WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pora

Pełna pierś i teściowa w nosie - PKO BP reklamuje kredyt hipoteczny MdM (wideo)

pora Pon Mar 31, 2014 11:30 pm

poryczałam się
Awatar użytkownika
Rafał

Re: Pełna pierś i teściowa w nosie - PKO BP reklamuje kredyt hipoteczny MdM (wideo)

Rafał Śro Kwi 02, 2014 12:37 pm

Teściowa w nosie" :) Kolejna fajna reklama PKO
Awatar użytkownika
Rafik

Re: Pełna pierś i teściowa w nosie - PKO BP reklamuje kredyt hipoteczny MdM (wideo)

Rafik Śro Kwi 02, 2014 8:57 pm

Może i są super teściowe ale moja się do nich nie zalicza, cięgla się do czegoś przyczepi lecz jak nie jesteś na swoim to nic nie zrobisz. Z chęcią bym poszedł na swoje lecz aż tyle nie mam odłożone.
Awatar użytkownika
Viola

Viola Czw Kwi 03, 2014 12:19 am

Reklama trafia w sedno:) A co do pójścia na swoje, to wiadomo, że często jedyna możliwość to właśnie kredyt. Możliwości zależą od Twojej zdolności kredytowej. Sprawdź banki i skoki. Znam osoby, które wzięły kredyt w skoku chmielewskiego, warunki dobre.
Awatar użytkownika
Rafael

Rafael Pią Kwi 04, 2014 4:09 pm

Viola napisał(a):Reklama trafia w sedno:) A co do pójścia na swoje, to wiadomo, że często jedyna możliwość to właśnie kredyt. Możliwości zależą od Twojej zdolności kredytowej. Sprawdź banki i skoki. Znam osoby, które wzięły kredyt w skoku chmielewskiego, warunki dobre.

Grunt to trzeba rozeznać się na rynku. Ja mam PKO i raczej moge polecić
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość