WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pań Roger

Onet rezygnuje na VoD.pl z płatnej oferty. „Zbyt duża konkurencja w segmencie płatnych serwisów”

Pań Roger Śro Paź 05, 2016 1:07 am

I to jest bardzo dobra decyzja!
Awatar użytkownika
Jagoda

Re: Onet rezygnuje na VoD.pl z płatnej oferty. „Zbyt duża konkurencja w segmencie płatnych serwisów”

Jagoda Śro Paź 05, 2016 1:08 am

Może wreszcie serwisy VOD pójdą po rozum do głowy i skupią się na tym, aby edukować swoich klientów, że kupno legalnych treści jest bardziej moralne i lepsze jakościowo niż piractwo kiepskiej jakości
Awatar użytkownika
kinoman

Re: Onet rezygnuje na VoD.pl z płatnej oferty. „Zbyt duża konkurencja w segmencie płatnych serwisów”

kinoman Śro Paź 05, 2016 7:20 am

Legalne serwisy przegrywają z piratami nie ceną, tylko liczbą filmów. Otwórzcie sobie top 100 filmów na Filmwebie albo IMDb i spróbujcie obejrzeć legalnie któryś z nich. Nie da się! Nawet gdyby chcieć zapłacić 100 zł za jeden. Jedyna opcja to zakup DVD albo... wyposażenie na nielegalnym VOD. Dopóki to się nie zmieni, w Polsce ludzie będą korzystać z innych źródeł, bo w tych legalnych po prostu nie sposób tego obejrzeć.
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Śro Paź 05, 2016 8:52 am

Jeszcze niedawno eksperci z d* (w tym Onetu) mówili jak to Netflix i inne globalne serwisy im nie zagrożą. Jednak branża online to w Polsce baranki.
Awatar użytkownika
titkow

titkow Śro Paź 05, 2016 11:48 am

"Jurek" napisał(a): Jeszcze niedawno eksperci z d* (w tym Onetu) mówili jak to Netflix i inne globalne serwisy im nie zagrożą. Jednak branża online to w Polsce baranki.
Toteż Netflix im nie zagroził, tylko "ci, których imion nie można wymawiać bo kasują komentarze". :)
Awatar użytkownika
conf

conf Śro Paź 05, 2016 12:01 pm

jestem prorokiem - miesiac temu pisałem że kużniar z automatu bedzie leciał na głównej onetu - tadam:) nikt tego nie chce oglądać to na siłe wciskają, a jak adblocka masz to krzyczy od razu żebyć wyłączył:)
Awatar użytkownika
zen

zen Śro Paź 05, 2016 12:13 pm

conf fakt ze Kuzniar jest na glownej, ale przynajmniej sie automatycznie nie wlacza :).Pierwszy raz chyba od pol roku wszedlem na onet i mam pytanie conf gdzie pojawia sie to info zeby wylaczyc adbloka bo u mnie sie nic takiego niestety nie pojawia :( ? i reklam tez nie ;)
Awatar użytkownika
zen

zen Śro Paź 05, 2016 12:16 pm

A jeszcze jedno kto takie dlugie filmy ( 47 minut ) oglada ??? Mam pytanie dla tych co ogladaja z reklamami . Czy reklamy sa tylko przed materialem wideo czy te 47 jest szatkowane reklamami ?
Awatar użytkownika
sdf

sdf Śro Paź 05, 2016 3:21 pm

Zen, są szatkowane, i reklamy głośniejsze od reszty.
Awatar użytkownika
sdf

sdf Śro Paź 05, 2016 3:21 pm

Co to CEO?
Awatar użytkownika
jezus

jezus Śro Paź 05, 2016 5:07 pm

To też pokłosie tego, że TVP zabrał swój kontent z innych platform.
Awatar użytkownika
conf

conf Śro Paź 05, 2016 9:14 pm

zen -wszystko zależy od adblocka i zestawu filtrów blokujacych oraz przeglądarki jaka masz np chyba opera niedawno nawet wbudowała na stałe swojego własnego adbloka w przeglądarkę. sorki że użyłem skrótu odnoszac się do adblocka, bo profesjonalnych jest na rynku juz około 5. Adblock plus poszedł w troche dziwnym kierunku i żeby zarobić dogadał się że w ustawieniach domyślnych wyświetlane są tzw nienatretne reklamy i największe portale sa dogadane, że nie blokują dostępu przy takich ustawieniach. Ja przesiadłem się po tym zagraniu plusa na konkurencje i do tego mam ustawienia na maxa, z aktualizacja na bieżaco polska liste przez jakiś zapalenców;) oraz swoją własną "czarną lista" stron gdzie nic nie przejdzie z reklam, nie ma bata:) i tu się znalazł onet i pare innych stron, których pewnie się domyślasz po moich postach;)
Awatar użytkownika
p-am

p-am Śro Wrz 20, 2017 12:49 pm

vod jest upierdliwy , powinni to zlikwidować !
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość