WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Blotny

Osoby z niskim wykształceniem najchętniej oglądają Polsat i TVP1 (top 40 stacji)

Blotny Wto Sie 11, 2015 1:40 am

Przydałoby się takie zestawienie, ale z wynikami dla osób z wyższym wykształceniem - wtedy można byłoby się jakoś odnieść do wyników ;)
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Osoby z niskim wykształceniem najchętniej oglądają Polsat i TVP1 (top 40 stacji)

Piotr Wto Sie 11, 2015 8:30 am

Ja również oglądam TVP i Polsat.
Jestem wykształcony. Mieszkam w dużym mieście. Pracuje w korporacji.
To są niestety statystyki
Awatar użytkownika
Adam

Re: Osoby z niskim wykształceniem najchętniej oglądają Polsat i TVP1 (top 40 stacji)

Adam Wto Sie 11, 2015 8:46 am

Dokładnie. Jak już się przedstawia statystyki to z podziałem na wszystkie poziomy wykształcenia. Co z tego, że wiem jakie kanały oglądają osoby bez matury skoro nie mogę tych wyników jakoś porównać z innymi?
Awatar użytkownika
Bob

Bob Wto Sie 11, 2015 11:50 am

Piotr, nie wiem czy dobrze zrozumiałem? Korporacja w której pracujesz to Cyfrowy Polsat czy Polkomtel? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
as

as Wto Sie 11, 2015 11:56 am

osoby z wykształceniem wyższym nie biorą udziału w badaniach, bo nie tracą swojego czasu gdy inni zbijaja kasę na tym
Awatar użytkownika
Wojtek Z.

Wojtek Z. Wto Sie 11, 2015 1:21 pm

W ostatnich latach "wyższe wykształcenie" stało się - niestety - często niezbyt wysokie...
Awatar użytkownika
hub381

hub381 Wto Sie 11, 2015 1:48 pm

Zapomnieliście o TRWAM....
Awatar użytkownika
Monana

Monana Wto Sie 11, 2015 3:43 pm

Nic dziwnego skoro serial propagujący patologię - Świat wg Kiepskich jest tam nadal emitowany.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Sie 12, 2015 8:42 am

Naprawdę niesamowite odkrycie- przecież te osoby nie są w stanie ogarnąć żadnych większych treści, o rozumieniu nie wspominając.
Awatar użytkownika
olo

olo Śro Sie 12, 2015 1:48 pm

i sluchaja Radia Maryja tzn dzwonia wieczorami,
sluchalem ostatnio, ciekawe, jedna dementka stara,
nie wiedziala z kim rozmawia i dlaczego w radiu gada,
pewnie wnuczka wykrecila numer do radia,babcia mowi,
cos mowi, no !,he,he i 2 paranoikow, niech ksiadz zobaczy
co sie teraz w Polsce dzieje, co ? no widze, widze,
wiec sam ksiiadz widzi, mhmmm, no to z Bogiem,
a czy nadajecie jeszcze piosenki? to ja poprosze Pierwsza
brygada dla prezydenta Dudy, cos w Krakowie powiedzial
,ksiadz zauwazyl ? zauwazylem, no wlasnie, z Bogiem...
fajnie jest, zauwazyliscie ?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości