[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Odkrywaj Blisko. Szukaj lokalnie” - Panorama Firm z nowym logo

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wow?

„Odkrywaj Blisko. Szukaj lokalnie” - Panorama Firm z nowym logo

Wow? Śro Sty 09, 2013 11:57 am

Serwis chyli się ku upadkowi, i niby nowe logo ma pomóc? Chyba tylko rączka rączkę myje.
Awatar użytkownika
darek w.

Re: „Odkrywaj Blisko. Szukaj lokalnie” - Panorama Firm z nowym logo

darek w. Wto Sty 15, 2013 5:35 pm

ku upadkowi? inwestują w nowe mapy, dają aplikacje mobilne, udostępniają wizytówki w telewizorach samsung i do tego zmieniają logo - chyba raczej się rozwijają chciałeś napisać?
Awatar użytkownika
jozef.k

jozef.k Pon Sty 28, 2013 11:02 am

Nowe logo a stare zasady działania tego samego wydawcy!
Awatar użytkownika
pastylek

pastylek Czw Sty 31, 2013 4:54 pm

stare zasady? ostatnio byli u mnie - rozmowa o nowej umowie: teraz w pakiecie masz reklame w wyszukiwarce, w katalogach w papierze, w aplikacji mobilnej, możesz sobie zrobić reklamę video, itd. itd. poczytaj zanim napiszesz
Awatar użytkownika
jozef.k

jozef.k Sob Lut 16, 2013 11:04 am

pastylek napisał(a):stare zasady? ostatnio byli u mnie - rozmowa o nowej umowie: ... ... ... poczytaj zanim napiszesz

Pastylek, dobrze radzisz, a ja tylko w przybliżeniu powtórzę za Tobą: poczytaj zanim podpiszesz umowę z eniro!!!
Zwłaszcza dokładnie poczytaj Ogólne Warunki Umowy które są „... integralną częścią Umowy/Aneksu …” (pkt. 10.7) Jak ostatnio byli u Ciebie to znaczy, że prowadzisz działalność, a to co Tobie obiecali to jest zawarte w pkt. 10,8 ich OWU. Czytając OWU z eniro, pamiętaj o tym, że: "Jeżeli firma świadczy usługi tylko podmiotom gospodarczym i wśród jej klientów nie ma zwykłych konsumentów, nie może odpowiadać za stosowanie niedozwolonych klauzul umownych
Tak wynika z ostatniego wyroku Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów."
Rzeczpospolita, Prawo Co Dnia 2007.03.19 (str. 3)
(sygn. XVII Amc 145/05).
Awatar użytkownika
jeżewski

jeżewski Pon Lut 25, 2013 11:18 am

straszy pan ta firma jakby było czym? jakby pan siedział trochę w temacie i poczytał jak wyglądają podobne umowy z innych firmach, to by pan zobaczył że to jest normalność, z której pan próbuje uczynić coś "podejrzanego" i "niezgodnego z prawem". ale to jest czysta manipulacja z pana strony. dziesiątku tysięcy przedsiębiorców podpisują umowy z eniro i wszystko im pasuje, tylko panu jednemu coś tutaj nie odpowiada? dziwne prawda...
Awatar użytkownika
jozef.k

jozef.k Pon Lut 25, 2013 3:19 pm

jeżewski napisał(a):... ... "niezgodnego z prawem". .. ...

Dziwne! A z jakiego tekstu Pan zaczerpnął ten cytat? :shock:

Sąd wyraźnie orzekł, że eniro może zgodnie z prawem pisać w Ogólnych Warunkach Umowy i obiecywać klientom, co tylko tej firmie się podoba!!!
Tyle ode mnie (na razie).
Awatar użytkownika
pa_ss

pa_ss Śro Mar 13, 2013 5:27 pm

jozef.k napisał(a):

Sąd wyraźnie orzekł, że eniro może zgodnie z prawem pisać w Ogólnych Warunkach Umowy i obiecywać klientom, co tylko tej firmie się podoba!!!
Tyle ode mnie (na razie).

to zatem pytanie dlaczego pan podnosi ten temat, skoro nie ma w postepowaniu tej firmy niczego niezgodnego z prawem, czy to nie jest zwykle bicie piany i tworzenia jakiegos wrazenia, albo atmosfery, że "ktoś coś tutaj kręci" :shock: takie mozna odnieśc wrażenie jak sie poczyta co pan tutaj wypisuje :lol: a w temacie tej firmy - jej pozycja na rynku jest swiadectwem tego jak dziala 8)
Awatar użytkownika
jozef.k

jozef.k Czw Mar 14, 2013 1:55 am

pa_ss napisał(a):
jozef.k napisał(a):

... "ktoś coś tutaj kręci" :shock: ... - jej pozycja na rynku jest swiadectwem tego jak dziala 8)

Masz rację! Jak firma działa?
Przychodzi przedstawiciel firmy do klienta, przedstawia mu ofertę, prowadzi negocjacje z klientem jak ma wyglądać reklama, ustala cenę i inne szczegóły a z chwilą podpisania umowy wszystkie te ustalenia, klient może sobie wsadzić w ......... i wszystko zgodnie z polskim prawem (jakiekolwiek by ono nie było)
Przykład z Ogólnych Warunków Umowy z eniro:
10.7 Niniejsze OWU stanowią integralną część Umowy/Aneksu….
10.8 Umowa/Aneks określa w pełni prawa i obowiązki stron oraz zastępuje wszystkie ustne lub pisemne uzgodnienia poczynione podczas negocjowania warunków niniejszej Umowy/Aneksu
:(
Jak firma działa świadczą również klienci eniro dając temu wyraz w internecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę " opinie o eniro polska " i poczytać a to z pewnością "nie jest zwykle bicie piany i tworzenia jakiegos wrazenia, albo atmosfery...", ta atmosfera już jest!
Awatar użytkownika
pa_ss

pa_ss Pon Mar 25, 2013 11:43 am

dlatego kierowanie oburzenia w stronę firmy, która działa w ramach prawa jest chybione 8) jeżeli jakieś zapisy ustawowe czy prawne się panu nie podobaja to raczej nalezy kierowac oburzenie w strone prawodawcy i tych, ktorzy to prawo ustanawiaja a nie tych ktorzy w ramach tego prawa dzialaja 8) a opinie o eniro sa rozne, tak jak o wiekszosci firm a sporo tych nieprzyjemnych to tylko puste frazesy i wyzwiska ktore raczej swiadcza o autorach niz o firmie ktora opisuje :P
Awatar użytkownika
klient

klient Pon Mar 25, 2013 10:06 pm

Przykład z Ogólnych Warunków Umowy z eniro:
10.8 Umowa/Aneks określa w pełni prawa i obowiązki stron oraz zastępuje wszystkie ustne lub pisemne uzgodnienia poczynione podczas negocjowania warunków niniejszej Umowy/Aneksu
:(
pa_ss napisał(a): ... to tylko puste frazesy i wyzwiska ...
:?: ... :shock:

pa_ss napisał(a):...nalezy kierowac oburzenie w strone prawodawcy i tych, ktorzy to prawo ustanawiaja a nie tych ktorzy w ramach tego prawa dzialaja...

A co ze zwykłą ludzką uczciwością i moralnością???
Ponoć eniro działa zgodnie z prawem, a co zrobiło z poszanowaniem klienta i przyzwoitością oraz obyczajowością w biznesie??? :?: ... :(
Awatar użytkownika
pa_ss

pa_ss Pią Mar 29, 2013 2:30 pm

klient napisał(a):Przykład z Ogólnych Warunków Umowy z eniro:

dlatego jeżeli ma pan jakieś problem z umową to po prostu do trzeba do nich napisać, a w OWU jest przecież wszystko czarno na białym, dodatkowo trzeba sobie przeczytać to, porównać z tym co piszą inne firmy w takich warunkach umowy i wtedy nie będziesz się dziwił i oburzał, że jest tak a nie inaczej
pa_ss napisał(a):...nalezy kierowac oburzenie w strone prawodawcy i tych, ktorzy to prawo ustanawiaja a nie tych ktorzy w ramach tego prawa dzialaja...

myślę, że pracownicy wykazują się uczciwością i moralnością inaczej ta firma już dawno przestałaby funkcjonować. ponadto jakoś nie ma żadnych wyroków sądowych przeciwko eniro polska - więc pisanie, że ktoś tu działa niezgodnie z prawem, jest jednak manipulacją 8)
Awatar użytkownika
jozef.k

jozef.k Wto Kwi 02, 2013 9:34 am

pa_ss napisał(a):........ jest jednak manipulacją

Co Ty masz z tą manipulacją? Widziałem ostatnio reportaż o manipulacji, wpis w wyszukiwarkę " naciaganie-na-reklame ".
Awatar użytkownika
przemysław

przemysław Pon Kwi 15, 2013 1:38 pm

jozef.k napisał(a):
pa_ss napisał(a):................ jest jednak manipulacją

Co Ty masz z tą manipulacją? Widziałem ostatnio reportaż o manipulacji, wpis w wyszukiwarkę " naciaganie-na-reklame ".

Powiem Panu tylko tyle - mam reklamę i to nawet sporą jak na moje skromne możliwości i nie mam żadnej potrzeby wpisywać nic w wyszukiwarkę bo dokładnie wiem jaki funkcjonuje Eniro, jaką ma ofertę produktową, i dlaczego warto się u nich reklamować 8)
Awatar użytkownika
inny

inny Pią Maj 03, 2013 11:01 pm

przemysław napisał(a):... ...i nie mam żadnej potrzeby wpisywać nic w wyszukiwarkę bo dokładnie wiem jaki funkcjonuje Eniro, jaką ma ofertę produktową, i dlaczego warto się u nich reklamować 8)

To oczywiste, skoro u nich pracujesz lub jesteś ich zleceniobiorcą :lol:
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości