 20, 2014 10:52 am

w końcu ja wywalili, i słusznie bo była beznadziejna w zarządzaniu
Awatar użytkownika
gosk

gosk Wto Maj 20, 2014 11:29 am

podobno ty jesteś najlepszy w zarządzaniu i cie awansują
Awatar użytkownika
Grafi

Grafi Wto Maj 20, 2014 11:47 am

Beznadziejna?! A kto sproadzil do guja znane twarze? Kto sprowadzil Wojciechowska? O Glamourze i Focusie też nikt w Polsce nie słyszał i nie czytał - jasne. Jakby nie patrzeć to za jej kadencji G+J był w czołówce. Przynajmniej nie zaczela wydawac szmatlawcow jak springer i za to jej chwala, bo zachowala wysoki poziom.
Awatar użytkownika
zuz

zuz Wto Maj 20, 2014 11:56 am

ona naprawdę była słaba w zarządzaniu... Zawsze się zastanawiałam, skąd się wzięła na takim stanowisku.
Awatar użytkownika
simon

simon Wto Maj 20, 2014 11:58 am

Malicka kiedyś tak wyglądała?! nie do poznania.
Spotkałem ją wiele razy i to przecież zupełnie inna kobieta jest!
Awatar użytkownika
krzysiek

krzysiek Wto Maj 20, 2014 12:18 pm

Miałem z nią jedno spotkanie, więc trudno oceniać, ale bardzo konkretna i z klasą.
Awatar użytkownika
Mig

Mig Wto Maj 20, 2014 12:36 pm

Doprowadziła G+J do takiego stanu, że trzeba było je sprzedać. Dobrze, że się jeleń trafił...
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Wto Maj 20, 2014 12:46 pm

Jak dla mnie była mega szefową :) Ale oczywiście najwięcej do powiedzenia mają Ci co jej nawet na oczy nie widzieli ;) Typowe...
Awatar użytkownika
pracownik

pracownik Wto Maj 20, 2014 1:05 pm

"Patrzycie pewnie jaką mam teraz minę, zastanawiacie się co ze mną będzie. U mnie wszystko świetnie" (czy coś w ten deseń) stwierdziła podczas spotkania rok temu, zaraz po tym jak ogłosiła, że Guj sprzedany Burdzie. PS To, że u niej świetnie, nie wątpiliśmy ani przez chwile ;)
Awatar użytkownika
magda

magda Wto Maj 20, 2014 1:17 pm

To była najgorsza szefowa w historii. doprowadzila do upadku wielkie wydawnictwo i jeszcze bez przerwy narzekala, jak jej ciezko...a pozniej jechala na kilkumiesieczne wakacje. Oby już nigdy nie była żadnym prezesem
Awatar użytkownika
pawcio

pawcio Wto Maj 20, 2014 3:07 pm

Wcale jej się nie dziwie, że odeszła - przynajmniej zrobiła to honorowo.Jak to mówią - gzie kucharek szesc tam nie ma co jesc, zobaczmy jak to siie wszystko pociagnie bez niej
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Maj 20, 2014 3:08 pm

Ci, którzy jej na oczy nie widzieli to i tak by jej po tym zdjęciu nie poznali.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości