WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ktoś

Re: OLX, Wirtualna Polska i Gazeta.pl ze spadkami - YouTube i CDA mocno w górę (Gemius/PBI z grudnia 2017)

ktoś Czw Sty 11, 2018 10:47 am

Z wielkich portali jedynie interia poszła do góry. Nie dziwię się, tylko ona jeszcze daje radę. Reszta to propaganda, fejki i clickbaity, a no i morze reklam.
Awatar użytkownika
Juliusz

Re: OLX, Wirtualna Polska i Gazeta.pl ze spadkami - YouTube i CDA mocno w górę (Gemius/PBI z grudnia 2017)

Juliusz Czw Sty 11, 2018 12:55 pm

Brawo Wirtualna Parówka!
Awatar użytkownika
Gumball

Gumball Czw Sty 11, 2018 1:21 pm

Wirtualna pozbyła sie ludzi, którzy robili jej wynik, to spadek na własne życzenie. W następnym badaniu jeszcze spadnie.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Czw Sty 11, 2018 1:23 pm

Hej badacze - jak tam sprzedaż szyn kolejowych w porównaniu do sprzedaży mleka?
Awatar użytkownika
Autorze wstydź się

Autorze wstydź się Czw Sty 11, 2018 2:24 pm

Słabiutka analiza. Grudzień jest w każdym biznesie bardzo specyficznym miesiącem. Autor nie wspomina o sezonowości. Np. spadek OLX przy wzroście Allegro łatwo zinterpretować (wystarczy ruszyć mózgownicą). W tej sytuacji sens miałoby porównywanie danych r/r, ale amator, który to pisał, nie wpadł na ten pomysł...
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Sty 11, 2018 2:27 pm

Brawo>
Awatar użytkownika
kizi

kizi Wto Sty 16, 2018 1:25 pm

Myślałem, że mediaexpert będą wyżej tak na prawdę, bo co gdzieś jadę busem, to widzę, jak ludzie grzebią na ich stronkach.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości