[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Olga Tokarczuk blokuje na Twitterze prawicowych publicystów. „Klasyka marketingu szeptanego”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
normalny

Olga Tokarczuk blokuje na Twitterze prawicowych publicystów. „Klasyka marketingu szeptanego”

normalny Wto Gru 10, 2019 1:14 pm

każdy normalny człowiek blokuje tych oszołomów
Awatar użytkownika
moje imie/nick

Re: Olga Tokarczuk blokuje na Twitterze prawicowych publicystów. „Klasyka marketingu szeptanego”

moje imie/nick Wto Gru 10, 2019 1:31 pm

"normalny" napisał(a): każdy normalny człowiek blokuje tych oszołomów

Każdy psychopata twierdzi że jest "normalny". Najwięcej "normalnych" jest na oddziałach zamkniętych.
Awatar użytkownika
marketer

Re: Olga Tokarczuk blokuje na Twitterze prawicowych publicystów. „Klasyka marketingu szeptanego”

marketer Wto Gru 10, 2019 1:48 pm

A ja jestem zawiedziony. Oczywiście, kiedy trzeba czarować, Olga jest na miejsu. Gałki starego radia - pozwalające odbierać wszechświat. Ale kiedy jest miejsce na jakieś przesłanie, wychodzi miałkość, ograniczenie do współczesności i oczywiste oczywistości. Nie przekonała mnie, choć po nagrodzie Nobla byłem gotowy na zrewidowanie stosunku do niej.
Awatar użytkownika
dorota zawadzka

dorota zawadzka Wto Gru 10, 2019 1:54 pm

Bardzo dobrze ze blokuje prewencyjnie. Wszak wiadomo czego po nich można się spodziewać.
Awatar użytkownika
grey

grey Wto Gru 10, 2019 2:03 pm

Brawo.
Awatar użytkownika
Tollerro

Tollerro Wto Gru 10, 2019 2:28 pm

Z prawicowymi publicystami jest tak, że opacznie rozumieją treści publikowane przez człowieka o odmiennych poglądach. Taka już uroda "prawicowych umysłów". Nie dziwię się Pani Tokarczuk, że takowe blokuje, bo po co młócić bezproduktywnie słowa, które dla tych ludzi są niezrozumiałe, po co narażać się na ataki, kpiny i szyderstwa.
Awatar użytkownika
Budda

Budda Wto Gru 10, 2019 2:35 pm

Zdradzę Ci tajemicę, Tollerro. Lewicowe umysły mają bardzo podobną skłonność, co te prawicowe.
Awatar użytkownika
IOP

IOP Wto Gru 10, 2019 3:19 pm

każdy na swoim koncie prywatnym może zablokować kogo chce i nikomu nic do tego moje konto moja sprawa ...
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Wto Gru 10, 2019 3:26 pm

"moje imie/nick" napisał(a):

Każdy psychopata twierdzi że jest "normalny". Najwięcej "normalnych" jest na oddziałach zamkniętych.

Na oddziałach zamkniętych przebywają nie psychopaci, lecz psychotycy. Psychopaci chodzą wolno, często należą do PiS bądź głosują na PiS.
Awatar użytkownika
xfh

xfh Wto Gru 10, 2019 4:17 pm

widać jedno że promuje się kichę i szmirę oraz tandetę .szkoda tylko że zamiast tego można promować co innego .
Awatar użytkownika
poPO

poPO Wto Gru 10, 2019 4:20 pm

Pani Tokarczuk zamyka się w swojej bańce osób, dla których jest boginią. Reszta, nie jest godna jej majestatu.
Awatar użytkownika
Normalni

Normalni Wto Gru 10, 2019 5:18 pm

Każdy normalny nie boi się wymiany poglądów i szanuje czyjeś !!!!
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Gru 10, 2019 9:22 pm

Brawo. Ci co krytykują pisarkę niech idą pod drzewo. A jak mają coś złego do napisania o niej to niech lepiej nie piszą.
Awatar użytkownika
rh minus

rh minus Wto Gru 10, 2019 9:48 pm

"Normalni " napisał(a):
Każdy normalny nie boi się wymiany poglądów i szanuje czyjeś !!!!

Z kim miałaby być ta wymiana poglądów? Z Pereirą? Z Ogórek? Proszę mnie nie rozśmieszać.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Wto Gru 10, 2019 10:50 pm

Ale z tym państwem nie da się wymieniać poglądów, a co najwyżej paszkwile.
Wszyscy udają, że tego Nobla nie ma lub znajdują powody dla których się nie należy.
Nawet pan udający ministra kultury tak pogratulował wykładu, że skupił się na tym co jego zdaniem powinien zawierać.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości