[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Pandemia napędziła sprzedaż telewizorów Smart TV

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Trzeźwy

Pandemia napędziła sprzedaż telewizorów Smart TV

Trzeźwy Nie Sie 08, 2021 10:57 pm

Ja tam mam 10 letnia plazmę. Bez smarta, innych fajerwerków, ale ze świetnym obrazem. Gorzej, że nie ma w tv co oglądać... Ale to już inna bajka.
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Pandemia napędziła sprzedaż telewizorów Smart TV

Pawel Pon Sie 09, 2021 12:08 pm

Niestety w telewizorach Smart TV nie funkcjonuje kanal 4k TVP,bo maja nieodpowiednia matryce,tylko jest glos a obraz czarny jak w protescie wolnych mediow.
Awatar użytkownika
heniek

Re: Pandemia napędziła sprzedaż telewizorów Smart TV

heniek Wto Sie 31, 2021 12:02 pm

Dobrze, że te platformy intensywnie się rozwijają. Co to za oglądanie na laptopie. Niektórzy oglądają i na smartfonie, ale jednak na TV najlepiej. Ja na swoim TV mam Android TV (Philips) i obsługa banalnie prosta.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 108 gości