WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bajduro

Panorama Firm reklamuje aplikację mobilną (wideo)

bajduro Pią Kwi 12, 2013 3:36 pm

Świetna rzecz. I nie-polska.
Awatar użytkownika
haber

Re: Panorama Firm reklamuje aplikację mobilną (wideo)

haber Wto Kwi 16, 2013 3:07 pm

bajduro napisał(a):Świetna rzecz. I nie-polska.

jaka nie polska, wypuszczona przez firme w polsce, ma cala baze polskich firm, a to ze firma jest czescia szwedzkiego koncernu to ma tutaj minimalne znaczenie - ale apka robi wrazenie! :D
Awatar użytkownika
zniesmaczony

zniesmaczony Sob Kwi 20, 2013 1:35 pm

A mnie ta reklama tak DENERWUJE, że głowa mała ;/ miga przed oczami, rozdrażnia mnie, jest jedną z najgorszych reklam jaką widziałem!!!
Awatar użytkownika
psersz

psersz Pon Kwi 22, 2013 8:49 pm

zniesmaczony napisał(a):A mnie ta reklama tak DENERWUJE, że głowa mała ;/ miga przed oczami, rozdrażnia mnie, jest jedną z najgorszych reklam jaką widziałem!!!

a mi sie podoba :) wreszcie jakas oryginalna reklama a nie to co do tej pory serwowali w reklamach :) taka fajna nowosc i ciekawy pomysl na zareklamowanie tej apki :) super sprawa
Awatar użytkownika
karolove

karolove Wto Maj 07, 2013 10:38 am

Moim zdaniem aplikacja pkt jest o wiele lepiej przygotowana i bardziej bogata w content. Ta ich aplikacja nawet się nie umywa.
Awatar użytkownika
irgos

irgos Śro Cze 05, 2013 1:28 pm

karolove napisał(a):Moim zdaniem aplikacja pkt jest o wiele lepiej przygotowana i bardziej bogata w content. Ta ich aplikacja nawet się nie umywa.

a coś ty taki specjalista - na temat aplikacji pkt się nie wypowiadam, bo miałem chwilkę ale szału nie robi, teraz najczęściej korzystam z tej od panoramy firm i muszę powiedzieć że jest przydatna, szczególnie, że mają sporą bazę firm, więc idziesz gdzieś, jedziesz gdzieś to łatwo trafiasz i łatwo znajdujesz info o firmach
Awatar użytkownika
Tomalo

Tomalo Czw Paź 31, 2013 10:51 pm

A ja korzystam z apki panoramy firm od niedawna, wcześniej szukałem wpisując konkretną branżę i miasto i wyskakiwało mi sporo śmieciowych informacji, a teraz w tej w apce to sobie wpisuję branżę i miasto i wyskakują konkretne firmy i co ciekawe fajnie, bo wyświetlają się od tych znajdujących się najbliżej mojego aktualnego położenia.
Awatar użytkownika
fikuś

fikuś Pon Kwi 14, 2014 5:06 pm

Tomalo napisał(a):A ja korzystam z apki ........ .........od niedawna, wcześniej szukałem wpisując konkretną branżę i miasto i wyskakiwało mi sporo ... informacji, a teraz ..

A ja unikam jak ognia, wszystkiego co związane z eniro!
A tej "apce" to mi wyskakują tylko firmy, które wydały kupę kasy na wpis w bazę danych eniro a niekoniecznie te najlepsze.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość