WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Orange---------"Polska"

Orange rekompensuje czwartkową awarię: internet mobilny przez dwa dni za darmo

Orange---------"Polska" Pią Lip 08, 2016 3:26 pm

dalej płaćcie francuzom - to biedny kraj trzeba ich wspomagać
Awatar użytkownika
j

Re: Orange rekompensuje czwartkową awarię: internet mobilny przez dwa dni za darmo

j Pią Lip 08, 2016 3:49 pm

Zawsze możesz przejść do Plusa i płacić Solorzowi.
Awatar użytkownika
inferr

Re: Orange rekompensuje czwartkową awarię: internet mobilny przez dwa dni za darmo

inferr Pią Lip 08, 2016 9:00 pm

Nie spodziewałem się takiego ruchu ze strony Orange, myślałem że nie dadzą rekompensaty a ty taka niespodzianka. I w tym momencie Orange mi zaimponowało. Dodam że wczoraj przeklinałem Orange ale dziś im daruję i nawet nie żałuję że jestem ich klientem.
Awatar użytkownika
klient

klient Pią Lip 08, 2016 10:12 pm

i tak zabieraja kasę klientom, bo bardzo obniżyli rabat Orange Open, w dodatku zabierają go nawet jeśli 1 dzień spóźnisz się z płatnością. To samo dotyczy rabatu za e-fakturę. W dodatku przy przenoszeniu do nich numeru nie masz darmowych 6 miesięcy, tylko tyle ile zajmie całkowite przeniesienie numeru od innego operatora (nawet tylko 1 msc.) Obecnie to sieć z dużo gorszymi ofertami niż jeszcze 2 lata temu. Konkurenci biją ich na głowę
Awatar użytkownika
marek

marek Sob Lip 09, 2016 2:07 pm

a jak nie chcę tej rekompensaty to mogę za darmo zrezygnować z usług ?
Awatar użytkownika
j

j Sob Lip 09, 2016 10:52 pm

A umowę z operatorem podpisywałeś? Jak tak to weź i ją przeczytaj. Po coś jest.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości