WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
michalk

„Ojciec Mateusz” miażdży konkurencję

michalk Pon Mar 21, 2011 12:54 am

gdyby ojca Mateusza dawac 5 minut póżniej,to miałby o 1 mln widzów więcej.
Wtedy Ojciec Mateusz zaczynałby się od razu po zakończeniu Barw szczęścia w TVP 2 i ci widzowie przeszliby na ojca Mateusza.
ale wynik i tak wysoki i co prawda te pierwsze pare minut ogląda mało widzów,to jak się skończą barwy szczęścia to i tak ojciec Mateusz zciąga widownię Barw szczęścia.którzy po zakończeniu kolejnego odcinka od razu przełączają stacje z tvp 2 na tvp 1.
Awatar użytkownika
aaa

Re: „Ojciec Mateusz” miażdży konkurencję

aaa Pon Mar 21, 2011 8:15 am

Czy w tym dziwnym kraju popularnością cieszą się seriale o facetach latających w sutannach? Jest gorzej niż w Afganistanie Talibów, państwo religijne na każdym poziomie!!!
Awatar użytkownika
kurka wodna!

kurka wodna! Pon Mar 21, 2011 9:56 am

Nie oglądam serialu, ale myślę sobie, że warto czasem spojrzeć na księdza poruszającego się na rowerze, a nie wypasioną bryką.
Awatar użytkownika
The One Two 3

The One Two 3 Pon Mar 21, 2011 10:24 am

Ja nie wiem, czy to ładnie, żeby ksiądz kogoś miażdżył :).
Awatar użytkownika
mirrr7

mirrr7 Pon Mar 21, 2011 11:58 am

Ojciec Debileusz. Matko co to za serial? Tuba propagandowa kościółka małych miast i wsi. Wymyślony, do bólu nierealny świat. Ale gawiedź kocha takie cienkie seriale. Seriale przy których nie trzeba myśleć, można mózg odłożyć na półkę. Ostateczne ksiądz proboszcz wytłumaczy świat... Tam nie ma pedofilów, łasych kasy sfrustrowanych wiecznych onanistów w sutannach. Tam nie ma lekcji religii, haraczu dla księdza proboszcza... Taki świat nie istnieje. Ksiądz Debileusz to serial fantastyki i bajki... Ostatecznie zamiast księdza Deileusza można by było wstawić Lenina co to w Poroninie też dogadzał góralom... Najważniejsza jest PROPAGANDA - tu komuna pada ze swoją propagandą... Cóż "za komuny" starano się trzymać poziom, teatr TV, seriale, teleturnieje czy inna rozrywka trzymały POZIOM - tam nie wtrącano I sekretarzy Podstawoaych Organizacji Parafialnych jak dziś... Śmietnik i bezmózgowie są najlepszą rozrywką dla hołoty od kiedy Polską rządzą bękarty dziwki Solidarność i obeśnego cwanego ojczulka kościółek katolicki....
Awatar użytkownika
Olek

Olek Pon Mar 21, 2011 2:46 pm

Ale mnie to śmieszy :D Pokazali właśnie swoją głupotę w newsie o Instynkcie, były inne wyniki oglądalności pokazane niż te tutaj :D
Awatar użytkownika
Olek

Olek Pon Mar 21, 2011 2:47 pm

zwracam honor, nie zauważyłem godziny 20 25 myślałem ze to 21 25 :)
Awatar użytkownika
jajcasz

jajcasz Pon Lip 04, 2011 6:13 pm

jak to cos mozna ogladac fuj
Awatar użytkownika
polfaka

polfaka Czw Lut 28, 2013 12:49 pm

na oficjalnym facebooku Piotra mozna zobaczyc filmy nagrane z backstage seriau, moze chcecie zobaczyc, tu jest link: http://www.facebook.com/photo.php?v=10200677454359874

:)))))))
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tquistgayl oraz 3 gości