WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

„Pamiętniki wampirów” w TVN

Marcin Pią Gru 10, 2010 10:16 am

ja bym chciał, żeby TVN pusił seria; "Queer as Folk"
Awatar użytkownika
kares53

Re: „Pamiętniki wampirów” w TVN

kares53 Pią Gru 10, 2010 7:49 pm

to lepiej zastanowcie sie co robicie.... ten serial jest zbyt wyjatkowy ,.zeby byl puszczany na tvn i zeby kazdy mial do niego dostep..jesli ktos nie ma nFilmHd to ma internet .. i nie musi tego ogladac w tv bo prawdopodobnie juz to ogladal..potem 13latki beda tym srac i bedzie sie o tym pisac w kazdej gazecie i zrobi sie z tego zmierzch.,ktorego kazd yma dosyc.. kazdy prawdziwy fan TVD sie z tym zgodzi..
Awatar użytkownika
ktos-ona

ktos-ona Pią Gru 10, 2010 8:23 pm

Ja oglądam już drugi sezon, ale chętnie oglądałabym od nowa, zwłaszcza,że teraz będzie przerwa.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pią Gru 10, 2010 8:49 pm

Wszędzie są błędne informacje! Pierwszy odcinek "Pamiętników Wampirów" na TVN będzie 21.12.10 r. o 22:30 we wtorek!!!
Awatar użytkownika
kares53

kares53 Sob Gru 11, 2010 12:48 am

Ja napisał(a):Wszędzie są błędne informacje! Pierwszy odcinek "Pamiętników Wampirów" na TVN będzie 21.12.10 r. o 22:30 we wtorek!!!

nie wazne kiedy.. wazne,zeby tego nie puscili! straci to swoj urok i juz nie bedzie takie wyjatkowe kiedy kazdy bedzie to znal! pisze to na doslownie kazdej str jaka znajde! przemyslcie co z tego bedzie.. ja wiem,ze masakra;/
Awatar użytkownika
grell

grell Pon Gru 13, 2010 9:09 pm

Ze dwa tygodnie temu przeczytałem gdzieś o tym serialu i obejrzałem pierwszy odcinek. Pomyślałem "hmm.. fajną muzykę dobrali, obejrzę też drugi..." I się zaczęło. Nieprawdopodobnie mnie wciągnął ten serial, ma unikalny klimat którego nie widziałem do tej pory w żadnym innym serialu.
Do kares53: Troszkę się z Tobą zgadzam, że nie wiadomo jaki to wpływ wywoła na nastolatków. Ciekawe jakie reakcje wywoła serial na takim poziomie w telewizji.
Awatar użytkownika
Majka

Majka Wto Gru 14, 2010 6:57 pm

Co za oszołom wymyslił taką porę emisji? To serial głównie dla nastolatków, a ci raczej o 22.30 nie będa mogli go obejrzeć.
Widziałam go w internecie i chętnie znowu bym obejrzała, ale przy tej godzinie to raczej nieporozumienie - nastepnego dnia o 6.00 pobudka do pracy.
Awatar użytkownika
Myszka14344

Myszka14344 Wto Gru 14, 2010 8:55 pm

A moim zdaniem to właśnie dobrze, że większość ludzi będzie miało do niego dostęp. Wreszcie zyska popularności, może nawet dobije do Zmierzchu, a Zmierzch nie stracił swojego uroku przez to, że większość go lubi. To już indywidualna sprawa każdego z nas czy się kocha ten film czy inny. Ja na przykład mam wolno działający internet i bardzo się cieszę, że będę mogła go wreszcie zobaczyć w telewizji. Szkoda tylko, że o tak późnej porze zostanie wyemitowany.
Awatar użytkownika
Anita

Anita Śro Gru 15, 2010 11:49 am

Jak to się stało że ja nie widziałam żadnej reklamy o tym że pamiętniki będą w TVN? Ten serial jest cudowny w każdy piątek czekam z niecierpliwością na nowy odcinek:) Jestem przekonana że będzie hitem, zresztą już jest wśród moich znajomych
Awatar użytkownika
Nonaa

Nonaa Śro Gru 15, 2010 6:32 pm

Całkowicie się zgadzam z kares53 !!
Awatar użytkownika
Lila

Lila Czw Gru 16, 2010 12:29 am

http://iitv.info/the-vampire-diaries/ -tu są wszystkie dotychczasowe odcinki pamiętników. Pojawia sie w każdy piątek, a w sobotę rano już jest z napisami.Genialny serial, seria zmierzchu się przy tym chowa. Bardzo dziwne że TVN tak słabo to reklamuje. Do tej pory nie widziałam jeszcze zadnej reklamówki na ten temat. A wg programu pierwszy odcinek będzie 21 grudnia o godzinie 22:30
Awatar użytkownika
tarara.

tarara. Czw Gru 16, 2010 7:33 pm

racja, nie powinni tego puszczać w TVN. ten film nie jest zrobiony na naszą polską telewizje, a teraz połowa 12/13 - latek będzie się srać a i tak szczerze mówiąc gówno będą rozumiały.
Awatar użytkownika
Krwiopijca :D

Krwiopijca :D Czw Gru 16, 2010 11:54 pm

Dobry serial troche za duzo w nim romansu ale jakos sie ogląda i mogło by byc troche więcej magi :D wiedzmy są fajne :))
Awatar użytkownika
Anetka

Anetka Pią Gru 17, 2010 9:44 am

Ja także oglądam juz sezon 2... Serial jest fantastyczny:)
Awatar użytkownika
destra

destra Pią Gru 17, 2010 4:36 pm

nie mogłam uwieżyć ze mój ulubiony serial bedzie na tvn. szczerze, dobrze zrobili ze bedze on .:)

polecam go! ;)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości