WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ela

OKO.press zawiesza na dzień działalność, apeluje do czytelników o wsparcie (wideo)

Ela Wto Gru 19, 2017 8:59 am

Poszli się bujać!
Awatar użytkownika
aar

Re: OKO.press zawiesza na dzień działalność, apeluje do czytelników o wsparcie (wideo)

aar Wto Gru 19, 2017 9:05 am

Myślę, że Mateusz Kijowski wspomoże. Dostał 32 tysiące na święta a nieraz już udowodnił że demokracja jest mu bardzo droga.
Skądinąd zabrakło mi wśród kwestujących Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania. Może dlatego, że teraz kreci klipy jacy z Polaków rasiści, ksenofoby i obskuranci.
Awatar użytkownika
omo

Re: OKO.press zawiesza na dzień działalność, apeluje do czytelników o wsparcie (wideo)

omo Wto Gru 19, 2017 9:29 am

I jednym komentarzem o Kosciele OKO.press powiedzialo o sobie najwiecej. Tak, KK jest od budowania Krolestwa Bozego na ziemi. Mozna w to nie wierzyc, wysmiewac obiektywnym mediom nie wypada.
Awatar użytkownika
TS

TS Wto Gru 19, 2017 9:30 am

Żebractwo
Awatar użytkownika
Mario

Mario Wto Gru 19, 2017 10:06 am

Jakie dziennikarstwo takie efekty. GW tonie i razem z nią ten chlam.
Awatar użytkownika
Pan Adam

Pan Adam Wto Gru 19, 2017 10:10 am

Źle się do tego zabrali. Trzeba napisać tak: "chyba będziemy musieli wyjechać". Jeden obibok już tak zrobił. I pewnie wtedy znajdą się fundatorzy kolejnego "stypendium wolności".
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Gru 19, 2017 10:18 am

W dupie was mam. Złamanego grosza nie dostaniecie na donoszenie na Polskę. Wypierdalać.
Awatar użytkownika
pol

pol Wto Gru 19, 2017 10:39 am

Biedroń to powinien zająć się mieszkańcami i problemami Słupska, a nie reklamowaniem prywatnego serwisu.
Awatar użytkownika
staroswiecka

staroswiecka Wto Gru 19, 2017 10:49 am

A tońcie we własnym mule, im szybciej tym lepiej dla Polski!
Awatar użytkownika
Szyderca

Szyderca Wto Gru 19, 2017 10:59 am

Trzymam kciuki za to, żeby takich dni było jak najwięcej. Dzień bez oka codzień!
Awatar użytkownika
conf

conf Wto Gru 19, 2017 11:03 am

oj jak mi z całego serca przykro, nie będę mógł spać po nocach z tego powodu :) Nie poradzili sobie na "balcerowiczowym wolnym rynku" ?? Jak by to balcerek skomentował ? - nieudacznicy ; )
Awatar użytkownika
ha ha ha

ha ha ha Wto Gru 19, 2017 11:09 am

Dam 100 rubli
Awatar użytkownika
Puff daddy

Puff daddy Wto Gru 19, 2017 11:13 am

Żebracy mediów, jak im nie edtyd. Media to dziś biznes a nie dobroczynnosc i obiektywna informacja, nie rozumiesz tego = giniesz. Niech wam Biedron i Holland dadzą kasę, biedni nie są, czemu nie mają gestu tylko robią sobie waszym problemem darmowy PR? Bo myślą jak wy?
Awatar użytkownika
Jula

Jula Wto Gru 19, 2017 11:17 am

Czemu Michnik robi biznes i tworzy tylko artykuły . a dziennikarzy ujawniających coś wysłał na żebractwo? Czytelnik to frajer - ma czytać kryptoreklamy Michnika w abonamencie a za informację płacić OKO? Niech was Adaś przygarnie Agoro ratuj Oko ahahahahahahaahahah.
Awatar użytkownika
Ckm

Ckm Wto Gru 19, 2017 11:26 am

metr zmioków starczy ?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 16 gości