[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Operator Plusa ma zapłacić 39,5 mln zł kary od UOKiK za dodatkowo płatne usługi, które uruchamiał klientom automatycznie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Jacek

Operator Plusa ma zapłacić 39,5 mln zł kary od UOKiK za dodatkowo płatne usługi, które uruchamiał klientom automatycznie

Jacek Czw Maj 30, 2019 10:55 am

Jako klient plusa cieszę się z tego niezmiernie. Przenosiłem numery rodziców do plusa i do szału doprowadzało mnie to, że jak w filmie "Miś" do zakupionej aktywacji obligatoryjnie dostawałem niepotrzebne i niechciane usługi. Co więcej, to na mnie spoczywał obowiązek żebym w terminie wyłączył usługi których nigdy nie chciałem bo jeśli tego nie zrobię to będę musiał za nie płacić.
Awatar użytkownika
hahaha

Re: Operator Plusa ma zapłacić 39,5 mln zł kary od UOKiK za dodatkowo płatne usługi, które uruchamiał klientom automatycznie

hahaha Czw Maj 30, 2019 11:08 am

Bardzo dobrze, to co teraz Polsat zmienia kurs na antypisowski? :D
Awatar użytkownika
cda

Re: Operator Plusa ma zapłacić 39,5 mln zł kary od UOKiK za dodatkowo płatne usługi, które uruchamiał klientom automatycznie

cda Czw Maj 30, 2019 11:56 am

"hahaha" napisał(a): Bardzo dobrze, to co teraz Polsat zmienia kurs na antypisowski?

akurat Polsat pokazuje wszystkie partie nie jak TVP, czy TVN gdzie tylko PO lub PIS
Awatar użytkownika
cda

cda Czw Maj 30, 2019 11:57 am

Bardzo dobrze , miałem numer w plush a to plus , i po 3 miesiącach zrezygnowałem bo dziwne naliczania dodatkowe ukryte opłaty itd
Awatar użytkownika
pati

pati Czw Maj 30, 2019 1:04 pm

I słusznie. Nawet gdy klient nie chciał żeby mu uruchamiali te usługi, to musiał się na to godzić i pilnować żeby po darmowym okresie to sobie wyłączać.
Awatar użytkownika
walter

walter Czw Maj 30, 2019 1:15 pm

To teraz czas na Orange bo tego typu praktyki w ich przypadku są identyczne co sam doświadczyłem ostatnio. W reklamacji mają abonenta, najgrzeczniej rzecz ujmując, w kompletnym poważaniu. Odliczam tylko dni jakie wam dałem na ustosunkowanie się do mojej zwrotnej reklamacji.
Awatar użytkownika
wałek

wałek Czw Maj 30, 2019 7:30 pm

Wszystko fajnie - kara do zapłacenia na rzecz państwa , opublikowanie informacji o nieprawidłowych praktykach , tylko gdzie należna rekompensata dla abonentów - czyli de facto poszkodowanych w tej sprawie?
Awatar użytkownika
Karol

Karol Czw Maj 30, 2019 10:57 pm

Najpierw ciamajdy nie czytają umów a potem narzekają na usługi. Tyle lat jestem już abonentem plusa i żadnych problemów. Zawsze mam radoche z osób co czytać nie umieją co podpisują xd
Awatar użytkownika
Karol

Karol Czw Maj 30, 2019 11:01 pm

"Jacek" napisał(a): Jako klient plusa cieszę się z tego niezmiernie. Przenosiłem numery rodziców do plusa i do szału doprowadzało mnie to, że jak w filmie "Miś" do zakupionej aktywacji obligatoryjnie dostawałem niepotrzebne i niechciane usługi. Co więcej, to na mnie spoczywał obowiązek żebym w terminie wyłączył usługi których nigdy nie chciałem bo jeśli tego nie zrobię to będę musiał za nie płacić.

To tylko świadczy o twoje inteligencji że nie umiesz czytać. A kolejna rzecz to kto ma pilnować usług za ciebie?
Awatar użytkownika
:(

:( Czw Maj 30, 2019 11:10 pm

"Jacek" napisał(a): Jako klient plusa cieszę się z tego niezmiernie. Przenosiłem numery rodziców do plusa i do szału doprowadzało mnie to, że jak w filmie "Miś" do zakupionej aktywacji obligatoryjnie dostawałem niepotrzebne i niechciane usługi. Co więcej, to na mnie spoczywał obowiązek żebym w terminie wyłączył usługi których nigdy nie chciałem bo jeśli tego nie zrobię to będę musiał za nie płacić.

Znam emerytke ktor wzięła od nich komputer by pierwszy raz nauczyć się surfowania po internecie. Nie korzystała potem przez jakiś czas, ale abonament opłacala. Włączyła się odpłatność za "ochronę internetu" o której istnieniu nie miła pojęcia. Zadnych pism ostrzegawczych, danego kontaktu nic. Od razu po kilku miesiącach przyszło wypowiedzenie umowy i zadanie zapłaty kilku tysięcy kary umownej.

Babcia ma dziś komornika, a jako, że ma niewiele ponad 1500 zł emerytury i potracaja jej parę złotych miesięcznie to będzie go miała do końca życia. Zycie w poczuciu, że każdego dnia może Ci ktoś przyjść do domu i zabrać. Radio, telewizor, czy ten nieszczęsny komputer.

Podkreślam! Abonament był opłacany terminowo i do samego końca zanim sieć wymowila umowe.
Awatar użytkownika
Ouyt

Ouyt Sob Cze 01, 2019 7:17 am

39,5 mln. to nic przy zyskach jakie osiągnęli z pobranych nielegalnie opłat.
Awatar użytkownika
seba

seba Sob Cze 01, 2019 9:02 am

Wszyscy operatorzy kroją jak mogą, trzeba co miesiąc przeglądać swoje rachunki z których wersji papierowych większość już "zrezygnowała".
Ostatnio w PLAY wykryłem usługę którą wyłączyłem 1,5 roku temu i "oddali" mi ale ile osób nieświadomie, płaci dalej za różne rzeczy?
Ostatniej umowy nie przedłużyłem na nowych warunkach, wydzwaniają 2 razy w miesiącu, że mają dla mnie atrakcyjną ofertę i że będe płacił mniej ale już nie wspominają, że tam są gorsze warunki dla osób często podróżujących
Awatar użytkownika
Oskar

Oskar Sob Cze 08, 2019 4:47 pm

Dzień dobry,

każda ze stron przy zawarciu danej umowy ma prawo do zapoznania się z jej treścią. Umowa sporządzona przez operatora jasno określa warunki, zasady i wszelkie informacje dotyczące usług dodatkowych. Ich aktywacja następuje wraz z wejściem umowy w życie, a nie w trakcie jej trwania nie informując drugiej strony. Trzymam za operatora, jak to mówią - nie ma złej reklamy.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości