WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
s z a c u n k u

Omenaa Mensah o publikacji „Wprost” o molestowaniu: Wiem o kogo chodzi

s z a c u n k u Śro Lut 11, 2015 11:14 am

"Gdybym była szefową i miałabym współpracownika, który chciałby coś osiągnąć w taki sposób, to nie miałabym s z a c u n k u d o n i e g o s z a c u n k u." b/k
Awatar użytkownika
Internet

Re: Omenaa Mensah o publikacji „Wprost” o molestowaniu: Wiem o kogo chodzi

Internet Śro Lut 11, 2015 11:55 am

zdumiewające : "Jak większość osób wiem o kogo chodzi. Mam nadzieję, że to była sytuacja jakaś jednorazowa, która się więcej nie powtórzy"
Rozumiemy, że ruszyła akcja wsparcia dla tego typa oczywiście przekierowując winę na kobiety...
i Pani prowadzi szkolenia o przemocy???
Awatar użytkownika
kobieta

kobieta Śro Lut 11, 2015 12:00 pm

Omenaa uczy kobiety jak bronić się przed molestowaniem seksualnym a jednocześnie przyznaje, że "jakiejś strasznej traumy z tego powodu nie ma"??? Aż strach pomyśleć co ona tym kobietom na szkoleniu opowiada. Molestowanie w pracy jest niedopuszczalne pod żadnym pozorem i nie można bagatelizować takich przypadków stwierdzeniem "to było raz, może się nie powtórzy, znalazła pracę i ułożyła sobie życie na nowo". Dlaczego to molestowana kobieta ma układać sobie życie na nowo a taki s...n ma się dobrze, zarabia kokosy a przy piwku opowiada koleżkom która mu się nie oparła? Pani Omeno, albo Pani pomyśli co powie albo nie mówi nic bo takim gadaniem można zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Nie można promować bagatelizowania sprawy lub jej cichej akceptacji. Zdecydowanie nie!
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Lut 11, 2015 12:16 pm

Tymi wypowiedziami ta pani powinna sobie przekreślić karierę jako prowadząca szkolenia dla kobiet. Obrzydliwe i seksistowskie. Może ona nie miała "jakiejś strasznej traumy".
Awatar użytkownika
psycholog

psycholog Śro Lut 11, 2015 12:28 pm

dzięki takim "fachowczyniom" od przemocy tak mało kobiet decyduje się zgłaszać molestowanie bo "Jeśli kobieta nie potrafi postawić wyraźnej granicy, to mężczyzna potrafi wyczuć coś takiego" i co ??? pani Omeno? i co ???
Awatar użytkownika
Gie

Gie Śro Lut 11, 2015 12:37 pm

Czy Policja z urzędu nie powinna przesłuchać pani Mensah? Ba, czy pani Mensah nie powinna być pociągnięta do odpowiedzialności za wiedzę o molestowaniu i nie zgłoszeniu tego do właściwych organów?
Awatar użytkownika
cyfrowy15

cyfrowy15 Śro Lut 11, 2015 1:34 pm

Pani Omena ustawiła się w szeregu tych, którzy uważają, że krótka spódniczka u kobiety jest zaproszeniem do gwałtu i z automatu usprawiedliwia molestującego, zaiste specjalistka od szkoleń ws przemocy
Awatar użytkownika
Aneta

Aneta Śro Lut 11, 2015 1:57 pm

Cóż, zgadzam się z Omeną. Molestujący mężczyzna sam wystawia sobie świadectwo prymitywa i prostaka, żeby nie wiem jak ważne wywiady w życiu zawodowym prowadził, prywatnie zawsze będzie prostakiem. Pracuję w środowisku telewizyjnym od wielu lat i też nie mam "jakiejś strasznej traumy". Może dlatego, że nigdy nie przyszło mi do głowy, by wziąć na poważnie seksistowskie zaczepki. Kobiety, które czują się poszkodowane czy skrzywdzone taką sytuacją, nie powinny uciekać się anonimowo do mediów, a zgłosić sprawę do prokuratury czy przełożonym "molestanta".
Awatar użytkownika
fsd

fsd Śro Lut 11, 2015 3:25 pm

a omena to nie ta co świeciła cyckami w tv zanim została pogodynką?
Awatar użytkownika
Chris

Chris Śro Lut 11, 2015 3:38 pm

"Mam nadzieję, że to była sytuacja jakaś jednorazowa, która się więcej nie powtórzy...".

Super! Chłopaki i wszyscy szefowie do dzieła - można, ale pamiętajcie - tylko raz!
Awatar użytkownika
eeeeee

eeeeee Śro Lut 11, 2015 4:10 pm

W tym wszystkim zapominamy o jednym bardzo ważnym zdaniu. Pani T. powiedziała wtedy, że "problem się zaczął kiedy pierwszy raz powiedziałam - nie". Czytaj: wcześniej dawałam dupy, żeby usiedzieć na stanowisku i nie widziałam w tym nic złego.
Awatar użytkownika
Kompromitacja mediów na całej linii

Kompromitacja mediów na całej linii Śro Lut 11, 2015 4:38 pm

Żałosne jest to, że tak długo trwa omerta w tym środowisku. Nikt nie pytanie, nie dochodzi, nie docieka.

I to te same gęby pełne potępienia i orzekające o winie natychmiastowo, gdy pojawi sie tylko podejrzenie gdzie indziej, w firmach, partiach czy w Kościele.

I to jest dużo bardziej kompromitujące dla Olejniko-Czersko-Nesweeko-itd-idalnej hałastry niż ten buhaj.
Awatar użytkownika
Tu jest problem

Tu jest problem Śro Lut 11, 2015 4:55 pm

"powinna przede wszystkim jasno wyznaczyć granice między pracą i życiem zawodowym." Ciągle w pracy to kiedy się bzykać?
Awatar użytkownika
gula gul gul

gula gul gul Śro Lut 11, 2015 5:26 pm

– Jak większość osób wiem o kogo
chodzi. Mam nadzieję, że to była sytuacja
jakaś jednorazowa, która się więcej nie
powtórzy. Mam też nadzieję, że ta
dziennikarka poradziła sobie z tym i że
wykonuje swój zawód dalej. Jakiejś
strasznej traumy z tego powodu nie ma –
mówi Omenaa Mensah.
Pamiętajta chłopy nieopanowane: można pomolestować tylko raz, wtedy " jakiejś strasznej traumy z tego powodu nie ma", i poźniej choop siup, zmiana doop, na następny "kwiatek" ?!
Tak mowi wam specjalistka, TVN, ktora prowadzi szkolenia dla kobiet nt. molestowania, więc weście tę radę sobie do serca i nie będzie problemu....
A tak tak na poważnie, jakim trzeba być idiotą, za przeproszeniem....???
Tylko Doooopczok was uratuje, ha, ha, ha, hi, hi...salon wariatow....!!!
Awatar użytkownika
gula gul gul

gula gul gul Śro Lut 11, 2015 5:31 pm

ups !
oczywiście: weźcie
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości