WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Beatka

Orange ostrzega przed oddzwanianiem na połączenia z Kuby. „Nie dajcie się naciągnąć”

Beatka Sob Gru 30, 2017 1:00 am

Do mojej cioci też ktoś zadzwonił o 2 w nocy z Afryki ciocia zaspana powiedziała TAK słucham a ten ktoś chyba murzynek powiedział gul,gul,gul,gul i gul-gul
Awatar użytkownika
Ja

Re: Orange ostrzega przed oddzwanianiem na połączenia z Kuby. „Nie dajcie się naciągnąć”

Ja Sob Gru 30, 2017 11:19 am

"Orange ostrzega". G... prawda. Jestem abonentem Orange i nie dostałem żadnej informacji(ostrzeżenia) o wytakich oszustwach. Dałem się naciągnąć na szczęście tylko na 16 zł.

Tak wygląda "Orange ostrzega". Jak sam(a) nie będziesz się pilnować i patrzeć co robisz nikt cię nie ostrzeże. Tym bardziej operator. Ponieważ między innymi z tego jego zarobek. Nieważne że to współudział w oszustwie.
Awatar użytkownika
ciekawy

Re: Orange ostrzega przed oddzwanianiem na połączenia z Kuby. „Nie dajcie się naciągnąć”

ciekawy Sob Gru 30, 2017 11:36 am

Ktoś wytłumaczy, w jaki sposób oszuści na tym zarabiają? Zawsze myślałem, że te pieniądze idą na konto operatora na pokrycie kosztów połączenia. Przecież jeśli namówię kogoś z Kuby na zadzwonienie do mnie w Polsce, to nie dostanę ani grosza.
Awatar użytkownika
zen

zen Sob Gru 30, 2017 1:42 pm

"ciekawy" napisał(a): Ktoś wytłumaczy, w jaki sposób oszuści na tym zarabiają? Zawsze myślałem, że te pieniądze idą na konto operatora na pokrycie kosztów połączenia. Przecież jeśli namówię kogoś z Kuby na zadzwonienie do mnie w Polsce, to nie dostanę ani grosza.

Poza operatorem jest jeszcze posrednik miedzy Polska a Kuba i to on kasuje wiekszosc za polaczenie, a w czasacj rozmych . operatorow i posredmikow to takie naciagania sa powszechne.
Awatar użytkownika
Zorientowany

Zorientowany Sob Gru 30, 2017 4:21 pm

Jeżeli dzwonisz z Polski do Kuby to jak Orange na tym zarabia ? Zarabia Kubański operator.
Awatar użytkownika
ciekawy

ciekawy Sob Gru 30, 2017 5:15 pm

Co za bzdura. Przecież Orange zarabia na każdym wychodzącym połączeniu. Rozmowy międzynarodowe są droższe dlatego, że trzeba też zapłacić operatorowi w drugim kraju.
Awatar użytkownika
Taka prawda

Taka prawda Sob Gru 30, 2017 7:42 pm

nie tylko Orange. Na A2 i Plusa też wydzwania ten numer
Awatar użytkownika
ogonek

ogonek Sob Gru 30, 2017 8:19 pm

darmozjadów i matołów banda.poinformowali chyba w dupie...gdyby byli tacy zajebiści i zależało im na klientach to operator wysłał by chociażby sms do każdego z klientów z takim ostrzeżeniem.myślę ze by niezbiednieli,bo z gownianymi ofertami i reklamami to potrafia dzwonic i smsowac 2 razy na dzien.do mnie dzwonia od wczoraj z kuby,hawany a dzis z madrytu.żenada dlatego sram na tego operatora.ciekawostka jest skad oni na tej kubie czy madrycie maja moj nr???????????????????????????????????????????
Awatar użytkownika
Angelo42

Angelo42 Nie Gru 31, 2017 11:21 pm

Witam Ogonek. Masz rację z z tą bandą z Orange. Moje dziecko wysłało pięć sms-ów za 30 zł brutto i dopiero przy 5 przesłano informację, że wysłąno sms za 30 zł. Reklamacja oczywiście bezskuteczna z wyrazami ubolewania.
pozdr
Awatar użytkownika
Angelo42

Angelo42 Nie Gru 31, 2017 11:21 pm

Witam Ogonek. Masz rację z z tą bandą z Orange. Moje dziecko wysłało pięć sms-ów za 30 zł brutto i dopiero przy 5 przesłano informację, że wysłąno sms za 30 zł. Reklamacja oczywiście bezskuteczna z wyrazami ubolewania.
pozdr
Awatar użytkownika
ufo

ufo Pon Sty 01, 2018 8:24 am

Co na to ambasada Kuby w Warszawie, która jest oficjalnym przedstawicielem reżimu kubańskiego? A może jest to działanie kubańskich służb specjalnych?
Awatar użytkownika
techniczny3

techniczny3 Śro Sty 03, 2018 9:40 am

Gdzie są służby odpowiedzialne za nękanie?! Nasze telefony są monitorowane (zgodnie z ustawą). A tu taka rzeź. Absurd, absurd, absurd.
Awatar użytkownika
22222

22222 Czw Lut 07, 2019 1:24 am

Do mnie dzisiaj dzwonił numer+53 odebrałam jakaś baba mamrotała a teraz boję się ile mi naliczą.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości