WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pięciu

Re: Pięciu, z którymi zamykał się Zygmunt Solorz-Żak (fragment książki „Grube ryby”)

Pięciu Sob Kwi 08, 2017 7:23 am

Pięciu, z którymi powinien się zamykać Solorz to np. Żemek, Przywieczerski, Bagsik, Gąsiorowski i Plichta. W jednej celi. Dożywotnio.
Awatar użytkownika
Corleone

Re: Pięciu, z którymi zamykał się Zygmunt Solorz-Żak (fragment książki „Grube ryby”)

Corleone Sob Kwi 08, 2017 7:28 am

„Jesteśmy razem na dobre i na złe, tworzymy swojego rodzaju rodzinę” – mówił mecenas Józef Birka w „Gazecie Wyborczej”. Tja... to chyba rodzina mafijna. A szefem jest Don Vito.
Awatar użytkownika
dwa suwy

dwa suwy Sob Kwi 08, 2017 7:09 pm

Skąd pan wziął 10 mln $ dla Eutelsata za dzierżawę transpondera?
- Woziłem paczki z RFN do Polski.
Kurtyna.
Awatar użytkownika
Gruba przesada

Gruba przesada Sob Kwi 08, 2017 7:38 pm

To nie grube ryby, lecz grube wieprze. Wypasione na ludzkiej głupocie i miernocie. Bo kto ogląda polsaty i tefałeny? Ciemnota i durnota.
Awatar użytkownika
swojak

swojak Nie Kwi 09, 2017 8:07 pm

był już kiedyś "dziennikarz" piszący książkę o kulczyku. teraz jest następny specjalista od pisania o tych fortunach, zarobionych w dziwnych okolicznościach.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Wto Kwi 25, 2017 2:00 pm

Fakt faktem, że cyfrowy Polsat to najlepsza platforma tv w Polsce. Jak chce się mieć dobrą telewizję i mało płacić, to wybór jest prosty: CP.
Awatar użytkownika
Romek

Romek Czw Kwi 27, 2017 2:50 pm

To prawda, Polsat i również platforma Cyfrowy Polsat się Panu Zygmuntowi bardzo udały. To najlepsze opcje na oglądanie tv.
Awatar użytkownika
góść

góść Czw Maj 11, 2017 11:04 am

sukces kosztem pracowników. 50 % jak nie więcej zatrudnionych na śmieciówkach.
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Maj 11, 2017 11:08 am

sukces kosztem pracowników. 50 % jak nie więcej zatrudnionych na śmieciówkach.
Awatar użytkownika
Hanys

Hanys Śro Maj 24, 2017 11:02 am

Kiepscy,Mój nowy dom,Państwo w Państwie,,Skandaliści,Polsat News,Na ratunek 112,i inne to najlepsze
programy Polsatu..tylko je oglądam.Płacę 19,99 zł/miesięcznie .Mimo moich 75 lat i wielu obowiązków to mi wystarcza.Poza tym Polsat nie wchodzi rządzącym do d...TV- 1,czy TV-2,oglądam sporadycznie,wielu nowych dziennikarzy mnie nie zadowala.Dlaczego Rządowa Telewizja nie wprowadzi opłat tak jak Polsat.Nie płacisz to Cię wyłączą.Jasne jest,że ponieśliby sromotną porażkę.Gdzie tu DEMOKRACJA ,jak zmuszają Cię do obowiązkowych opłat.A rozwój ,edukację powinna telewizja Rządowa dać obywatelom
za darmo,widać,że brakuje im kasy.I gdzie tu oskubać Obywateli.Woda dar od Niebios-droga.Węgiel- dar
od piekieł-drogi.Energia elektryczna z węgla -droga.W Emiratach z ropy Arabowie mają korzyści,a my g...Emerytury...Niech odchodzą tak jak policjanci,górnicy....ale emerytury będą mieli ze składek jakie włożyli do ZUS-u.Mało tego nie będą mogli mieć pretensji do Rządu,Pana Boga...tylko do siebie,że nie chciało im się pracować dłużej.I żadnej pomocy ze strony Państwa dla leni,nierobów.Niech ich utrzymuje współmałżonek,babcia ,dziadek. Jako,że mam dobre wykształcenie-pracowałem na stanowiskach kierowniczych w wielu zakładach pracy.Zmieniałem pracę tam gdzie lepiej płacono i to była DEMOKRACJA.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości