WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dziabnięty

Orange wycofał spot z Agnieszką Jastrzębską biorącą pożyczkę na iPhonie, żeby kupić bluzę (wideo)

dziabnięty Nie Lut 26, 2017 11:33 am

jastrzębska to dziennikarka?!! dobry żarcik z rana.................
Awatar użytkownika
Karusin

Re: Orange wycofał spot z Agnieszką Jastrzębską biorącą pożyczkę na iPhonie, żeby kupić bluzę (wideo)

Karusin Nie Lut 26, 2017 11:55 am

Jaka wina jest w tej reklamie Jastrzębskiej ??? To Orange ma przerost formy nad treścią . To Orange by sprzedać produkt oszukuje .
Awatar użytkownika
Marjeter

Re: Orange wycofał spot z Agnieszką Jastrzębską biorącą pożyczkę na iPhonie, żeby kupić bluzę (wideo)

Marjeter Nie Lut 26, 2017 11:59 am

No to mamy żenadę roku!
Awatar użytkownika
karol

karol Nie Lut 26, 2017 12:03 pm

jaki ona ma tam "bogaty" zasób słownictwa... żenada...
Awatar użytkownika
martin

martin Nie Lut 26, 2017 12:34 pm

czegoś tak beznadziejnego dawno nie widzialem. sztuczne to strasznie. orange, czy ktos z was to w ogole oglądał?
Awatar użytkownika
tani klijent

tani klijent Nie Lut 26, 2017 1:20 pm

a ja od lat czekam na reklame na zakup taniej bluzy za 15 zl dla zony ,dlaczego nie ma takich reklam,przeciez nie wszyscy maja kwoty rzedu 400 zl i wiecej co wyscie oszaleli a co z luzmi co chca kupowac szmaty po 10 zl,pozdrowienia dla bogaczy.
Awatar użytkownika
xoxo

xoxo Nie Lut 26, 2017 3:16 pm

co to za czasy zeby pseudo dziennikarka tak sie lansowala? Wachlarz umiejetnosci nie powala, poza plotkami nic sensownego nie ma do zaoferowania i to jeszcze z ta razaca wada wymowy. Czy nikt nie zwrocil uwagi tej Pani, ze naprawde jest irytujaca? Wkurza mnie promocja ludzi z wielkim parciem na szklo... Takie maja byc elity? Dziekuje bardzo! nc+ tez zaszalalo z Cejrowskim na Oscarach. Akurat ten koles ma takie pojecie o filmach, ze wypada rownie wiarygodnie jak Jastrzebska w orangowskik spocie
Awatar użytkownika
wtesfzd

wtesfzd Nie Lut 26, 2017 4:46 pm

Nie potrzebnie wycofali reklamę bo reklama jest tak samo mierna jak cały orange
Awatar użytkownika
Ania

Ania Nie Lut 26, 2017 4:50 pm

Janusze marketingu
Awatar użytkownika
DW

DW Nie Lut 26, 2017 6:41 pm

Ale drewno.
Awatar użytkownika
Zuza

Zuza Nie Lut 26, 2017 8:58 pm

Ta bluza droga, a reklama cienka , znaczy tania
Awatar użytkownika
Mam pytanie

Mam pytanie Pon Lut 27, 2017 12:03 am

Jaka firma zrobiła to dzieło? Tzn chodzi mi scenariusz i realizacja, umieram z ciekawości
Awatar użytkownika
kejt

kejt Pon Lut 27, 2017 9:15 am

Własnie, czy ktos wie, kto to zrobił? Agencja reklamowa itp?
Awatar użytkownika
Stary hipis

Stary hipis Pon Lut 27, 2017 10:18 am

I oto wyszedł na światło dzienne niczym nie skrywany, prawdziwy poziom VML.
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Pon Lut 27, 2017 10:25 am

Wiecie co dla mnie jest najgorsze w tym artykule? To, że tak poważny portal jak ... podpiera swoją opinię filmem niejakiego "Mediafuna", który jest trzy razy bardziej pretensjonalny i sztuczny od Jastrzębskiej w reklamie Orange. Ja rozumiem, że każdy dzisiaj może upublicznić swoje wybroczyny "intelektualne" w sieci zwanej internetem, ale z jakiego powodu poważny portal o mediach promuje kogoś, kto z mediami ma tylko tyle wspólnego, że się nimi interesuje? Jeśli uważacie, że Jastrzębska jest drewnem, to obejrzycie choć fragment (całość jest niebezpieczna dla zdrowia) filmu pana Mediafuna. To jest dopiero drewniane i sztuczne! Mediafun ma polot odurzonego słonia i błyskotliwość polityka Samoobrony w najlepszych czasach. I to naturalne, szczere rozbawienie... nie wierzę. ..., o co chodzi? Dlaczego?!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości