WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pinyo

Pakiet Ekstraklasa w nc+ za 35-40 zł. Mecze w otwartych oknach

pinyo Nie Kwi 14, 2013 11:55 pm

Przestańcie pisać o "dodaniu kanałów tematycznych Canal+ Cyfrowego do pakietu Comfort+", bo to nieprawda. Kanały te dostępne są w tym pakiecie w ramach czasowej promocji! Jestem przekonany, że promocja ta za kilka miesięcy nie będzie już oferowana nowym abobentom, a obecni będą musieli po 12 miesiącach zacząć za te kanały płacić.
Awatar użytkownika
Nolan

Re: Pakiet Ekstraklasa w nc+ za 35-40 zł. Mecze w otwartych oknach

Nolan Pon Kwi 15, 2013 2:11 am

Dlaczego starcie się oszukać czytelników ? Przecież to jest tylko oferta promocyjna. Za 3 lub 6 miesiecy wygaśnie i aby mieć te kanały będzie trzeba zapłacić + 60 zł
Awatar użytkownika
dexter

dexter Pon Kwi 15, 2013 7:37 am

Trwa w najlepsze zmiękczanie leszcza.Dosypmy cukierków do korytka bo mamy totalną katastrofę.Ale za rok gdy już trochę się wszystko" wyprostuje" to za te cukierki abonenci zapłacą podwójnie.W końcu król Julian powiedział że zmiany zostały przeprowadzone za szybko.Oznacza to jednoznacznie że teraz zostały tylko rozłożone w czasie.
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Pon Kwi 15, 2013 10:49 am

W promocji komentarze meczów ligowych w wykonaniu Sergiusza Ryczela.
Awatar użytkownika
eddek

eddek Pon Kwi 15, 2013 11:25 am

40zł/mies za ekstraklasę? z czego połowa meczy w kolejce leci na polsacie i eurosporcie? Widzę, że ich tam mocno dalej gnie...
Awatar użytkownika
megan

megan Pon Kwi 15, 2013 1:34 pm

ja placilem 35 zl i mialem wszytskie canal plus wiec mialem wszytskie najlepsze ligi europy za sama ekstraklase moge dac 5 zl :D:D:D
Awatar użytkownika
Owalek

Owalek Pon Kwi 15, 2013 5:03 pm

"- To oferta dla dotychczasowych klientów, którzy zakupili Canal+ dla meczów Ekstraklasy i płacili około 35-40 zł miesięcznie."
Ktoś w nc+ chyba zapomniał że abonenci w tej cenie w Cyfrze+ mieli dodatkowo inne ligi piłkarskie oraz dyscypliny sportowe, wraz z filmami. A tutaj rzucają ochłap w zawyżonej cenie.
Ciekawe co będą puszczać poza sezonem ligowym? Powtórki? Zapewne umowa będzie na rok czy dwa, ze stałym abonamentem :) Także w lecie czy w zimie płać za to że nic nie ma do oglądania :)
Awatar użytkownika
mic

mic Śro Kwi 17, 2013 5:41 pm

wypowiedzenie wysłane! nowa oferta za droga tzn. 40 PLN droższa niż za to co mam w tym momencie. A czas leci - klienci cyfry mają czas na wypowiedzenie z winy nc+ tylko do końca kwietnia! Mogę podpisać nową umową- warunek - to ja będę decydował co chce oglądać - a nie drogie pakiety wciskane na siłę!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości