[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Opole wypowiada umowę z TVP, chce festiwalu później i na nowych zasadach

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gość

Opole wypowiada umowę z TVP, chce festiwalu później i na nowych zasadach

gość Pon Maj 22, 2017 4:21 pm

Słuszna decyzja Opola. ps. Pytanie czy Terentiew z Solorzem w to wejdą ? Bo z pewnością nie są to klimaty TVN.
Awatar użytkownika
gość

Re: Opole wypowiada umowę z TVP, chce festiwalu później i na nowych zasadach

gość Pon Maj 22, 2017 4:23 pm

Kompromitacja Kurskiego i tzw. dobrej zmiany.
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Maj 22, 2017 4:33 pm

Na poważne festiwale bilety sprzedawane są nawet z rocznym wyprzedzeniem. Tutaj nawet nie wiadomo było kiedy i za ile będą. Kurska żenada.
Awatar użytkownika
Beti

Beti Pon Maj 22, 2017 4:34 pm

"gość" napisał(a): Słuszna decyzja Opola. ps. Pytanie czy Terentiew z Solorzem w to wejdą ? Bo z pewnością nie są to klimaty TVN.

Jeżeli Polsat to dobrze rozegra może przejąć festiwal. Mają duże doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez.

BTW Dobra decyzja Prezydenta Opola. Tak trzymać. Nie można pozwolić na zniszczenie festiwalu opolskiego.
Awatar użytkownika
arnie

arnie Pon Maj 22, 2017 4:36 pm

Opole wypowiada umowę, Opole będzie zwracało kasę za bilety. Proste jak drut.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pon Maj 22, 2017 4:38 pm

W normalnym kraju Kurski pakowałby kartonik na swoim biurku. W Polandii pojedzie pobeczeć na dywaniku u prezesa i dalej będzie brał kasę. Taka wola suwerena.
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pon Maj 22, 2017 4:40 pm

"arnie" napisał(a): Opole wypowiada umowę, Opole będzie zwracało kasę za bilety. Proste jak drut.

Oprócz 2500 biletów, które Solidarność kupiła na koncert Pietrzaka (od TVP) nie było innej sprzedaży, więc możesz wyluzować i wymyślić inny tekst.
Awatar użytkownika
Mat

Mat Pon Maj 22, 2017 4:42 pm

Szacunek dla prezydenta Wiśniewskiego!
Awatar użytkownika
tak sobie myślę

tak sobie myślę Pon Maj 22, 2017 4:43 pm

Ciekawe czy teraz Kurski z ekipą zechcą pozwać Opole i prezydenta Opola, jak chcą pozwać dziennikarzy?
Awatar użytkownika
!!!

!!! Pon Maj 22, 2017 4:52 pm

nie wypowiem się. nie chcę nikomu przykrości zrobić a wy to czynicie...nie mnie...nie słucham i zapłacisz a mnie tam nie zobaczysz.
wybory nie są cały rok. mają swój czas. czego się boicie? zainteresowania? widzę jakie media komercyjne są malutkie skoro tak dbacie o tv publiczną. stanowi zagrożenie z tego wynika tylko tyle

walka o potężne pieniążki bo one są. i nie trzeba kalkulatora starczy się przyjrzeć

mam nadzieję że dojdzie do sytuacji gdzie obywatel będzie panem bo on płaci. szkoda że nie myśli
Awatar użytkownika
!!!

!!! Pon Maj 22, 2017 4:54 pm

dlaczego uczepiliście się Pietrzaka? jakieś kompleksy
Awatar użytkownika
!!!

!!! Pon Maj 22, 2017 5:04 pm

to nie jest moja ranga na wypowiedzi. nie bratam się z szeregowcami. trochę przeżyłam. nie będę w kałużach się kąpać...
Awatar użytkownika
aa

aa Pon Maj 22, 2017 5:07 pm

Już sobie mogę wyobrazić przekaz w dzisiajszych Wiadomościach i Ziemca, któremu komentarz TVP do tej całej sytuacji będzie przechodził przez gardło z wielkim trudem. Żeby chociaż prezydent Opola był z KOD-u lub przynajmniej z PO, a tu swój, z Solidarnej Polski, kolega partyjny...Kurskiego.
Awatar użytkownika
!!!

!!! Pon Maj 22, 2017 5:18 pm

macie jakiś dziwny pogląd na wiadomości. wiadomości nie myślą za was a wy liczycie że pomyślą. przekazują pewne informacje. i do przemyślenia i do sprawdzenia.

może akurat dobrze że tak się stało. może to przedyskutowane. jestem pewna że podziały są ale nie w takim stopniu jak widzom się to przedstawia. obywatela warto okiwać. a artyści rzekomi temu przytupują
Awatar użytkownika
!!!

!!! Pon Maj 22, 2017 5:22 pm

dziennikarze wszelacy wręcz spijają sobie słowa z ust nawet dosłownie. dzieje się bo po co oni? dla bąbelków

kłóćcie się. jedni umierają. drudzy udają że płaczą jaka strata. wielkim człowiekiem był. zaiste!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości