[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - PAP pozywa Agorę za bezprawne wykorzystywanie jej treści

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
on

PAP pozywa Agorę za bezprawne wykorzystywanie jej treści

on Pią Cze 02, 2017 7:07 am

bo bo bo bo ja nie mam pi pi piniedzy. Nie nie chcecie po po polaczki kupowac mojej ga ga gazety. 20 artykułów o kaczynskim, macierewiczu i dudzie na DOBE! ambitne pismo!
Awatar użytkownika
ja

Re: PAP pozywa Agorę za bezprawne wykorzystywanie jej treści

ja Pią Cze 02, 2017 7:11 am

Jak mnie tkniecie poskarze sie UNII ! tusku ratuuuj!
Awatar użytkownika
gratki

gratki Pią Cze 02, 2017 7:32 am

Za komuny było LEPIEJ!. Mozna było krasc dowoli. A teraz troche pokradłem i juz sie czepiaja!? Co za rzady mamy! typowe panstwo policyjne!
Awatar użytkownika
Ares

Ares Pią Cze 02, 2017 7:33 am

Nie zarząd PAP tylko komitet polityczny PiS vel PZPR bis podjął taką decyzję
Awatar użytkownika
ano

ano Pią Cze 02, 2017 7:46 am

"Ares" napisał(a): Nie zarząd PAP tylko komitet polityczny PiS vel PZPR bis podjął taką decyzję

NO przeciez to dobry złodziej był i mało kradł!!! wina pis ze chca ich ukarac. Złodziejstwo jest dobre!
Awatar użytkownika
wlad

wlad Pią Cze 02, 2017 7:59 am

Jaki problem dla GW? W ciąganiu po sądach mają wielkie doświadczenie. Na pewno się nie gniewają, że PAP korzysta z swoich praw, z których GW korzystała latami. Sądy dla nich to chleb powszedni.
Awatar użytkownika
nina

nina Pią Cze 02, 2017 8:11 am

wykorzystywanie choroby do obśmiania to chamstwo, to jak śmiać się z garbatego, głuchego czy bez nogi. A co do meritum - poczekajmy o co naprawdę chodzi, bo jest kilka (naście?) rodzajów serwisów prasowych, także z treściami ogólnie dostępnymi i są też płatne (często słono). Ale pewnie nie chodzi tu o meritum tylko żeby dopieprzyć wrażej GW i jej szefowi. Prawda?
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Cze 02, 2017 8:11 am

Jak umowa wygasa, to się odcina dostęp. Jak nie ma dostępu, to jak można coś pobrać?
A cytowanie publicznie dostępnej informacji z podaniem źródła to chyba nie jest kradzież?
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Pią Cze 02, 2017 8:17 am

Było polecenie : atakować nawet z ogromnymi własnymi kosztami , więc PAP atakuje...
Awatar użytkownika
hahahhahah

hahahhahah Pią Cze 02, 2017 8:25 am

Jak tu mozna usprawiedliwic ZŁODZIEJSTWO??? poczytajmy te komentarze
Awatar użytkownika
Refleksja

Refleksja Pią Cze 02, 2017 8:46 am

Jaka szkoda, że Polacy czerpią aż taką emocjonalną satysfakcję z nienawiści.
Smutne są Wasze komentarze... Jesteśmy zwaśnieni od stuleci, jak nie z tego, to z tamtego powodu. Dlatego Polska nam się nie udaje. Tylko dlatego. Bo Polak Polakowi wilkiem.
Awatar użytkownika
She

She Pią Cze 02, 2017 9:05 am

Ho, ho, ho, Michnik rzucił do minusowania komentarzy wszystkie swoje cyngle na dyżurze? A dlaczego nie wolno im pisać? NIe mają jak logicznie wytłumaczyć złodziejstwa?
Awatar użytkownika
antySzechter

antySzechter Pią Cze 02, 2017 9:08 am

Jakże się cieszę!
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Cze 02, 2017 9:09 am

"Max" napisał(a): Widzisz synku, można... np. jedna mała firemka ma dostęp i udostepnia go wszystkim naokoło, proste? tak właśnie działają złodzieje...

To PAP udostępnia swoje wiadomości tylko kanałami płatnymi?
Jak wejdę na stronę pap.pl i coś przeczytam to co, ukradłem?
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Cze 02, 2017 9:38 am

Nie da się w tej chwili odpowiedzialnie szacować, która strona wygra proces. To zbyt specjalistyczny spór, by nasze dywagacje bez rzeczywistej znajomości stanu faktycznego, miały jakikolwiek sens.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości