WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
normalny

„Ojciec Mateusz” dalej hitem TVP1. 9,3 mln zł z reklam

normalny Pon Lis 28, 2016 10:48 am

Kompletne dno ogląda 4 miljony inteligientnych inaczej ? masakra
Awatar użytkownika
Maciej deKODer

Re: „Ojciec Mateusz” dalej hitem TVP1. 9,3 mln zł z reklam

Maciej deKODer Pon Lis 28, 2016 12:10 pm

Ja zawsze oglądam ten serial. A jest on zasługą prawdziwego prawaka - Pana Prezesa Kurskiego. :)
Awatar użytkownika
mateusz

mateusz Pon Lis 28, 2016 2:15 pm

Bardzo fajny i przyjemny serial. Nie to, co inne plastiki bijące sztucznością w luksusowych apartamentach i bohaterowie w najdroższych ubraniach. Swojski, z lekką nutką niewymuszonego humoru, szczególnie w scenach z udziałem Natalii, Babci czy Dziubaka.
Awatar użytkownika
PadreMateo

PadreMateo Pon Lis 28, 2016 3:28 pm

Nie oglądam już praktycznie polskich seriali czy filmów - mówię wprost, ale to też pewnie przez to, że dla większości z nich nie jestem targetem - facet przed 30-stką - ale chyba na tle większości to całkiem dobry serial (mimo skąpej wiedzy o nim, myślę że nie mijam się z prawdą). A w porównaniu do innych produkcji TVP, TVN czy Polsatu czy przede wszystkim paradokumentów - trudne sprawy czy coś (W11 dało się oglądać), to chyba jednak serial spoko.
Awatar użytkownika
Maciej deKODer

Maciej deKODer Pon Lis 28, 2016 11:48 pm

"Maciej deKODer" napisał(a): Ja zawsze oglądam ten serial. A jest on zasługą prawdziwego prawaka - Pana Prezesa Kurskiego.

Hahahahaha, zabawny jest ten lewak-podszywacz. :lol: Nawet nie wie, że ten serial pojawił się na antenie jeszcze w 2008 roku, a prezes Kurski jest prezesem dopiero od stycznia tego roku. :twisted: Hahahahaha, żenująca wtopa podszywacza. :D
Awatar użytkownika
Karp

Karp Sob Sty 28, 2017 10:50 am

Od tego roku oglądam Ojca Mateusza i bardzo mi się podoba.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości