WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adwersarz

Orlen, Lotos i PZU w TVP i Polsacie reklamowały się za ponad 100 mln zł, w stacjach TVN za 2 mln zł

Adwersarz Pon Lut 14, 2022 7:46 am

Mam jedno pytanie: dlaczego do komentowania tych informacji zapraszacie Bierzyńskiego jako rynkowego eksperta, skoro on od lat jest przeciwnikiem obecnego układu rządzącego, zwalczającym go poprzez udział w polityce? To tak, jakby posła PiS zapytać jako niezależnego eksperta-prawnika o projekt ustawy autorstwa PO.
Awatar użytkownika
Tiger

Re: Orlen, Lotos i PZU w TVP i Polsacie reklamowały się za ponad 100 mln zł, w stacjach TVN za 2 mln zł

Tiger Pon Lut 14, 2022 8:24 am

Wierzę, że oni w przyszłości odpowiedzą za tę niegospodarność. Ja na przykład kompletnie nie korzystam ze stacji TVP i Polsatu, bo nie odpowiada mi przekaz na tych antenach. Za komentarzami tutaj usunęłam wszystkie stacje TVP i żyję. Ale wygląda na to, że traci na tym Orlen czy PZU.
Awatar użytkownika
ABC gdy

Re: Orlen, Lotos i PZU w TVP i Polsacie reklamowały się za ponad 100 mln zł, w stacjach TVN za 2 mln zł

ABC gdy Pon Lut 14, 2022 8:33 am

Czyli o dwa miliony za dużo, powinno być 0 słownie zero.
Awatar użytkownika
Tartan

Tartan Pon Lut 14, 2022 8:35 am

Byłem wczoraj tankować na Orlenie. Wielki tłok. Czyli pieniądze dobrze, skutecznie wydane. O co więc chodzi?
Awatar użytkownika
Tony

Tony Pon Lut 14, 2022 9:32 am

Wolny rynek i tyle...
Awatar użytkownika
Ktoś

Ktoś Pon Lut 14, 2022 9:33 am

Dlaczego nie powiedzą o spółkach, które praktycznie nie reklamują się w TVP a na TVN ich reklamy lecą non stop?
Awatar użytkownika
...

... Pon Lut 14, 2022 9:54 am

Te dwie banki w TVNie nie powinno sie w ogole znalezc.
Awatar użytkownika
J23

J23 Pon Lut 14, 2022 10:38 am

Jeśli takie są to nie są państwowe, tu chodzi o korupcję a nie wybór podyktowany efektywnością reklamy.
Awatar użytkownika
real36

real36 Pon Lut 14, 2022 11:30 am

ale jak reklamodawcy zapowiadali zmniejszenie/wycofanie budżetów z TVP, niektórzy chyba nawet chwilowo to zrobili to było super, rynek zweryfikował etc. Gdzie tutaj było info o braku efektywności ?? O korupcji to chyba nawet nikt nie pomyślał, bo w końcu wg tu głoszonych poglądów wolnościowych hahah, każdy wydaje jak chce.
Awatar użytkownika
Grochek

Grochek Pon Lut 14, 2022 11:57 am

Nigdy nie oglądam TVP i TVP INFO nigdy nie głosuje PiS
Awatar użytkownika
Filozof

Filozof Pon Lut 14, 2022 12:02 pm

Polsat od 6 lat jest rządową telewizją bo pecunia non olet.
Awatar użytkownika
seba

seba Pon Lut 14, 2022 12:44 pm

Nie kumam po kiego grzyba Orlen z LOTOSem się reklamują?
Przecież paliwo w Polsce jest od nich, jak zatankuje na stacji wójka Czesia to on tego nie produkuje, tylko jest pośrednikiem
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Pon Lut 14, 2022 12:47 pm

A czemu mają wspierać kapitał zagraniczny i w dodatku działający w Polsce nie do końca legalnie? Od kiedy to zaangażowany działacz opozycji ma "obiektywnie" mówić państwowej firmie jak ma wydawać pieniądze? Swoją drogą warto sprawdzić dlaczego wywalono w błoto 2 miliony za TVN??? To skandal.
Awatar użytkownika
seba

seba Pon Lut 14, 2022 12:48 pm

"seba" napisał(a): Nie kumam po kiego grzyba Orlen z LOTOSem się reklamują?
Przecież paliwo w Polsce jest od nich, jak zatankuje na stacji wójka Czesia to on tego nie produkuje, tylko jest pośrednikiem

PS poza reklamami poprosimy info ile pieniędzy poszło na imprezy z TVP, bo to wtedy nie nazywa się reklamą w TVP a działaniami marketingowymi na imprezach TVP
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Pon Lut 14, 2022 12:51 pm

Piszecie: Budżety reklamowe spółek Skarbu Państwa są narzędziem politycznym.
Serio? A co, mają karmić media które otwarcie naruszały prawo i czynnie nawoływały do obalenia rządu? Nie pamiętacie programów na TVN gdzie instruowano jak obalić demokratycznie wybrany rząd? Bo ja pamiętam, w sieci są nagrania i jestem za delegalizacją tvn.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości