[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Opłata audiowizualna ma wynosić 15 zł miesięcznie, media publiczne dalej z reklamami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Łukasz1996r.

Opłata audiowizualna ma wynosić 15 zł miesięcznie, media publiczne dalej z reklamami

Łukasz1996r. Śro Mar 16, 2016 1:37 am

Przepraszam bardzo, ale ja nie oglądam TVP PROPAGANDY, a więc dlaczego mam PRZYMUSOWO za to płacić ? I to się nazywa DEMOKRACJA w wykonaniu PIS ? MASAKRA :/
Awatar użytkownika
Łukasz1996r.

Re: Opłata audiowizualna ma wynosić 15 zł miesięcznie, media publiczne dalej z reklamami

Łukasz1996r. Śro Mar 16, 2016 1:57 am

Jestem hejterem PO bo nie lubię PISu. Ja już wcześniej powiedziałem nie oglądam TVP PROPAGANDY bo wolę oglądać TVN PROPAGANDA. Nie rządzi w Polsce PO dlatego nie mamy demokracji.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Re: Opłata audiowizualna ma wynosić 15 zł miesięcznie, media publiczne dalej z reklamami

Maciej konserwatywny Śro Mar 16, 2016 2:02 am

W każdym normalnym, cywilizowanym kraju Unii Europejskiej istnieje powszechna opłata na media publiczne, pobierana w tej lub innej formie. Dzięki temu media publiczne mogą być normalne, mogą szerzyć patriotyzm, krajową rację stanu, promować rodzimą kulturę i robić mnóstwo innych pożytecznych rzeczy, których nigdy nie będą robiły media prywatne. Nie widzę najmniejszego powodu, aby Polska miała być niechlubnym wyjątkiem. Ja płacę abonament od zawsze, ponieważ taki jest mój obowiązek prawny i basta, a ja nie jestem z tych, którzy łamią prawo! Bardzo się cieszę, że teraz wszyscy będą musieli płacić, bo nic mnie tak nie wkurza, kiedy inni śmieją mi się w twarz i mówią, jaki to ja jestem głupi i naiwny, że płacę ten "haracz". No to teraz ja się pośmieję z tych cwaniaczków! :D

A antypisowskich hejterów w ogóle mam w głębokim poważaniu i nie zamierzam z takimi dyskutować.
Awatar użytkownika
widz TVP

widz TVP Śro Mar 16, 2016 2:03 am

15 zł miesięczna opłata audiowizualna to stanowczo za dużo. Powinna ta opłata wynosić 10 zł.
Awatar użytkownika
Ładnie to tak?

Ładnie to tak? Śro Mar 16, 2016 2:15 am

Nie życzę sobie ( prawdziwy Łukasz) Pisowcu abyś się za mnie podawał, bo nawet po polsku pisać nie umiesz...
Awatar użytkownika
@maciej

@maciej Śro Mar 16, 2016 2:23 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): W każdym normalnym, cywilizowanym kraju Unii Europejskiej istnieje powszechna opłata na media publiczne, pobierana w tej lub innej formie. Dzięki temu media publiczne mogą być normalne, mogą szerzyć patriotyzm, krajową rację stanu, promować rodzimą kulturę i robić mnóstwo innych pożytecznych rzeczy, których nigdy nie będą robiły media prywatne. Nie widzę najmniejszego powodu, aby Polska miała być niechlubnym wyjątkiem. Ja płacę abonament od zawsze, ponieważ taki jest mój obowiązek prawny i basta, a ja nie jestem z tych, którzy łamią prawo! Bardzo się cieszę, że teraz wszyscy będą musieli płacić, bo nic mnie tak nie wkurza, kiedy inni śmieją mi się w twarz i mówią, jaki to ja jestem głupi i naiwny, że płacę ten "haracz". No to teraz ja się pośmieję z tych cwaniaczków!

A antypisowskich hejterów w ogóle mam w głębokim poważaniu i nie zamierzam z takimi dyskutować.

Pragnę tylko zauważyć, że w tych cywilizowanych krajach, jak sam napisałeś są media publiczne , a nie propagandowa tuba partii rządzącej. PiS dostaje gigantyczna kasę jako partia, ma dostawać jeszcze więcej?!
Awatar użytkownika
Tymon

Tymon Śro Mar 16, 2016 2:25 am

"Ładnie to tak? " napisał(a): Nie życzę sobie ( prawdziwy Łukasz) Pisowcu abyś się za mnie podawał, bo nawet po polsku pisać nie umiesz...

Ale to nie jest koncert życzeń. W życiu nie głosowałem na PIS oraz te partie które popierają KOD.
Awatar użytkownika
Bogdan

Bogdan Śro Mar 16, 2016 2:31 am

KRRiTV powołana przez poprzedni rząd PO-PSL ustaliła opłata miesięczną za abonament radiowo-telewizyjny w wysokości 22,70 zł.
Teraz opłata audiowizualna, która ma zastąpić dotychczasowy abonament radiowo-telewizyjny ma wynieść, według wstępnych szacunków, 15 zł miesięcznie.
15 zł miesięcznie to jest stanowczo za dużo dla ludzi, rodzin o niskich miesięcznych dochodach.
Bogaci ludzie niech płacą tyle ile ustalił porzedni rząd PO-PSL.
Awatar użytkownika
Twój nick

Twój nick Śro Mar 16, 2016 7:35 am

Łapy precz od moich pieniędzy, urzędnicze pijawki.
Awatar użytkownika
Newsman

Newsman Śro Mar 16, 2016 8:28 am

"Bogdan" napisał(a): KRRiTV powołana przez poprzedni rząd PO-PSL ustaliła opłata miesięczną za abonament radiowo-telewizyjny w wysokości 22,70 zł.

Jednocześnie, mój nowoczesny telewizor, na domowej antenie, odbiera tylko trzy kanały telewizji publicznej. Z trzynastu!!!

Czy mogę zatem płacić 1/4 abonamentu, czy może lepiej poczekam z płaceniem, aż mój telewizor dostanie wszystkie kanały?
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Śro Mar 16, 2016 9:00 am

To trzeba było to nazwać podatek od prądu, jest wiele podstaw do zaskarżenia tej ustawy - różna ilość liczników, prąd budowlany, niesprecyzowana podstawa za co jest ten podatek, ingerencja w treść umowy handlowej z dostawcą prądu, próba zrobienia z niego darmowego inkasenta, formalnie wiele liczników figuruje na osoby zmarłe i ostatnie kwestia z zapowiadanych 10 zł już wzrost o 50% i zrobiło się 15 - niesamowite.
Awatar użytkownika
tzipu

tzipu Śro Mar 16, 2016 9:03 am

jesteś polskim ... a nie patriotą
Awatar użytkownika
matewek

matewek Śro Mar 16, 2016 9:04 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Bardzo się cieszę, że teraz wszyscy będą musieli płacić, bo nic mnie tak nie wkurza, kiedy inni śmieją mi się w twarz i mówią, jaki to ja jestem głupi i naiwny, że płacę ten "haracz". No to teraz ja się pośmieję z tych cwaniaczków!

Jak oglądasz to sobie płać. Ja nie oglądam i płacić nie mam zamiaru.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Śro Mar 16, 2016 9:11 am

Nie dość, że nie mam tv, to mam płacić abonament za niego? Kogoś tu nieźle pokręciło. No i "reklamy zostają"? Niech zamkną to skoro nie umieją zarządzać i tyle.
Awatar użytkownika
polanka

polanka Śro Mar 16, 2016 9:22 am

Dobrze, że te 15 zł nie będzie o 1kWh zużycia...........
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości