WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zbigniew

Paweł Lisicki: wpis Rafała Ziemkiewicza o „parchach” nie do przyjęcia, ale to nie hańba, nikt w „Do Rzeczy” go nie broni

Zbigniew Pon Kwi 23, 2018 9:49 pm

Jak to nikt nie poparł tłita Ziemkiewcza? Ja popierałem i popieram.
Teraz druga sprawa: Jeżeli ktoś kogo zaprosiłem do mojego domu, obraża mnie, to co powinienem zrobić? Pytanie retoryczne. Wyrzuciłbym go na zbity pysk!
Awatar użytkownika
Legion

Re: Paweł Lisicki: wpis Rafała Ziemkiewicza o „parchach” nie do przyjęcia, ale to nie hańba, nikt w „Do Rzeczy” go nie broni

Legion Wto Kwi 24, 2018 12:15 am

Nikt nie broni Ziemkiewicza w DoRzeczy ale jak ktoś powie o nim złe słowo to wylatuje. "Ja nie jestem antysemitą ale..."
Awatar użytkownika
Nie interesuje mnie ta kultura

Re: Paweł Lisicki: wpis Rafała Ziemkiewicza o „parchach” nie do przyjęcia, ale to nie hańba, nikt w „Do Rzeczy” go nie broni

Nie interesuje mnie ta kultura Wto Kwi 24, 2018 5:26 am

A ja jestem antysemitą i...? Łamię prawo?

To jest jakiś absurd z tymi Żydami teraz.

Złego słowa nie można powiedzieć :O
Awatar użytkownika
Janina

Janina Wto Kwi 24, 2018 9:33 am

Ja wyrażam poparcie dla "chciwych parchów" Ziemkiewicza. Pan Rafał ma wielkie wyczucie językowe i słabą wiedzę historyczną, mnie się podoba ta kombinacja.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Wto Kwi 24, 2018 11:56 am

Popieram redaktora Ziemkiewicza nie odnisi się to do wszystkich źydów bo niktórzy są szlachetni ale dla niektórych to jeszcze za słabe określenie.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Wto Kwi 24, 2018 3:16 pm

Lisicki - obłudnik "doskonały".
Awatar użytkownika
Roni Bydlak

Roni Bydlak Wto Kwi 24, 2018 7:10 pm

Wyssał antysemityzm z mlekiem matki, ciekawe skąd pochodzila - zapewne z jakiegoś miasteczka centralnej Polski, gdzie Żydom zrobili z Niemcami kilim.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość