WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Duch

Paweł Sołtys odszedł z radiowej Trójki. „Media publiczne przekształciły się w propagandowe”

Duch Pią Sty 19, 2018 8:22 pm

Kto tam teraz rządzi? Czyja to decyzja?
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Paweł Sołtys odszedł z radiowej Trójki. „Media publiczne przekształciły się w propagandowe”

Gość X Pią Sty 19, 2018 8:46 pm

Przecież wrócił po ugodzie. Nie powinien się przejmować i wrócić do swoich programów.
Awatar użytkownika
widz555

Re: Paweł Sołtys odszedł z radiowej Trójki. „Media publiczne przekształcają się w propagandowe”

widz555 Pią Sty 19, 2018 9:11 pm

Nihil novi. Ma pewnie dokąd pójść. Nie to co na przykład Strzyczkowski, który momentami tak jedzie propagandą z kartki, że aż wstyd słuchać.
Awatar użytkownika
zwiadowca

Re: Paweł Sołtys odszedł z radiowej Trójki. „Media publiczne przekształcają się w propagandowe”

zwiadowca Pią Sty 19, 2018 9:19 pm

Ogromna szkoda! Niemniej jednak rozumiem pana Pawła, w dodatku zrobił to z klasą, najpierw wygrał z gnojkami w sądzie, a potem odszedł na swoich warunkach :-) Twardziel!
Awatar użytkownika
@zwiadowca

@zwiadowca Pią Sty 19, 2018 9:27 pm

Zgadzam się. Takich ludzi naprawdę trzeba podziwiać! Nie każdy miałby na tyle cierpliwości i stalowych nerwów.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pią Sty 19, 2018 10:38 pm

Hahahahaha! Uśmiałem się z tej wypowiedzi o przekształcaniu mediów publicznych w propagandowe! Śmiać mi się chce z ludzi, którzy mówienie w mediach CAŁEJ PRAWDY o dobrych uczynkach PiS i grzechach partii opozycyjnych nazywają propagandą! Pewnie najlepiej byłoby kłamać i mówić, że PiS to samo zło, a PO, Nowoczesna i cała reszta tego lewackiego towarzystwa to jedyne zbawienie dla Polski...

Media publiczne nie są propagandowe. Są po prostu prawdomówne, a jeśli cokolwiek propagują, to tylko konserwatywne wartości, co jest akurat na plus. Jeśli komuś przyzwyczajonemu do żałosnych standardów z czasów Magdy Jethon tak bardzo przeszkadzają dzisiejsze media publiczne, niech odchodzi z Trójki - krzyż na drogę. Przynajmniej Trójka trochę się "przewietrzy".

Jeszcze marzy mi się, żeby z Trójki na własne życzenie odeszli Wojciech Mann i Marek Niedźwiecki. Ten pierwszy w 2016 roku w wywiadzie dla portalu natemat.pl powiedział o sobie wprost: "Ja chyba też jestem lewak. Kim innym mogę być?". Ten drugi niedawno na swoim blogu pisał: "Nigdy nie było tak źle na Myśliwieckiej". Dla mnie, jako płatnika abonamentu na media publiczne, takie wypowiedzi pracowników Polskiego Radia są po prostu NIESMACZNE! Dlatego nie miałbym nic przeciwko, gdyby Trójka się "przewietrzyła" z tych dwóch osób.
Awatar użytkownika
neon

neon Pią Sty 19, 2018 10:53 pm

Wrócił po ugodzie bo dostał ekstra kasę od radia. Teraz już nic go tu nie trzyma.
Awatar użytkownika
Ptica do gamonia z Radomia

Ptica do gamonia z Radomia Pią Sty 19, 2018 11:48 pm

Przedstaw kwity udowodnij że wspierasz jedynie słuszną władzę płacąc abonament na tv i radio pisior
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pią Sty 19, 2018 11:56 pm

"Ptica do gamonia z Radomia " napisał(a): Przedstaw kwity udowodnij że wspierasz jedynie słuszną władzę płacąc abonament na tv i radio pisior

A kim ty jesteś, żebym musiał ci cokolwiek udowadniać i cokolwiek przedstawiać? Już w swoim nicku zaczynasz od bezpodstawnego obrażania mnie, nazywając gamoniem, a potem żądasz, żebym ci coś udowadniał? Wolne żarty!

Odleć, ptico, jak najdalej ode mnie, bo brzydzę się takimi pticami!
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Sob Sty 20, 2018 12:33 am

Przekształcają się? Przecież one już są propagandowe, żadne jęczenie prawactwa tego nie zmieni.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Sty 20, 2018 1:40 am

No proszę jaki wrażliwy na propagandę.
A za rządów Magdaleny Jethon nic mu nie przeszkadzało.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Sty 20, 2018 1:41 am

No proszę jaki wrażliwy na propagandę.
A za rządów Magdaleny Jethon nic mu nie przeszkadzało.
Awatar użytkownika
Cfwila pomyślunku

Cfwila pomyślunku Sob Sty 20, 2018 6:45 am

Jak dziennikarz ekonomiczny ma dość, to już naprawdę jest smutno. PR3 wali te same masełko także o sukcesach co PR1 i pr24, sukces za sukcesem, lepszy wymienia bardzo dobrego. została lista, topy, akademia rozrywki, Marek jak akurat mam wolną sobotę..A reszta to odrzuty z intelektu, marna "dysksja", porywający temat i wielkie nic na końcu...
Awatar użytkownika
animowany

animowany Sob Sty 20, 2018 8:59 am

Jedynki nie da sie teraz sluchac. Pr 24 to tuba rzadowa. Trojka to jedyna stacja, ktora nie przesiaknela calkowicie tym propagandowym lajnem.
Awatar użytkownika
Zatroskany

Zatroskany Sob Sty 20, 2018 2:02 pm

Maciek, siedzisz tu do późna, nie wysypiasz się, co może mieć negatywny wpływ na Twoje samopoczucie, a o interes trzeba dbać! Hurtownia dmuchaw sama się nie poprowadzi...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości