[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Orłoś, Gacyk, Trzciński i Frankowski w RadioSpacja.pl. Niebawem reklamy i aplikacja mobilna

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
łał

Orłoś, Gacyk, Trzciński i Frankowski w RadioSpacja.pl. Niebawem reklamy i aplikacja mobilna

łał Pią Kwi 10, 2020 7:43 am

Przemysław Frankowski - prezenter wyjątkowej kultury. No, no...! Gratulacje dla stacji!
Awatar użytkownika
Swordfish

Re: Orłoś, Gacyk, Trzciński i Frankowski w RadioSpacja.pl. Niebawem reklamy i aplikacja mobilna

Swordfish Pią Kwi 10, 2020 8:00 am

Trzciński nachodzi w środę z czasem Ulewicza w Chilli Zet. Kogo mam bardziej słuchać, aby poczuć się jak w Radiu PIN?
Awatar użytkownika
Zin

Re: Orłoś, Gacyk, Trzciński i Frankowski w RadioSpacja.pl. Niebawem reklamy i aplikacja mobilna

Zin Pią Kwi 10, 2020 8:25 am

chyba im sie Orłoś z Sierockim pomylił:D
Awatar użytkownika
Jarosław

Jarosław Pią Kwi 10, 2020 8:59 am

Kolejne internetowe coś? A jak tam Kanał Sportowy?
Awatar użytkownika
Kalina

Kalina Pią Kwi 10, 2020 9:06 am

To mnie zaskoczyli, włączyłam na Macieja Orłosia wczoraj, oczywiście super. Ale zostałam już ze Spacją. Alternatywa dla Trujki Snujki
Awatar użytkownika
wolna konopia

wolna konopia Pią Kwi 10, 2020 9:11 am

"Swordfish" napisał(a): Trzciński nachodzi w środę z czasem Ulewicza w Chilli Zet. Kogo mam bardziej słuchać, aby poczuć się jak w Radiu PIN?
Studio Stereo Zaprasza
Awatar użytkownika
Rick

Rick Pią Kwi 10, 2020 9:47 am

Szykuje się kabaret roku. Pa
Awatar użytkownika
olo

olo Pią Kwi 10, 2020 10:26 am

jaka piekna katostrofa
Awatar użytkownika
n00b

n00b Pią Kwi 10, 2020 10:34 am

Ej, dajcie sobie siana z tymi komentarzami o katastrofie. Chcecie, czy nie - robią swoje. Ich sprawa, czy odniosą porażkę, czy sukces.
Awatar użytkownika
Zetek

Zetek Pią Kwi 10, 2020 12:11 pm

Widzę próbę wskrzeszenia czegoś, co przy dobrych wiatrach, może się udać.
Mam tylko jedno spostrzeżenie jeżeli chodzi o kadrę. Jak chcecie katastrofy to zatrudnijcie ASa mediów, czyli porażkę zetki niejakiego Sławomira Assendiego. Zebraliście fajny zespół starych kumpli, AS na pewno już tupie aby do Was dołączyć. Decyzja należy do Was ...
Awatar użytkownika
haha

haha Pią Kwi 10, 2020 3:35 pm

"Swordfish" napisał(a): Trzciński nachodzi w środę z czasem Ulewicza w Chilli Zet. Kogo mam bardziej słuchać, aby poczuć się jak w Radiu PIN?

To nie ma znaczenia. Oba te radyjeczka są na granicy błędu statystycznego jak chodzi o słuchalność.
Awatar użytkownika
julian nieokrzesany

julian nieokrzesany Pią Kwi 10, 2020 3:37 pm

Gacyk kojarzę z Radia Gdańsk. To jest przecież dramat ta pani...
Awatar użytkownika
bubu

bubu Pią Kwi 10, 2020 5:29 pm

Radiospady.pl bardziej by pasowało.
Awatar użytkownika
Piotr P.

Piotr P. Pią Kwi 10, 2020 5:42 pm

Ile w was jadu, ile zawiści, prawdopodobnie przez kwarantannę, brak roboty. To żenujące, ze zamiast zacisnąć kciuki za fajna inicjatywę, bo jest fajna, rzygacie takimi pierdami.
Oko w oko miękka pała, przed monitorem z klawiatura niczym Wyatt Earp z rewolwery, strzela klawiaturą - bezpiecznie, bo nikt nie odda.
Wstyd mi, po prostu, po ludzku, zamiast się ucieszyć pokibicować, dno.
Awatar użytkownika
sito

sito Pią Kwi 10, 2020 7:28 pm

Bardzo dziękuję za wszystkie czasem dość ostro dopingujące komentarze i zapraszam do posłuchania nas. Zapewne wówczas Wasze opinie będą jeszcze bardziej wyraziste niż pisane a priori.
Do usłyszenia :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości