[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Osoby poniżej 36. roku życia mają 5,8 mld zł długów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Antek

Osoby poniżej 36. roku życia mają 5,8 mld zł długów

Antek Wto Mar 23, 2021 5:09 pm

To akurat fakt, kredyty mieszkaniowe, samochody, raty na sprzęt elektroniczny. Ja sam mam sporo takich zobowiązań ale radze sobie bez problemu finansowo. Póki co to ja muszę odzyskiwać pieniądze, które mojej firmie są zaległe od osób dużo starszych które nieumiejętnie prowadzą biznesy w czasach pandemii..
Awatar użytkownika
Basia K.

Re: Osoby poniżej 36. roku życia mają 5,8 mld zł długów

Basia K. Śro Mar 24, 2021 11:17 pm

Mamy tyle, bo nikt nic nam nie daje za darmo. Ceny mieszkań są chore. Chwila nieuwagi albo większe problemy z pracą albo zdrowotne i można narobić sobie ogromnych długów. Wiem co mówię... Sama jeszcze niedawno miałam duże kłopoty finansowe. Najlepszą decyzją było odezwanie się do firmy oddłużającej splacamswojedlugi.pl Profesjonalizm na 100%. Zero chamstwa i indywidualne podejście. Polecam innym z kłopotami z długami.
Awatar użytkownika
Iga

Iga Sob Mar 27, 2021 3:26 pm

"Antek" napisał(a): To akurat fakt, kredyty mieszkaniowe, samochody, raty na sprzęt elektroniczny. Ja sam mam sporo takich zobowiązań ale radze sobie bez problemu finansowo. Póki co to ja muszę odzyskiwać pieniądze, które mojej firmie są zaległe od osób dużo starszych które nieumiejętnie prowadzą biznesy w czasach pandemii..

I jak sobie z tym radzisz? Mam podobne problemy...
Awatar użytkownika
Ela

Ela Nie Mar 28, 2021 5:12 pm

"Antek" napisał(a): To akurat fakt, kredyty mieszkaniowe, samochody, raty na sprzęt elektroniczny. Ja sam mam sporo takich zobowiązań ale radze sobie bez problemu finansowo. Póki co to ja muszę odzyskiwać pieniądze, które mojej firmie są zaległe od osób dużo starszych które nieumiejętnie prowadzą biznesy w czasach pandemii..
W czasach pandemii wszystko jest utrudnione, to wcale nie musi być nieumiejętne kierowanie... A co do odzyskania to też nie jest to prosta sprawa.
Awatar użytkownika
Antek

Antek Pon Kwi 05, 2021 9:06 am

Pytasz jak sobie radzę z opłacaniem wszystkich zobowiązań czy odzyskiwaniem pieniędzy?
Awatar użytkownika
Olek

Olek Sob Kwi 17, 2021 3:22 pm

A są jakieś skuteczne sposoby na odzyskanie zaległych płatności w firmie ?
Awatar użytkownika
Fin

Fin Nie Kwi 18, 2021 5:58 pm

Firmy windykacyjne pomagają w odzyskaniu długów.
Awatar użytkownika
Antek

Antek Nie Kwi 18, 2021 8:26 pm

Jakieś znasz, jesteś w stanie polecić z doświadczenia?
Awatar użytkownika
Fin

Fin Czw Kwi 29, 2021 7:34 pm

Ja mam dobre doświadczenie z KI.
Awatar użytkownika
Morto

Morto Sob Lip 31, 2021 12:09 pm

Prowadzić biznes w czasach pandemii jest niezmiernie trudno.. Sporo kontrahentów się zadłużyło.. Jedynie co mnie ratuje od dłużników to taki na przykład erif
Awatar użytkownika
adam

adam Pią Paź 01, 2021 4:18 pm

kiedyś też wpadłem w pętlę zadłużenia i jedynym poratunkiem była firma kruk, podchodzą po ludzku i da się z nimi dogadać
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości