[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Onet oskarża WP.pl o generowanie z Google sztucznego ruchu na stronie głównej (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Onet oskarża WP.pl o generowanie z Google sztucznego ruchu na stronie głównej (wideo)

ekspert Czw Lut 05, 2015 6:37 pm

kogoś tam w Onecie ostro powaliło ...
Awatar użytkownika
nino

Re: Onet oskarża WP.pl o generowanie z Google sztucznego ruchu na stronie głównej (wideo)

nino Czw Lut 05, 2015 6:44 pm

z ruchem z facebooka też tak robią - kieruje na główną
Awatar użytkownika
Medioznaffca

Re: Onet oskarża WP.pl o generowanie z Google sztucznego ruchu na stronie głównej (wideo)

Medioznaffca Czw Lut 05, 2015 6:59 pm

Przecież Onet robi tak samo, zwłaszcza na FB. Hipokryci!
Awatar użytkownika
On

On Czw Lut 05, 2015 7:01 pm

A Onet to z ruchem z Facebooka może tak robić? Hipokryci!
Awatar użytkownika
O

O Czw Lut 05, 2015 7:03 pm

Reklama na stronie glownej jest drozsza niz na jakichs podserwisach?
Awatar użytkownika
Tomuś

Tomuś Czw Lut 05, 2015 7:06 pm

Tak to jest jak za SEO biorą się patałachy. Zamiast wymyślić coś co byłoby skuteczniejsze i przegoniłoby konkurencję wolą pisać donosy jak za komuny! ŻENADA! Po drugie co do ciężkiego **uja ma etyka dziennikarska do ściągania ruchu na stronę? Z miejsca zwolniłbym tych wszystkich amatorów zajmujących się tam SEO.
Awatar użytkownika
Joanna

Joanna Czw Lut 05, 2015 7:12 pm

Muszę powiedzieć, że to co się dzieje w badaniach internetu to jakiś kabaret. Co na to Megapanel, co na to Google. Jako klient kupiłam kampanię w WP z gwarancją unikalnych użytkowników. Zastanawiam się jakich użytkowników kupiłam. Dziękuję WP za podwyższone ciśnienie krwi. Onet - nie oceniam bo za mało o tym wiem, ale jeżeli jest to faktycznie oszustwo to dziękuję. W imieniu klienta, który wierzył w wp.
Awatar użytkownika
nigger

nigger Czw Lut 05, 2015 7:22 pm

Potwierdzam, Onet na facebooku robi tak samo!
Awatar użytkownika
Cos-tam-wiem

Cos-tam-wiem Czw Lut 05, 2015 7:49 pm

a co z przekierowaniami onetu z facebooku, zamiast do artykułu, to na stronę główną ???
Awatar użytkownika
:-)

:-) Czw Lut 05, 2015 7:53 pm

W życiu wcale nie chodzi o to, by nie kłamać. W życiu chodzi o to, by kłamać i nie dać się złapać. Kto pracował kiedykolwiek przy SEO, szybko zauważy, że oba portale stosują pakiet sztuczek do pompowania ruchu. A później klienci się dziwią, że wydali na kampanię 120 tysięcy i maja niemal zerowe efekty. :-)
Awatar użytkownika
Kamil Radomski

Kamil Radomski Czw Lut 05, 2015 7:57 pm

W kontekście nowej kampanii wizerunkowej nasuwa mi się jedno proste zdanie: Algorytm Google oszukuje się w Polsce, w Wirtualnej Polsce? A zupełnie poważnie... Google, jeśli uzna to za naruszenie zasad, nałoży stosowne kary (może nawet ban) i wtedy trwająca kampania może okazać głównym akceleratorem odwiedzin.
Awatar użytkownika
czesiek

czesiek Czw Lut 05, 2015 8:15 pm

Znawcy, odróżniajcie Google od Facebooka. Metody te same, ale co innego Google, a co innego Facebook. Tylko trzeba to wiedzieć i rozróżniać.
Awatar użytkownika
Planer

Planer Czw Lut 05, 2015 8:31 pm

Szanowni. Rozumiem, ze wupa falszuje dane o ruchu. Ale jak sa tacy dobrzy to po co zabieraja pod koniec lutego glownych negocjatorow z domu mediowych na wycieczke do Dubaju. Pewnie nie wplynie to w ogole na planowanie wupy ale w takim razie po co to. Wlasnie buduje liste osob, ktore pojada. Potem sprawdze w urzedzie skarbowym czy odprowadzili podatek od kozysci majatkowej. Ha ha. Mowie serio ! Jestem ciekawy co na to wladze sieciowych domow mediowych ktore w swoich krajach nie pozwalaja wyjsc na lancz za 120 zlotych. Zobaczymy :))))) a i nie jestem psyche, ale lubie dobra zabawe.
Awatar użytkownika
RObot

RObot Czw Lut 05, 2015 9:06 pm

Nie wnikam w tresc bo sie nie znam na SEO i calej reszcie, ale podoba mi sie ten nowy prezes Onetu - bez pier***nia jedzie po lewej konkurencji jak chce. Podoba mi sie.
Awatar użytkownika
nicko

nicko Czw Lut 05, 2015 9:10 pm

zazdrosne myszki z onetu tupią nóżką...och jejku...popłaczę sie... czepcie się nieudolni managerowie czego innego i wara wam od konkurencyjnych portali. WP może robić co sie jej tylko podoba a wy myszki już robicie pod siebie bo nie możecie znieść porażki???
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości