[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Opłata reprograficzna obejmie komputery i dekodery. "Ceny sprzętu będą musiały pójść w górę"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gośc

Opłata reprograficzna obejmie komputery i dekodery. "Ceny sprzętu będą musiały pójść w górę"

Gośc Pią Maj 07, 2021 7:16 am

Cudownie, na szczęście można kupić w innym kraju wspólnoty.
Awatar użytkownika
Karol

Re: Opłata reprograficzna obejmie komputery i dekodery. "Ceny sprzętu będą musiały pójść w górę"

Karol Pią Maj 07, 2021 7:26 am

Kolejny SKOK rządu na kasę od obywateli
Awatar użytkownika
Adam

Re: Opłata reprograficzna obejmie komputery i dekodery. "Ceny sprzętu będą musiały pójść w górę"

Adam Pią Maj 07, 2021 7:56 am

"Wsparcie Artystów" ma polegać głównie na oskładkowaniu umów o dzieło.
Awatar użytkownika
***** artystów

***** artystów Pią Maj 07, 2021 8:08 am

Proponuje podatek dla ludzi od artystów. Każda wypowiedziana napisana głupota przez nich 10% lub 1 zl
Awatar użytkownika
.

. Pią Maj 07, 2021 8:13 am

dalej głosujcie na Pis , dostaniecie 500+
Awatar użytkownika
Julka

Julka Pią Maj 07, 2021 8:23 am

"." napisał(a): dalej głosujcie na Pis , dostaniecie 500+

A żebyś wiedział!
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Maj 07, 2021 8:41 am

Teraz czekam tylko na podatek od możliwości oddychania bo już wszystko inne opodatkowali..
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Maj 07, 2021 9:08 am

Opodatkujcie głośnie słuchanie muzyki w samochodach, blokach, na imprezach.
Przecież "dzięki" temu wielu nie płaci, a ma możliwość mimowolnego konsumowania twórczości.
A najprościej dowalić kolejną akcyzę do cen prądu, w końcu cała elektronika z niego korzysta.
Tu nie chodzi o żadnych artystów. Tu chodzi o wzrost cen, a więc także wpływu z VAT do budżetu.
Awatar użytkownika
asd

asd Pią Maj 07, 2021 9:27 am

Co za brednie - kto w obecnych czasach mając Youtuba, Spotify, Netlfixa czy HBO GO słucha muzyki / ogląda filmy ściągniete z neta na smartfonie? Na komputerze - może tak, ale na smartfonie? To tylko i wyłącznie skok na kasę bo smartfony to ogromny rynek. Chciałbym zobaczyć faktyczne, rzetelne wyliczenia ile "tracą" obecnie "artyści" - biorąc pod uwagę, że ściąganie muyzki / filmów jest coraz rzadsze
Awatar użytkownika
Abraham

Abraham Pią Maj 07, 2021 9:30 am

"***** artystów" napisał(a): Proponuje podatek dla ludzi od artystów. Każda wypowiedziana napisana głupota przez nich 10% lub 1 zl
ty rozumiem, nie czytasz, nie słuchasz i nie oglądasz...
Awatar użytkownika
dj

dj Pią Maj 07, 2021 9:33 am

Ja tam nie wiem. Czarek Gmyz napisał na Twitterze, że opłatę wezmą na siebie koncerny. I że jest to oczywiste, tylko trzeba przeczytać projekt ustawy.
Awatar użytkownika
mm

mm Pią Maj 07, 2021 11:38 am

"dj" napisał(a): Ja tam nie wiem. Czarek Gmyz napisał na Twitterze, że opłatę wezmą na siebie koncerny. I że jest to oczywiste, tylko trzeba przeczytać projekt ustawy.
Awatar użytkownika
mm

mm Pią Maj 07, 2021 11:41 am

"dj" napisał(a): Ja tam nie wiem. Czarek Gmyz napisał na Twitterze, że opłatę wezmą na siebie koncerny. I że jest to oczywiste, tylko trzeba przeczytać projekt ustawy.

Ja tam pamiętam jak mi obiecywali że dodatkowe opłaty bankowe wezmą na siebie banki. A co z tego wyszło to widzi każdy posiadacz rachunku.
Awatar użytkownika
Racjonalista

Racjonalista Pią Maj 07, 2021 12:06 pm

"widz555" napisał(a): Opodatkujcie głośnie słuchanie muzyki w samochodach, blokach, na imprezach.
Przecież "dzięki" temu wielu nie płaci, a ma możliwość mimowolnego konsumowania twórczości.
A najprościej dowalić kolejną akcyzę do cen prądu, w końcu cała elektronika z niego korzysta.
Tu nie chodzi o żadnych artystów. Tu chodzi o wzrost cen, a więc także wpływu z VAT do budżetu.
Jeżeli nie o artystów, to dlaczego nie protestują?
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Maj 07, 2021 12:10 pm

"Racjonalista" napisał(a): [Jeżeli nie o artystów, to dlaczego nie protestują?

Bo naiwni myślą, że to na prawdę dla nich.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości