[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Omenaa Mensah z programem w TVN Style „Wyjątkowe domy”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Neptun

Omenaa Mensah z programem w TVN Style „Wyjątkowe domy”

Neptun Wto Sie 25, 2020 7:25 pm

Najpierw niech pogodę w tvn24 prowadzi w profesjonalnym obuwiu . A nie klapkach czy kapciach. Szacunek widzowi się należy. Totalna nonszalncja i brak profesjonalizmu
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Omenaa Mensah z programem „Wyjątkowe domy” w TVN Style

Gość X Wto Sie 25, 2020 11:16 pm

Świetna prezenterka.
Doskonale prowadziła pogodę.
Co z tego że czaroskóra?
Awatar użytkownika
yuyu

yuyu Śro Sie 26, 2020 11:29 am

niech promuje wanny
Awatar użytkownika
Mojito

Mojito Czw Sie 27, 2020 6:30 pm

To już skończyła z ero biznesem?
Awatar użytkownika
Luiza

Luiza Pią Wrz 18, 2020 8:06 pm

Nie wpuszczę jej do mojej willi bo jeszcze jej sie spodoba mi męża uwiedzie.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Sob Sty 02, 2021 3:50 pm

sezon 1 odc 2 dom z betonu 500 m kwadratowych bla bla bla moge stwierdzic ze to zadna perelka dla mnie to dom bez duszy i ciepla rodzinnego wszedzie bialo jak w szpitalu w mojej ocenie to niestety porazka oczywiscie kwestia gustu ktorei tu dla mnie brakuje za zadne pieniadze niechcial bym tam mieszkac
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości