WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kiwiacz

OLX.pl wprowadza limity darmowych ogłoszeń w kategorii Dom i Ogród. Jakie opłaty i pakiety?

Kiwiacz Wto Sty 30, 2018 12:14 pm

No a za rok wszystko już będzie płatne na OLX. Jak była Tablica.pl to nic nie pobierali za wystawienie towaru . Szmalcownicy
Awatar użytkownika
JJ

Re: OLX.pl wprowadza limity darmowych ogłoszeń w kategorii Dom i Ogród. Jakie opłaty i pakiety?

JJ Śro Sty 31, 2018 11:50 am

Po co płacić olx jak są dziesiątki portali ogłoszeniowych, gdzie ogłoszenie (nawet dom, auto itp.) zamieścisz za darmo?
Awatar użytkownika
xand

Re: OLX.pl wprowadza limity darmowych ogłoszeń w kategorii Dom i Ogród. Jakie opłaty i pakiety?

xand Pią Lut 02, 2018 5:39 pm

pierdziele ich coraz wiecej i wiecej oplat wprwoadzaja zaraz to bedzie drugie allegro (Z ktorego te z juz bardzo rzadko korzystam) cos czuje ze niedlugo jakis serwis darmowy sie pojawi ktory stanie na rowni z reszta tych zachlannych szuj
Awatar użytkownika
Polak

Polak Sob Lut 03, 2018 9:04 pm

Na pewno nic im nie zapłacę. Jak wycofają wszystkie moje ogłoszenia przeniosę się gdzie indziej. Nawet jednego grosza moich pieniedzy nie zobaczą. Już teraz widać jak z dnia na dzień liczba ogłoszeń na OLX spada. Niedługo nikt tam żadnych ogłoszeń nie bezie publikowął i to bedzie już koniec. Stanie się niszowym nieużywanym portalem.
Awatar użytkownika
OLO

OLO Pon Lut 05, 2018 11:32 am

Wygląda mi to na targetowanie, może chcą wrócić z OLXem do odbługi kowalskiego a firmy przerzucić gdzie indziej (chodziarz z allegro też kombinują i utrudniają drobnym ciułaczom i małym sprzedawcom życie)
Awatar użytkownika
solo

solo Pon Lut 05, 2018 8:17 pm

OLX I ALLEGRO MAJĄ TEGO SAMEGO WŁAŚCICIELA.... I TU I TU NIE DOBRZE SIĘ DZIEJE...
Awatar użytkownika
Waluś

Waluś Sob Mar 03, 2018 7:50 pm

Allegro to już padaczka coraz mniej osób wystawia. OLX żadna łaska wykończą się sami ogłoszenia znikają. Gdyby na allegro mieli rewelację finansową a ludzie z allegro masowo uciekają przy ich cenach to nie robili by opłat za olx którego też są właścicielem. W jednym miejscu źle idzie to walą w drugim. Takich ogłoszeń ale darmowych są setki w polskim internecie i żadna łaska ze strony olx. Za pazerność kiedyś zapłacą.
Awatar użytkownika
monika

monika Pon Mar 26, 2018 5:26 pm

Pazernosc wlasciciela ALLEGRO i OLTX niesamowita. Offerty za ktore Allegro bierze 10% sa niewidoczne. Np oferty minute przed sprzedaza mozna znalezc dopiero na 5 stronie. Pierwsze 5 stron to - PROMOCJA- za duza oplata z ofertami konczacymi sie np za 9 dni. ALLEGRO i OLTX nie moga sie nachapac do syta. Ciagle im malo. Trzeba poszukac innych mozliwosci sprzedazy.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pią Kwi 06, 2018 7:51 pm

dziś się zderzyłam, że z kwoty 45zł (która już była po kilku podwyżkach i uważam że była bardzo wysoka) trzeba za ogłoszenie w dziale praca zapłacić ponad 60Zł!!!! Oj chyba za chilę straca klientów PAZERNI
Awatar użytkownika
nie polecam

nie polecam Nie Kwi 08, 2018 7:45 pm

Zapłaciłem 35 zł za publikację ogłoszenia, OLX zmienił kategorię i zażądał 20 zł dopłaty za aktualizację... w zamian proponują jakieś punkty olx, które będę mógł wykorzystać w terminie 90 dni. Szkoda, że jeszcze nie dorzucili punktów do karty w biedronce. Te może bym przynajmniej wykorzystał. Pazerność wyjdzie wam bokiem zdziercy.
Awatar użytkownika
Saba

Saba Śro Maj 16, 2018 1:47 pm

tablica.pl była OK - czytelnie, prosto i darmowo. Po przejęciu przez OLX jest coraz gorzej i drożej!

W krótkim czasie portal OLX stał się beznadziejny, a obsługa osiąga szczyty upierdliwości. Szczególnie męczące jest usuwanie ogłoszeń z byle powodu i zmuszanie do przenoszenia ich do kategorii płatnych lub z ograniczeniami. Moim zdaniem ta droga do niczego nie prowadzi. Nie mam zamiaru zapłacić w tym serwisie ani złotówki - nowe ogłoszenia publikuję już na innych darmowych portalach. Innym też polecam przeprowadzkę. Nie próbujcie karmić tych cwaniaków i tyle!
Awatar użytkownika
ana

ana Pią Maj 18, 2018 4:01 pm

Pomysł z limitami w kategorii Dom i ogród, gdzie ogłoszenia liczą się do limitu przez 30 dni od daty publikacji to gwóźdź do trumny tego portalu. To, że jednorazowo można mieć X darmowych ogłoszeń w danej kategorii to rozumiem, natomiast po usunięciu ogłoszenia (sprzedaliśmy, rozmyślimy się, cokolwiek innego) to miejsce nie zwalania się przez 30 dni!!! W limit ogłoszeń wliczane są również ogłoszenia usunięte przez zespół olx.pl. Olx chyba myśli, ze zarobi, ale efekt tych działań może być odwrotny. Polecam inne bezpłatne portale.
Awatar użytkownika
Zdzisław

Zdzisław Śro Sie 15, 2018 8:31 pm

Proponuje złożyć sie i wykupić kilka anty reklam
w TV
Każdy który ma konto OLX i został wykorzystany niech sie złoży po 1 zł na antyreklame OLX.

Po kilku antyreklamach w TV albo naprawią swoje błędy albo splajtują.
Ja dam 20zł na ten cel i liczę ze chętnych bedzie wiecej
Awatar użytkownika
mo

mo Pon Sie 20, 2018 11:06 pm

OLX to serwis staje się wyjątkowo upierdliwy w ciągłych próbach sięgania do kieszeni. W efekcie już prawie korzystać się nie da. No cóż, ja podziękuję - są inne portale ogłoszeniowe. A OLX nie dostanie ode mnie nawet złotówki !
Awatar użytkownika
PolakPolak

PolakPolak Pon Lis 26, 2018 10:18 am

"Kiwiacz" napisał(a): No a za rok wszystko już będzie płatne na OLX. Jak była Tablica.pl to nic nie pobierali za wystawienie towaru . Szmalcownicy

Teraz sa kolejne podwyżki, do tego wprowadzili opłaty za podkategorię, zamiast całej kategorii. Ten portal traci sens całkowicie!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości