WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Arek Szpekowicz
 

Orange wprowadza Orange Love - elastyczną ofertę z internetem światłowodowym w cenie od 69 zł

Arek Szpekowicz Pią Lut 10, 2017 9:21 am

Mam net 20Mb + tv za 69zł, więc jak porównam to z ofertą orange to jestem w szoku. Niestety nie ma jeszcze światłowodu w moim bloku i nie wiadomo kiedy będzie :(
Awatar użytkownika
Mariusz
 

Re: Orange wprowadza Orange Love - elastyczną ofertę z internetem światłowodowym w cenie od 69 zł

Mariusz Pią Lut 10, 2017 1:11 pm

Szkoda tylko, że to oferta dla wybranych... Prowincja pozbawiona światłowodu może się obejść smakiem...
Awatar użytkownika
Kamile
 

Re: Orange wprowadza Orange Love - elastyczną ofertę z internetem światłowodowym w cenie od 69 zł

Kamile Czw Maj 04, 2017 9:50 am

Cena 69/99.99 to nie jest cena podstawowa. To cena jeśli zgodzisz sie na e-faktury oraz otrzymywanie informacji marketingowych od Orange.
Awatar użytkownika
Beata
 

Re: Orange wprowadza Orange Love - elastyczną ofertę z internetem światłowodowym w cenie od 69 zł

Beata Pią Maj 05, 2017 12:58 pm

Mam Orange Love od tygodnia , cena bardzo korzystna, szczególnie przy połączeniu kilku usług i jest naprawdę taniej niż u konkurencji. Nie nie ma u nas światłowodu i internet przez Wi-Fi tak jak obiecują jest najmniej 20 Mb/s, średnio 35 Mb/s, ale tylko w rejonie routera, bo w dalszym pokoju, gdy sygnał przechodzi przez 2 ściany niestety mocno spada.Telewizję dobrze odbieram. Jest to co lubię, czyli opis i streszczenie filmu. Na niektórych kanałach nie wyświetla co w danej chwili jest nadawane (dolny pasek obok numeru kanału), dopiero po wejściu do streszczenia mam pełny opis i to trochę przeszkadza. Może to ulepszą... Niestety nie mam kanałów HBO i Canal +, pomimo że w reklamie obiecują je za darmo przez 3 miesiące. W BOK przyjęli moją reklamację.... czas rozpatrzenia 2-4 tygodnie!!! Po tygodniu znów dzwoniłam - dowiedziałam się, że przy zamawianiu Orange Love nie zaznaczyłam, że chcę taką usługę!!! W reklamie gwarantują co innego. Teraz się okazuje, że muszę podpisać osobną umowę na te właśnie kanały i pamiętać, by ją pisemnie (!!!) wypowiedzieć w drugim miesiącu . Pamiętajcie, że każda rozmowa z BOK jest płatna, mimo, że macie darmowe rozmowy do wszystkich!! A niestety zanim połącza nas z odpowiednia osobą, to minuty lecą...
Awatar użytkownika
Radek
 

Re: Orange wprowadza Orange Love - elastyczną ofertę z internetem światłowodowym w cenie od 69 zł

Radek Czw Cze 29, 2017 1:32 pm

ODRADZAM
Uważajcie na podpisywanie umowy telefonicznie z konsultantem.

Zostałem wprowadzony w błąd w kilku aspektach (klient biznesowy) : przedłużenie umowy na telefon + światłowód 300 + tv.
1. Faktura od pierwszego dnia jest podzielona pół na pół (internet 40netto + tv 23netto) z tym, że od tv nie odliczę VAT jako kosztu). - konsultant nie wspominał, że tak będzie wyglądała faktura. Biorąc sam internet miałbym pełne odliczenie VAT.p, reasumując za tv płacę od pierwszego miesiąca.
2. Przy tej opcji internetu opłata tv po 13 miesiącu miała wynieść 30zł, a jak się później przypadkiem okazało się, że wynosić będzie 40zł.
3. Konsultant nie wspomniał, że będę płacił za telefon stacjonarny. Jest w pakiecie i płacę 3zł miesięcznie. Nie zamawiałem telefonu, nie wspominano mi o nim i nagle okazuje się, że płacę.
4. Nie dostarczono mi produktów dodatkowych, które zamówiłem. Sam musiałem się o nie dopraszać.
5. Usługa została podłączona, umowa przyszła kurierem po 14 dniach od zainstalowania usługi kurierem, nie miałem możliwości i czasu na czytanie całości. Z drugiej strony, miałem już usługę

Kilka telefonów na infolinię, reklamacje, czas, nerwy, niekompetencja konsultantów, przekazywanie spraw, nie wnikanie w ich treść - złożyłem uchylenie się od skutków prawnych umowy.
Otrzymałem na drugi dzień telefon, propozycję pozostania i rekompensaty (po 13 miesięcy opłata za tv 30zł, i pakiet sportowy w tv). Zgodziłem się prosząc mailowo o potwierdzenie.
Pani przekazała temat do działu stacjonarnego, obiecała, że poprowadzi temat do końca i przestała odpowiadać na moje maile.
Po miesięcu przyszedł list z informacją, że po 13 miesiącu będę płacił jednak 40zł, o pakiecie sportowym nie było mowy, (rekompensata, żę wprowadzony zostałem w błąd w aspekcie wyglądu dokumentów fv wyniesie 61zł).

Znowu pismo tym razem do rzecznika Orange i telefon na drugi dzień (właśnie jestem po rozmowie z panią), że reklamacja nieprzyjęta, że przecież atuty, to tania telewizja, że podpisywałem umowę i trżeba było czytać przy kurierze itd.

Teraz już wiem, że nawet jak spiszę umowę telefonicznie to moźe się ona rażąco różnić od tej, która przyjdzie kurierem. Najgorsze, że ostatnie zgłoszenie nie zostało nawet zbadane. Mają w nosie klienta, żałuję że skusiłem się na zmianę operatora. Na pewno nie pozostanę w Orange po wygaśnięciu umowy.
3 miesiące to trwało, kilka pism, kilka godzin rozmów telefonicznych. Najgorsze, że w swoich strukturach mają bałagan. Jedna pani z działu reklamacji proponuje rozwiązanie, Ja Przyjmuje je, a po miesiącu przychodzi pismo od innej pani, z innymi informacjami. Zawiodłem się. Nigdy więcej w Orange.
P.s.
Funbox 3 dodatkowo zacina się, kilka razy w miesiącu trzeba zrestartować (czasami uruchamia się bez głosu. Wyłączam i nie mogę ponownie włączyć tv - restart, zdarza się, że co minutę regularnie pojawaiją się "dropsy, krzaczki" - restart). Zgłaszałem reklamację, przyjechał monter i nie stwierdził uchybień, bo przy nim to się nie działo. Zdokumentowałem to w formie Video, gdyby ktoś chciał dowód.
Awatar użytkownika
Lucyna
 

Re: Orange wprowadza Orange Love - elastyczną ofertę z internetem światłowodowym w cenie od 69 zł

Lucyna Sob Lut 17, 2018 10:22 pm

Po dwóch miesiącach wyłączyli niektóre kanały Zamów zapłać ! Będziesz szczęśliwy!
Awatar użytkownika
ryho52
 

Re: Orange wprowadza Orange Love - elastyczną ofertę z internetem światłowodowym w cenie od 69 zł

ryho52 Pon Mar 11, 2019 9:50 am

zwykła sciema a potemszantaszza usuwanie ustere od 50do 130zł paranoja maja badzewie ipotemjeszcze ich servis utrzymywac za swoje
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości